IMATI LJUBAVNIKA
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 166

Tema: IMATI LJUBAVNIKA

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano IMATI LJUBAVNIKA

Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bezi sestro, nek te noge nose!

Zainteresovan član lujka (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: IMATI LJUBAVNIKA

Citat Original postavio jazzy999
    Da li ste nekada bili s ozenjenim muskarcem, d okojega vam je jako stalo, ali istovremeno niste htele ostati u takvoj vezi? Sto da radim?
    Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

P.S. koliko je ozenjen (mislim kratko, dugo?)

Početnik
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisam pametna...
    mislim,to uglavnom iz te velike privlacnosti predje u nesto ozbiljnije...kada onome ko je slobodan bude jako tesko,jer on obecava da ce da ostavi zenu,pa se to pretvara u agoniju...
    ne mora da znaci da ce to biti slucaj sa tobom,vec samo da ti napomenem sta moze da se desi...
    ja se ne bih ,licno,upustala u to...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Raskines, bar to je lako!

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio lujka
    Zar je bitno koliko dugo je u braku?Ozenjen covek je ozenjen covek!

...ali ne i ustrojen

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Eh.. ima ljubavnih romana na kioscima koliko oces...
    U stvarnosti - zena obiscno RAZMISLI kad se ... a muskarac se samo "istrese" i vrati onoj koju VOLI i tacka.

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Kako moze da se desi da ti je do nekoga jako stalo a da pritom ne zelis da ostanes sa njim...nisam bas razumela

P.S. koliko je ozenjen (mislim kratko, dugo?)[/quote]

Kako moze da se desi? Pa, jednostavno jako te privlaci i zelis da budes s njim, ali u isto vreme imas osecaj da nije to zatebe; "biti celo vreme druga". Provoditi par sati tjedno s tom osobom, a zelis da ga imas konstantno. Bas zbog prevelike zelje za njim, a dobivanja "Mrvica" zelim ponekad da odustanem, iako ga volim.

Pitala si koliko je ozenjen= 13 godina, i kad ga vidim sa zenom deluju poput prijatelja, kao da niceg sem toga nema među njima

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio divlja-u-srcu
    Zar ti ovo kazes?

Ti od svih ljudi?

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio worm
    Zar ti ovo kazes?

Ti od svih ljudi?
    CUTI, BRE! 8)

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio worm
    Zar ti ovo kazes?

Ti od svih ljudi?
    CUTI, BRE! 8)
    O cemu? Sta?

[Tezak Grcki naglasak] Ne radzume? [/Tezak Grcki naglasak]

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Sta kaze muz na sve ovo?

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dlakava_Strvina
    Sta kaze muz na sve ovo?
    Nisam udata :wink:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

ne bih da ispadnem smarac ali si u losoj situaciji.
    muskarac koji ti se svidja nije muskarac. zasto se ne razvede i bude sa tobom? i nije muskarac jer ga ti ne sagledavas u celini. on ima zenu da mu pegla, pere,pusi i sex. i ne sumnja nista. cuva taj deo sebe. onda se pojavljuje u tvojoj blizini kao zadovaljan muskarac. takve ljude je uvek lako voleti.
    on na taj nacin dobija sve. i iz takvih veza je tesko izaci, jer drugacije motive imate.
    mada, sa druge strane nista ne mozes izgubiti vec samo dobiti.ako zaboli, procice.

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion
    ne bih da ispadnem smarac ali si u losoj situaciji.
    muskarac koji ti se svidja nije muskarac. zasto se ne razvede i bude sa tobom? i nije muskarac jer ga ti ne sagledavas u celini. on ima zenu da mu pegla, pere,pusi i sex. i ne sumnja nista. cuva taj deo sebe. onda se pojavljuje u tvojoj blizini kao zadovaljan muskarac. takve ljude je uvek lako voleti.
    on na taj nacin dobija sve. i iz takvih veza je tesko izaci, jer drugacije motive imate.
    mada, sa druge strane nista ne mozes izgubiti vec samo dobiti.ako zaboli, procice.
    Hvala Inspiration, hvala svima. S nikim ne pricam o ovome, jer je to tajna, tako da mi je svaki vas komentar dobor dosao. :wink:
    Naravno da boli, svaki put kada odlazi od mene, svaki put kada ga zovem a on se ne moze javiti...
    Ali ne mozete to sasvim razumeti ako niste bili u istoj situaciji. Ponekad se osecam kao podvojena ličnost

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Kako moze da se desi? Pa, jednostavno jako te privlaci i zelis da budes s njim, ali u isto vreme imas osecaj da nije to zatebe; "biti celo vreme druga". Provoditi par sati tjedno s tom osobom, a zelis da ga imas konstantno. Bas zbog prevelike zelje za njim, a dobivanja "Mrvica" zelim ponekad da odustanem, iako ga volim.

Pitala si koliko je ozenjen= 13 godina, i kad ga vidim sa zenom deluju poput prijatelja, kao da niceg sem toga nema među njima[/quote]

To prijateljstvo koje vidis je obicno ono sto ih uvek vrati nazad u narucije sopstvene zene,a posle 13 gogina verovatno se razumeju bez mnogo reci(licno iskustvo).Ukoliko stvarno misli ozbiljno,a i ti koliko vidim shvatas, stavi ga pred svrsen cin, ne produzavaj sopstvenu agoniju.

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

On tebi nije ljubavnik,nemas muza.On je tebi decko,znaci jedini.Ti si njemu ljubavnica,druga???Da li vrijedi,razmisli..Malo koja zena je dosla u zrele godine da nije prosla fazu u kojoj se ti nalazis.Od 100 tek se mozda svaka 3. ako i toliko udala za onog kome je bila druga.Muskarci jednostavno previse vole uzitak .

Početnik
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Imala sam godinu dana vezu s oženjenim muškarcem. Bio je divan prema meni i ludo sam ga voljela. Naravno da mi je obećavao kako će se razvesti, ali do toga nikada nije došlo. Jednog dana se prestao javljati i sasvim je nestao iz moga života, bez objašnjenja !!!!
    Voljela sam ga i bila spremna na sve ali ne i na tako nizak udarac od nekoga od koga se to nikada nisam nadala.
    Ponekada se znam pitati , zar sam bila toliko naivna kada sam mu sve verovala... ops: Ko zna šta se desilo... da li je našao novu ljubavnicu, pomirio se s ženom ili nešto treće.... ali to danas više nije bitno jer da je bio pravi muškarac za mene do svega ovoga nikada nebi niti došlo !!!!!
    Prošla sam što ti sada prolaziš i završilo je bedno kao što vidiš, razočaranje jako boli a ono je jedino nakon svega šta ti ostaje ( izbriše čak i sve one lepe uspomene).
    Sretno u životu!!!

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

mozda ce ti zendeli statistika nesto reci.

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zara
    Imala sam godinu dana vezu s oženjenim muškarcem. Bio je divan prema meni i ludo sam ga voljela. Naravno da mi je obećavao kako će se razvesti, ali do toga nikada nije došlo. Jednog dana se prestao javljati i sasvim je nestao iz moga života, bez objašnjenja !!!!
    Voljela sam ga i bila spremna na sve ali ne i na tako nizak udarac od nekoga od koga se to nikada nisam nadala.
    Ponekada se znam pitati , zar sam bila toliko naivna kada sam mu sve verovala... ops: Ko zna šta se desilo... da li je našao novu ljubavnicu, pomirio se s ženom ili nešto treće.... ali to danas više nije bitno jer da je bio pravi muškarac za mene do svega ovoga nikada nebi niti došlo !!!!!
    Prošla sam što ti sada prolaziš i završilo je bedno kao što vidiš, razočaranje jako boli a ono je jedino nakon svega šta ti ostaje ( izbriše čak i sve one lepe uspomene).
    Sretno u životu!!!

Hvala Zara!
    Upravo me to brine, da jednog dana samo nestane iz mog zivota.
    Mozda i ja samo umisljam kako on ima nesto vise u meni osim zabave...
    Da li me cijelo vrijeme laze? To nikada necu znati, zapravo ako i saznam biti ce prekasno.
    Mi smo skupa vec skoro tri godine. Evo upravo ovih zadnjih pet-šest dana se ne viđamo jer ja to ne želim. Uzela sam si malo vremena, da razmislim gdje to sve vodi, jer ako budem slijedila samo emocije, necu dobro zavrsiti (iako sam taj tip inače).
    Zove me i zeli da se nađemo, ali jednostavno ne mogu preci preko sebe i ovaj put, naci se s njim i praviti se da je sve ok. Time cu mu dati opet do znanja da i ovako štima, i da mi ne treba promjena, više pažnje, njegovog vremena...

Pišite mi, to mi punooo znači

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

TRI GODINE???

Au!

Mislim da je krajnje vreme da on ozbiljno razmisli pored koga zeli da nastavi zivot!

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio zara
    Sretno u životu!!!
    Nesto nebih rekao da je bilo iznenada.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio lujka
    I da nije slucaj sa ozenjenim.
    Zar nije moguce da ti je do nekoga jako stalo ali da niste jedno za drugo.

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ...

Odgovoricu sa muske strane na tvoj problem.

Ukoliko bih se ponasao tako kako se on ponasa to bi znacilo da nemam snage da slomim svoj dosadasnji zivot i tacka. Muskarci vole sigurne luke makar one i ne izgledale idealno ali vole i da imaju brz camcic za skok u bok! Svaki muskarac je dovoljno lenj da ne uradi ono sto bi trebalo. Bilo koja promena ove vrste bi za muskarca mogla da znaci mnoogo odricanja i problema kao i osuda okoline. Muskarci teze prihvataju osudu okoline nego zene! To je nesto sto je jednostavno tako. Bilo bi veoma lepo da budes sa njim onoliko koliko to tebi da odgovara, ali nemoj da gajis iluzije o necemu vecem nego ono sto imas sada. MOZDA I GRESIM! Namoj da se slepo drzis ovoga sto ti svi pisemo.

Osetio sam se pozvanim da ti nesto napisem jer sam bio u slicnoj situaciji. Mozda se razlikuje u tome sto sam ja zaista ludo zavoleo malenu, a nikada nisam dobio crvscu potvrdu suprotne strane. Ko zna... nisam ja bitan, moj problem je resen a sada si ti na redu! Slobodno pitaj sve sto te interesuje kao stav muske strane. Potrudicu se da budem maksimalno od pomoci.

Pozdrav
    Do skora ludo zaljubljeni prijatelj

Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ej zene evo vam savet iz muske ruke:
    - Spremajte se normalno kad idete kod ljubavnika, kad vas muz pita: "Gde si posla?" kazite:"Idem kod svalera? Oces samnom?". E,sad koliko smo glupi da ne kazem samouvereni odgovor ce biti u 99.99% slucajeva "Idi slobodno" Snimite razgovor i nema ljutish posle sa njegove strane - ODOBRIO JE a vas nece gristi savet. Uzput, probala si jedan, probala si sve...

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Profil ljubavnika
    Autor gost 79626 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 02:19
  2. Klonirati penis svog ljubavnika!
    Autor TheSameDiference u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.07.2007., 14:15
  3. Vrhunac komunikacije izmedju ljubavnika...
    Autor rastamann u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 14.04.2006., 17:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •