IMATI LJUBAVNIKA

jazzy999:
Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?

Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

P.S. koliko je ozenjen (mislim kratko, dugo?)
 
nisam pametna...
mislim,to uglavnom iz te velike privlacnosti predje u nesto ozbiljnije...kada onome ko je slobodan bude jako tesko,jer on obecava da ce da ostavi zenu,pa se to pretvara u agoniju...
ne mora da znaci da ce to biti slucaj sa tobom,vec samo da ti napomenem sta moze da se desi...
ja se ne bih ,licno,upustala u to...
 
Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

P.S. koliko je ozenjen (mislim kratko, dugo?)[/quote]

Kako moze da se desi? Pa, jednostavno jako te privlaci i zelis da budes s njim, ali u isto vreme imas osecaj da nije to zatebe; "biti celo vreme druga". Provoditi par sati tjedno s tom osobom, a zelis da ga imas konstantno. Bas zbog prevelike zelje za njim, a dobivanja "Mrvica" zelim ponekad da odustanem, iako ga volim.

Pitala si koliko je ozenjen= 13 godina, i kad ga vidim sa zenom deluju poput prijatelja, kao da niceg sem toga nema među njima
 
ne bih da ispadnem smarac ali si u losoj situaciji.
muskarac koji ti se svidja nije muskarac. zasto se ne razvede i bude sa tobom? i nije muskarac jer ga ti ne sagledavas u celini. on ima zenu da mu pegla, pere,pusi i sex. i ne sumnja nista. cuva taj deo sebe. onda se pojavljuje u tvojoj blizini kao zadovaljan muskarac. takve ljude je uvek lako voleti.
on na taj nacin dobija sve. i iz takvih veza je tesko izaci, jer drugacije motive imate.
mada, sa druge strane nista ne mozes izgubiti vec samo dobiti.ako zaboli, procice.
 
inspirion:
ne bih da ispadnem smarac ali si u losoj situaciji.
muskarac koji ti se svidja nije muskarac. zasto se ne razvede i bude sa tobom? i nije muskarac jer ga ti ne sagledavas u celini. on ima zenu da mu pegla, pere,pusi i sex. i ne sumnja nista. cuva taj deo sebe. onda se pojavljuje u tvojoj blizini kao zadovaljan muskarac. takve ljude je uvek lako voleti.
on na taj nacin dobija sve. i iz takvih veza je tesko izaci, jer drugacije motive imate.
mada, sa druge strane nista ne mozes izgubiti vec samo dobiti.ako zaboli, procice.

Hvala Inspiration, hvala svima. S nikim ne pricam o ovome, jer je to tajna, tako da mi je svaki vas komentar dobor dosao. :wink:
Naravno da boli, svaki put kada odlazi od mene, svaki put kada ga zovem a on se ne moze javiti...
Ali ne mozete to sasvim razumeti ako niste bili u istoj situaciji. Ponekad se osecam kao podvojena ličnost
 
jazzy999:
Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

P.S. koliko je ozenjen (mislim kratko, dugo?)

Kako moze da se desi? Pa, jednostavno jako te privlaci i zelis da budes s njim, ali u isto vreme imas osecaj da nije to zatebe; "biti celo vreme druga". Provoditi par sati tjedno s tom osobom, a zelis da ga imas konstantno. Bas zbog prevelike zelje za njim, a dobivanja "Mrvica" zelim ponekad da odustanem, iako ga volim.

Pitala si koliko je ozenjen= 13 godina, i kad ga vidim sa zenom deluju poput prijatelja, kao da niceg sem toga nema među njima[/quote]

To prijateljstvo koje vidis je obicno ono sto ih uvek vrati nazad u narucije sopstvene zene,a posle 13 gogina verovatno se razumeju bez mnogo reci(licno iskustvo).Ukoliko stvarno misli ozbiljno,a i ti koliko vidim shvatas, stavi ga pred svrsen cin, ne produzavaj sopstvenu agoniju.
 
On tebi nije ljubavnik,nemas muza.On je tebi decko,znaci jedini.Ti si njemu ljubavnica,druga???Da li vrijedi,razmisli..Malo koja zena je dosla u zrele godine da nije prosla fazu u kojoj se ti nalazis.Od 100 tek se mozda svaka 3. ako i toliko udala za onog kome je bila druga.Muskarci jednostavno previse vole uzitak .
 
jazzy999:
Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?
Imala sam godinu dana vezu s oženjenim muškarcem. Bio je divan prema meni i ludo sam ga voljela. Naravno da mi je obećavao kako će se razvesti, ali do toga nikada nije došlo. Jednog dana se prestao javljati i sasvim je nestao iz moga života, bez objašnjenja !!!!
Voljela sam ga i bila spremna na sve ali ne i na tako nizak udarac od nekoga od koga se to nikada nisam nadala.
Ponekada se znam pitati , zar sam bila toliko naivna kada sam mu sve verovala... :oops: Ko zna šta se desilo... da li je našao novu ljubavnicu, pomirio se s ženom ili nešto treće.... ali to danas više nije bitno jer da je bio pravi muškarac za mene do svega ovoga nikada nebi niti došlo !!!!!
Prošla sam što ti sada prolaziš i završilo je bedno kao što vidiš, razočaranje jako boli a ono je jedino nakon svega šta ti ostaje ( izbriše čak i sve one lepe uspomene).
Sretno u životu!!!
 
