Gde da se nađe instalacija windowsa xp

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda je covek Dzoni Dep?! On je gusar od rodjenja. Njemu nista nije zabranjeno.

Ako se sećam Bole iz Crnog Gruje:
Možda... A možda i nije...

Klothius:
O boze, naspamaste za medalju, doro jebaga, covek je dosao ovde da bi pitao, nije procitao pravila, mozda mu hitno i sad ga vi napali. Da ti nemas mozda svaku app na kompu legalnu?

Nemam baš nijednu legalnu, ali ne tražim da mi vi date link da je skinem s neta ;)
Postoje sajtovi/forumi za to. :whistling:
 
Bravo.Za razliku od tebe, 90 posto ljudi u Srbiji nema makar jedan program legalan, tako da nije fora napadati ljude radi toga. Kriza bate, plus ljudi nemaju para ovo ono. Samo kazes zabranjena piraterija i kraj price, dodje mod i delete temu :)

Cekaj, pa ti nisi mod, a kritikujes nas... Pa onda lepo posalji coveku PM o'kle da skine XP i pusti nas na miru.

Ko nema u vuglu, ima na googlu, stara poslovica :D

Peace!
 
Boze -.- Zar moram sad i da pocnem kada odgovaram na neciji post i da krenem da citiram ljude za slucaj da oni izmene post...kao sto si ti sad uradio -.-
EDIT : Kritikujem, jer bi ovo trebalo da bude deo gde se treba davati pomoc onima koji je zatraze, a ne da ih zajebavamo svi zivi, jer eto jebaga. Nbtn. Da ne spamamo vise, laka noc.
 
Pa,,,,problem je pravilo foruma da je zabranjeno reklamirati warez sajtove, postavljati linkove ka istima,i....ma uopste piraterija.Eto!

Nisam ni mislio da neko reklamira bilo koji warez sajt... Jednostavno nekome posaljete link na pp i mirna backa... Meni jeste trivijalno da na netu pronadjem bilo sta sto mi treba, ali ima ljudi koji nikad nisu posetili bilo koji warez sajt vec su im uvek drugi instalirali sve programe... Tako da im treba pomoci, bar za pocetak...

Slazem se da je piraterija zabranjena, ali budimo iskreni... Smem da se kladim da preko 90% privatnih korisnika u Srbiji koristi nelegalan Windows... Da ne govorimo o ostalim programima... Jedno je pravilo, a drugo realnost u kojoj zivimo...

I da me neko pogresno ne shvati... Ne teram ja nikoga da ovde reklamira pirateriju ili bilo sta drugo... Ja kad mogu, pomoci cu svakome... Ili ovde ili na pp... I vuk sit, i ovce na broju...
 
Naslov vam vec sve govori
ako neko moze da mi pomogne nek stavi ling gde mogu da skinem instalaciju windowsa xp:)
http://www.stanica gsp-a u Bulevaru kod poste na raskrsnici bulevara kod ex.Savezne skupstine.:hahaha:
Doduse na toj adresi ne mozes da skines nego da kupis, a ako nisi iz BG javi mi i besplatno ti saljem tzv. Last XP. To je DVD na kom imas i XP i drajvere za sve kako graficke tako i zvucne kartice,Ofis 2007, masu korisnih programa a instalacija se svodi na 4 klika NEXT i imas potpuno reinstaliran sistem.:super:
p.s.
Mene sada grize savest i odoh da skinem neki linux, pa da budem legalista, i tako za pirateriju filmova ne treba windows:klap::klap::klap::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top