tai chi?

  • Začetnik teme Natasa333
  • Datum pokretanja
N

Natasa333

Gost
Da ne zna neko mozda gde u Beogradu moze da se trenira tai chi ili neki slican borilacki sport? Stvarno mi je hitno, i bilo bi super da mi neko odgovori..... :wink:
 
Tai chi nije borilacki sport vec vrsta meditacije u pokretu. Vise o svemu tome imas na topicu "Zapadno borenje i istocnjacke Borilacke vestine".
U svakom slucaju u Bg. postoji nekoliko mesta na kojima se radi tai chi medjutim u ovom trenutku jedino mogu da se setim da ga je radio legendarni Mario Topolsek u skoli u Kralja Petra 8. Ne znam da li se i danas to tamo vezba.
 
Natasa333:
Da ne zna neko mozda gde u Beogradu moze da se trenira tai chi ili neki slican borilacki sport? Stvarno mi je hitno, i bilo bi super da mi neko odgovori..... :wink:

Cao,raspitaj se u Osnovnoj skoli Radojka Lakic,u Teslinoj ulici kod zeleznicke stanice.Treninzi su pod patronatom Maria Topolseka......Pozdrav
 
Ako se ne varam, ima i u osnovnoj skoli Vojislav Ilic na Cukarici. Mada je sve to pitanje preko leta, jer nisam bas siguran da se odrzavaju treninzi, ali opet, ako je hitno vredi pokusati.
 

Back
Top