Fensi ili Opushteno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bufu

Početnik
Poruka
3
Zanima me kako devojke gledaju na ove takozvane fensi frajere od 18 19 20 godina koji kad izlaze po klubovima oblache npr. elegance da la kurate koshulje,tesne pantalone pa se vide m. tange, pa pachji kljun itako i te fore a sve im to stoji "ko na pile sisa". I kako gledate devojke na opustenu varijantu ma gde god isho mozda malo shire pantalone,sira maja, i taj hip-hop/rap fazon naravno ne sad neka glupa gusarska marama na glavi i neka glupa kajla do stomaka od bizuterije........Chekam vase mishljenje :roll:
 
Mrzim fensere...a tipovi koji nose tange su sumnjivog sex .opredelenja.Volim rockere i metalce.....po meni usko moze biti cool.Moj bivsi je nosio kozne pantalone koje su uglavnom malo uze i izgledao je preterano.Inace volim rokerice i kozno .Ok su mi i ti reperi i siroko...bolje od fensera
 
Volim muskarce koji znaju da se srede (naravno bez tanga), ali isto tako su mi privlacni muskarci koji znaju da nose opusteni fazon. Mnogi sa opustenim smatraju da mogu ici kako hoce (majice zaflekane i izguzvane), a to nije nikako sexy.
Svejedno mi je kako je neko obucen, bitno je samo da zna to da nosi! :D
 
E zato ja koristm onu plasticnu zastitu na tastaturi...dosadilo mi da brisem :lol: :lol:
Obozavam chupavce ...da vidis na exitu tipa sto sam videla....Duga talasaasta kosa,obicna bela majica,izbledele leviske i starke,duboke bele...toliko jednostavno ali tip je taako sexy
 
FUUUUUUUUUUUJ fenseri!!!!!!!! Uske majice, lone, depilacija, tangice... pa, ako hocu zensko pored sebe, postacu lezbejka, pa cu makar znati na cemu sam.. :lol:
OBOZAVAM HOPERE! Sto spljapavije, to bolje... samo opusteni, sportski fazon...
8)
 
a da nagovorite cika velju da vam pootvara fabrike sa takvima :D

made in serbia 8)

bolest :vomit:

ako ocete da vam neko budi decije fantazije svojim izgledom slobodno vi :roll: ... al nemoj posle padne razocarenje kada zagrebete ispod povrsine pa se ispostavi da je u pitanju nafurani idiot koji ima svoj svet i u kojem vi mozete da budete samo privezak...

bah.... dupe.... glava.... dugacka relacija.... jos ako su radovi na putu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top