tai chi?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: tai chi?

Natasa333
    Guest

Podrazumevano tai chi?

Da ne zna neko mozda gde u Beogradu moze da se trenira tai chi ili neki slican borilacki sport? Stvarno mi je hitno, i bilo bi super da mi neko odgovori..... :wink:

Maitre des Armes
    Guest

Podrazumevano

Tai chi nije borilacki sport vec vrsta meditacije u pokretu. Vise o svemu tome imas na topicu "Zapadno borenje i istocnjacke Borilacke vestine".
    U svakom slucaju u Bg. postoji nekoliko mesta na kojima se radi tai chi medjutim u ovom trenutku jedino mogu da se setim da ga je radio legendarni Mario Topolsek u skoli u Kralja Petra 8. Ne znam da li se i danas to tamo vezba.

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: tai chi?

Citat Original postavio Natasa333
    Da ne zna neko mozda gde u Beogradu moze da se trenira tai chi ili neki slican borilacki sport? Stvarno mi je hitno, i bilo bi super da mi neko odgovori..... :wink:
    Cao,raspitaj se u Osnovnoj skoli Radojka Lakic,u Teslinoj ulici kod zeleznicke stanice.Treninzi su pod patronatom Maria Topolseka......Pozdrav

Hetman
    Guest

Podrazumevano

Ako se ne varam, ima i u osnovnoj skoli Vojislav Ilic na Cukarici. Mada je sve to pitanje preko leta, jer nisam bas siguran da se odrzavaju treninzi, ali opet, ako je hitno vredi pokusati.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •