Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 139

Tema: Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)

Neproveren član
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)

Bio sam van... -.- i zatvorili tamu... ccc... pa zar moram da visim ceo dan ispred kompa ovde na forumu da bi se videlo da nisam klon?!

postavio sam onu temu jer mozda ima neko slican problem kao ja pa ga je sramota da kaze i da predstavi odvde sebe, da bi pronasao resenje, za razliku od nekih koji se duvaju odve (mozda vecina) „sve mu ribe jure kitu nemoze da ih se otarasi“ itd, ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga! pa kome VI takvi trebate??? Ako ste tako veliki jebaci pa bolje idite pa kresite nesto, provodite se i ostavite komp! ovako sebi stetu pravite ima da popijete jednoga dana batine tako ,samo zbog neke glupe sitnice...

Mene nije sramota da kazem probleme koje me muce, bilo bi mi glupo da se pravim ovde napremr da sam expert u ljubav i sexu - kad nisam, pa evo me ladno ovde, ako nadjem resenje, nacice mozda i taj/ona slican meni, a nezele da pisu jer mozda znaju da ima takvih likova koje evo kao mene mogu da povrede... mada i navikao sam na to

Da..., svi smo mi danas „jadnici“ negde ranije napravili gresku, ja vidim gde sam sve gresio dok sam citao neke ovde postove i druge forume i sajtove sa temom "ljubav i sex"... i malo mi sad izgeda teze da staniem na noge i da krenem u borbu do cilja - jeste, preko trnja do zvezda...

btw: nemam namere ovde da se svadjam, raspravljam i da zajebavam kao sto su se pojedini tako postavili u pocetku:
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=308597

i onda sam normalno morao da odreagujem vulgarno!

eklipsa nije na forumu
    . . . don't try to fix me, I'm not broken. . .
    Aktivan član eklipsa (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)

nisam u toku
    ko te to sekira
    ne obracaj paznju na zlonamerne osobe

Primećen član Mr. Plow (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Slusaj ovako. Ja sam procitao ono tvoje i pazi kad je meni doslo da se ubijem od muke. Ti gene treba da sebe dovedes u red a ne da trazis devojke. Kuca ti propala i ti sad kukas sto niko ne dolazi. Sredi prvo gajbu pa kreni da renoviras i dodajes stvari, pa ce ti gosti sami dolaci. To ti moj savet, ti brate tesko zivis sa sobom a ne nekog da takav trazis i jos ne znas ni koga nego saleces "zene". Da li si ti od "zena" imao neku koju si hteo da upoznas, a da se ne smuvas? Ne znam sta da ti kazem, radi na sebi, trgni se i nadi posao i stisni muda malo, kad te familija tako jase sta ti tek rade ostali. Ne pravi se pametan nego slusaj druge sto nemaju taj problem sta ti govore, ne radi sve sto govore al slusaj i pamti i razmisljaj i gledaj sta oni rade. Da ti sve znas ne bi ni bilo problema. Ako delis glupe komplimente da bi se uvalio ribama sto ih ne poznajes nije ni cudo sto te kuliraju, ajde reci posteno ti kao musko sta to znaci da joj se bluza slaze sa bojom kose? Bolje da kazes da joj se usne skoljke slazu sa nosom bar bi je nasmejao. A i nemoj to da radis, bavi se necim nadji nesto sto volis i preko toga ndji zenu sto isto to voli a ne ovako od sebe pravis lika sto jedino ocajnicama zanimjliv. Ja mislim da si ti citav zivot lenj za sebe i da si takav za 26 godina postao nesto sto ni ti ne volis jer ne bi sebi dao nadimak 13th i tu depresivnu sliku da imas o sebi visoko misljenje, vidis i ti sam spuco 26 dina a nista ne radi na sebi. Imas ti resenje ali je tesko jer sad treba da se trgnes i da radis na sebi ito ne da radis na sebi tri dana nego tri godine da bi se tek videlo da nesto pokusavas a cim neces da se pomiris s' tim znaci da jedan deo tebe zeli da se menja i to i uradi. Hebiga ne znam sta da ti kazem ne mozes da preskaces korake, ti hoces da vozis kamion a nemas ni B. Prvo polozi za B pa onda teraj dalje nije ni cudo sto te kamiondzije nece.
    Bas me s*****lo ovo, bem ti i internet i sve
    That's my name!

eklipsa nije na forumu
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    46

pronasla samzatvorili ti temu
    a bas je bila eksplozivna
    e pa pazi
    rekla bih da nisi bas lepo izlozio svoj problem,ti se vadis kako si ruzan ali to nema sanse da bude jedini razlog tvoje usamljenosti u odnosu na zenski pol
    kazes da one tebe ne vole,a volis li ti njih
    mozda iz tebe potice averzija,iz tvoje podsvesti
    nisu samo lepi muskarci popularni i privlacni

eklipsa nije na forumu
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Mr. Plow Pogledaj poruku
    Slusaj ovako. Ja sam procitao ono tvoje i pazi kad je meni doslo da se ubijem od muke. Ti gene treba da sebe dovedes u red a ne da trazis devojke. Kuca ti propala i ti sad kukas sto niko ne dolazi. Sredi prvo gajbu pa kreni da renoviras i dodajes stvari, pa ce ti gosti sami dolaci. To ti moj savet, ti brate tesko zivis sa sobom a ne nekog da takav trazis i jos ne znas ni koga nego saleces "zene". Da li si ti od "zena" imao neku koju si hteo da upoznas, a da se ne smuvas? Ne znam sta da ti kazem, radi na sebi, trgni se i nadi posao i stisni muda malo, kad te familija tako jase sta ti tek rade ostali. Ne pravi se pametan nego slusaj druge sto nemaju taj problem sta ti govore, ne radi sve sto govore al slusaj i pamti i razmisljaj i gledaj sta oni rade. Da ti sve znas ne bi ni bilo problema. Ako delis glupe komplimente da bi se uvalio ribama sto ih ne poznajes nije ni cudo sto te kuliraju, ajde reci posteno ti kao musko sta to znaci da joj se bluza slaze sa bojom kose? Bolje da kazes da joj se usne skoljke slazu sa nosom bar bi je nasmejao. A i nemoj to da radis, bavi se necim nadji nesto sto volis i preko toga ndji zenu sto isto to voli a ne ovako od sebe pravis lika sto jedino ocajnicama zanimjliv. Ja mislim da si ti citav zivot lenj za sebe i da si takav za 26 godina postao nesto sto ni ti ne volis jer ne bi sebi dao nadimak 13th i tu depresivnu sliku da imas o sebi visoko misljenje, vidis i ti sam spuco 26 dina a nista ne radi na sebi. Imas ti resenje ali je tesko jer sad treba da se trgnes i da radis na sebi ito ne da radis na sebi tri dana nego tri godine da bi se tek videlo da nesto pokusavas a cim neces da se pomiris s' tim znaci da jedan deo tebe zeli da se menja i to i uradi. Hebiga ne znam sta da ti kazem ne mozes da preskaces korake, ti hoces da vozis kamion a nemas ni B. Prvo polozi za B pa onda teraj dalje nije ni cudo sto te kamiondzije nece.
    bravo Mr. biti pacenik je izgleda gadna navikamozda oblik mazohizma
    ja ne bih rekla za sebe da sam mazohista ali sam smorena pacenica sto posto
    ipak mislim da trinesti treba prvo da prestane da sazaljeva sebe i da se kriticki osvrne na svoje ponasanje i zivotne stavove

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

@13-th: Ja ti se stvarno izvinjavam ako sam ti sinoć povredio osećanja, cilj je bila šala.
    Ako si stvarno ozbiljan u ovome što pišeš, onda imaš gadan problem sa 26 godina. Da si se javio na forumsa min.4 godine manje, negde bih te razumeo. Ali plač nad okrutnom sudbinom u 26-oj, to ne razumem... stvarno ne razumem, niti pokušavam. To za mene jeste stvarno patetično.
    U svakom slučaju, želim ti uspešno otklanjanje problema (možda komplex niže vrednosti) koji ne bi trebalo da tražiš na netu nego u sebi. Ako nisi sposoban za to, onda porazgovaraj malo sa nekim bliskim iz stvarnog života, pa imaš prijatelje valjda?? Ako misliš da ćeš dobiti rešenje na netu... grešiš! Pokupićeš nešto sažaljenja i to je sve. Mada, možda ti se javi i neko sličan... možda i operacija urodi plodom... ko zna
    U svakom slučaju, kao što rekoh... good luck
    P.S. Vidim da te je priča digla, sklonio si suicidni avatar... lepo

... a, da, neko reče da prebaciš temu na ozbiljan deo pdf-a, poslušaj to. To je jedino pametno bilo što si mogao da pročitaš.
    Poslednji put ažurirao/la Error : 26.08.2009. u 11:01
    Everythings Ruined

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Ma gde je bre ozbiljan. Ovo je krajnje pro.seravanje. Sad se vratio da nam opet otvori temu i izgrdi nas kako smo bili neozbiljni.
    Ali sad vec pise i btw i udara * da bi mu izasla rec koja inace ne bi i bolduje i stavlja linkove http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10860121&postcount=1 i podvlači ....kao nov sam na ovum forumu....

ma how yes no.....nov si my ass

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mr. Plow Pogledaj poruku
    lepo napisano...od srca...i što je najvažnije tačno...
    ...korak po korak redukcija života...

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio 13th Pogledaj poruku
    Bio sam van... -.- i zatvorili tamu... ccc... pa zar moram da visim ceo dan ispred kompa ovde na forumu da bi se videlo da nisam klon?!

postavio sam onu temu jer mozda ima neko slican problem kao ja pa ga je sramota da kaze i da predstavi odvde sebe, da bi pronasao resenje, za razliku od nekih koji se duvaju odve (mozda vecina) „sve mu ribe jure kitu nemoze da ih se otarasi“ itd, ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga! pa kome VI takvi trebate??? Ako ste tako veliki jebaci pa bolje idite pa kresite nesto, provodite se i ostavite komp! ovako sebi stetu pravite ima da popijete jednoga dana batine tako ,samo zbog neke glupe sitnice...

Mene nije sramota da kazem probleme koje me muce, bilo bi mi glupo da se pravim ovde napremr da sam expert u ljubav i sexu - kad nisam, pa evo me ladno ovde, ako nadjem resenje, nacice mozda i taj/ona slican meni, a nezele da pisu jer mozda znaju da ima takvih likova koje evo kao mene mogu da povrede... mada i navikao sam na to

Da..., svi smo mi danas „jadnici“ negde ranije napravili gresku, ja vidim gde sam sve gresio dok sam citao neke ovde postove i druge forume i sajtove sa temom "ljubav i sex"... i malo mi sad izgeda teze da staniem na noge i da krenem u borbu do cilja - jeste, preko trnja do zvezda...

btw: nemam namere ovde da se svadjam, raspravljam i da zajebavam kao sto su se pojedini tako postavili u pocetku:

Naš doživljaj samog sebe se vrlo lako reflektuje i na druge ljude....Ako neprestano misliš da si promašen slučaj, da ti je život tužan, to se oslikava na tvom licu, u tvom kretanju u načinu na koji govoriš i ljudi te tretiraju kao takvog.....(sam si ilustrovao šta ti se dogodilo na tom rođendanu).....
    Znači, prva stavka...menjaj stav dušice! Svaki čovek je vredan, unikatan, neponovljiv...i negde na svetu postoji žena koja će ga obožavati....Meni se ipak čini da je izvor tvog nezadovoljstva više u nesređenoj finansijskoj situaciji nego u ljubavnom životu.... Ne znam koliko imaš godina ali sigurna sam da možeš naći bilo kakav honorarni posao.....Potrudi se da to bude radno mesto na kome ćeš što više biti u kontaktu sa ljudima....recimo konobarisanje u kafiću, rad u kioscima brze hrane..tamo je opticaj ljudi veliki....Pa možda ćeš ćutati prvih nedelju dana ali na kraju ćeš se nasmešiti devojci koja voli giros bez pomfita ili mladoj mami sa detetom.......
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Branislave, hajde lepo idi po burek i jogurt, prošetaj malo slatku facu po kraju.....inače ako nastaviš u ovom stilu proidružićeš se Antici...
    Hard.....budi dobar, kao što i jesi i nemoj se više prepucavati.....

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Dame i gospodo jutarnji program je gotov.....
    Prelazimo na crtaće.....
    Hajde odgovorite čoveku na temu ili kačim ključić.....

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...šteta..a mogla je ovo da bude baš lepa tema...
    ...

Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Alo bwe, sluša li mene neko...Ne spamujte.....

(al sam stroga, samu sebe uplaših.....)

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

ja koliko znam da lik koji se hvali da krese on zapravo ne krese nista ili je ranije kresao i vise mu se ne da ni jedna iz nekog razloga... i pocne da prodaje tu neke price „ja sam ovo-ono“ na forumu i u drustvu, plus da podjebava drugog ko nije IN, da bi postao interesantan nekim budalama koji ce da se prime na njegovo pros*ravanje i podrzti ga
    Tacno!
    Zato i ti nemoj da visis na kompu nego kreni na dzogiranje da smrsas, pa ces se nekoj i dopasti...

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

klon
    citam knjigu

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Ma gde je bre ozbiljan. Ovo je krajnje pro.seravanje. Sad se vratio da nam opet otvori temu i izgrdi nas kako smo bili neozbiljni.
    Ali sad vec pise i btw i udara * da bi mu izasla rec koja inace ne bi i bolduje i stavlja linkove http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10860121&postcount=1 i podvlači ....kao nov sam na ovum forumu....

ma how yes no.....nov si my ass
    Još sinoć sam se htela složiti sa tobom da je tip totalni ‚‚ložač‚‚...vidi ti sad ovu naglu promenu- tipa sa samopouzdanjem, sinoć mi nije baš delovao tako siguran u sebe...
    i ne rade mi ovi glupavi smajliji!!!!!

Neproveren član
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Ja i devojke kao voda i zejtin (nastavak...)

Hard as a Rock me baby, koliko sam te shvatio, kazes da si se ono zezao malo na pocetku... dovoljno sam urnisan psihicki zbog ovog sto mi se dogadjalo, da tesko mogu da pomislim da se neko tako samo sali samnom na ovu temu, osim toga vas ne poznajem ko je kakav...

ti Stroncijum, ko zna gde si ti sve ovde kloniras, cas si ovakav cas onakav... sta si zapenio toliko da nisam nov, sta te briga, rekao si jednom svoje misljenje! onda ako nema sta drugo da kazes nemora da solis drugima pamet i na kraju naravno LOCK! Sta je, zar nemozes da poverujes da ima likova koji nose problem kao sto sam napisao svoje?!!!

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hard as a Rock me baby, koliko sam te shvatio, kazes da si se ono zezao malo na pocetku... dovoljno sam urnisan psihicki zbog ovog sto mi se dogadjalo, da tesko mogu da pomislim da se neko tako samo sali samnom na ovu temu, osim toga vas ne poznajem ko je kakav...

ti Stroncijum, ko zna gde si ti sve ovde kloniras, cas si ovakav cas onakav... sta si zapenio toliko da nisam nov, sta te briga, rekao si jednom svoje misljenje! onda ako nema sta drugo da kazes nemora da solis drugima pamet i na kraju naravno LOCK! Sta je, zar nemozes da poverujes da ima likova koji nose problem kao sto sam napisao svoje?!!!
    Pa sto samo ne smrsas? Ne kapiram te

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    Pa sto samo ne smrsas? Ne kapiram te
    Zato sto misli da ga opet nece htjeti

Zato postoje prostituke...

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marijanita Pogledaj poruku
    Zato sto misli da ga opet nece htjeti

Zato postoje prostituke...
    ne bih rekao da zato postoje. Ai glupo je itji kod prostitutka, bolje sam celog zhiwota nego tako

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

ne bih rekao da zato postoje. Ai glupo je itji kod prostitutka, bolje sam celog zhiwota nego tako
    Malo sutra

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa sta dobijes ako odes kod prostitutke?
    Msm ok sex i sta sa time? Ako znas da joj se ne swidjasx isti q.. ako joj se swidjasx onda je ok, a oseti se to dal joj se swidjasx ili ne

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Pa sta dobijes ako odes kod prostitutke?
    Msm ok sex i sta sa time? Ako znas da joj se ne swidjasx isti q.. ako joj se swidjasx onda je ok, a oseti se to dal joj se swidjasx ili ne
    Dobijes ono sto i platis...
    Zavist valja i zaslužiti...

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Od ovoliko teksta glava zaboli...
    Live long and prosper!

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jnikola78 Pogledaj poruku
    Dobijes ono sto i platis...
    To ne mozes da dobijes tako sto platisz
    ako joj se ne swidjasx, mozes ad joj platis ali netjesx dobiti to sto hotjesz

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Ja i devojke kao voda i zejtin
    Autor 13th u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 217
    Poslednja poruka: 26.08.2009., 01:45
  2. Nastavak za CoD 2???
    Autor save90 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 20.04.2006., 14:54
  3. nastavak