zara:
jazzy999:
Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?
Imala sam godinu dana vezu s oženjenim muškarcem. Bio je divan prema meni i ludo sam ga voljela. Naravno da mi je obećavao kako će se razvesti, ali do toga nikada nije došlo. Jednog dana se prestao javljati i sasvim je nestao iz moga života, bez objašnjenja !!!!
Voljela sam ga i bila spremna na sve ali ne i na tako nizak udarac od nekoga od koga se to nikada nisam nadala.
Ponekada se znam pitati , zar sam bila toliko naivna kada sam mu sve verovala... :oops: Ko zna šta se desilo... da li je našao novu ljubavnicu, pomirio se s ženom ili nešto treće.... ali to danas više nije bitno jer da je bio pravi muškarac za mene do svega ovoga nikada nebi niti došlo !!!!!
Prošla sam što ti sada prolaziš i završilo je bedno kao što vidiš, razočaranje jako boli a ono je jedino nakon svega šta ti ostaje ( izbriše čak i sve one lepe uspomene).
Sretno u životu!!!


Hvala Zara!
Upravo me to brine, da jednog dana samo nestane iz mog zivota.
Mozda i ja samo umisljam kako on ima nesto vise u meni osim zabave...
Da li me cijelo vrijeme laze? To nikada necu znati, zapravo ako i saznam biti ce prekasno.
Mi smo skupa vec skoro tri godine. Evo upravo ovih zadnjih pet-šest dana se ne viđamo jer ja to ne želim. Uzela sam si malo vremena, da razmislim gdje to sve vodi, jer ako budem slijedila samo emocije, necu dobro zavrsiti (iako sam taj tip inače).
Zove me i zeli da se nađemo, ali jednostavno ne mogu preci preko sebe i ovaj put, naci se s njim i praviti se da je sve ok. Time cu mu dati opet do znanja da i ovako štima, i da mi ne treba promjena, više pažnje, njegovog vremena...

Pišite mi, to mi punooo znači
 
zara:
jazzy999:
Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?
Imala sam godinu dana vezu s oženjenim muškarcem. Bio je divan prema meni i ludo sam ga voljela. Naravno da mi je obećavao kako će se razvesti, ali do toga nikada nije došlo. Jednog dana se prestao javljati i sasvim je nestao iz moga života, bez objašnjenja !!!!
Voljela sam ga i bila spremna na sve ali ne i na tako nizak udarac od nekoga od koga se to nikada nisam nadala.
Ponekada se znam pitati , zar sam bila toliko naivna kada sam mu sve verovala... :oops: Ko zna šta se desilo... da li je našao novu ljubavnicu, pomirio se s ženom ili nešto treće.... ali to danas više nije bitno jer da je bio pravi muškarac za mene do svega ovoga nikada nebi niti došlo !!!!!
Prošla sam što ti sada prolaziš i završilo je bedno kao što vidiš, razočaranje jako boli a ono je jedino nakon svega šta ti ostaje ( izbriše čak i sve one lepe uspomene).
Sretno u životu!!!

Nesto nebih rekao da je bilo iznenada.
 
lujka:
jazzy999:
Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?

Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

I da nije slucaj sa ozenjenim.
Zar nije moguce da ti je do nekoga jako stalo ali da niste jedno za drugo.
 
Odgovoricu sa muske strane na tvoj problem.

Ukoliko bih se ponasao tako kako se on ponasa to bi znacilo da nemam snage da slomim svoj dosadasnji zivot i tacka. Muskarci vole sigurne luke makar one i ne izgledale idealno ali vole i da imaju brz camcic za skok u bok! Svaki muskarac je dovoljno lenj da ne uradi ono sto bi trebalo. Bilo koja promena ove vrste bi za muskarca mogla da znaci mnoogo odricanja i problema kao i osuda okoline. Muskarci teze prihvataju osudu okoline nego zene! To je nesto sto je jednostavno tako. Bilo bi veoma lepo da budes sa njim onoliko koliko to tebi da odgovara, ali nemoj da gajis iluzije o necemu vecem nego ono sto imas sada. MOZDA I GRESIM! Namoj da se slepo drzis ovoga sto ti svi pisemo.

Osetio sam se pozvanim da ti nesto napisem jer sam bio u slicnoj situaciji. Mozda se razlikuje u tome sto sam ja zaista ludo zavoleo malenu, a nikada nisam dobio crvscu potvrdu suprotne strane. Ko zna... nisam ja bitan, moj problem je resen a sada si ti na redu! Slobodno pitaj sve sto te interesuje kao stav muske strane. Potrudicu se da budem maksimalno od pomoci.

Pozdrav
Do skora ludo zaljubljeni prijatelj
 
Ej zene evo vam savet iz muske ruke:
- Spremajte se normalno kad idete kod ljubavnika, kad vas muz pita: "Gde si posla?" kazite:"Idem kod svalera? Oces samnom?". E,sad koliko smo glupi da ne kazem samouvereni odgovor ce biti u 99.99% slucajeva "Idi slobodno" Snimite razgovor i nema ljutish posle sa njegove strane - ODOBRIO JE a vas nece gristi savet. Uzput, probala si jedan, probala si sve...
 

Back
Top