Srebrenica-jedna velika laz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma o srebrenici samrekao sta sam imao....a vidim da kako sam i predvideo kako vreme prolazi doci ce se i do prave istine....istina bice kasno....sve odluke su donesene bar one najbitnije uzimajuci u obzir slucaj srebrenica....kad pocne sudjenje karadzicu jos ce cinjenica isplivati...
 
mislim da je skorobila tema,makar je naslov bio slican... ja sam pogledao link, nadajuci se necemu objektivnomali... procitao sam pazljivo ovaj deo... dalje nije bilo potrebno.

- Što se sami nisu branili? Uvek sam se pitao zašto svi štite muslimane, a niko Srbe - nastavlja Hes. - Naši punktovi bili su i u spaljenim srpskim selima, Zalazju, na primer. Mogli smo da uočimo kakva su zverstva muslimani činili nad Srbima. Naš bataljon su činili mladići od 19, 20 godina, nespremni za bilo kakve okršaje. Teško nam je palo da nas tuže oni kojima smo pomagali skoro dve godine
 
mislim da je skorobila tema,makar je naslov bio slican... ja sam pogledao link, nadajuci se necemu objektivnomali... procitao sam pazljivo ovaj deo... dalje nije bilo potrebno.

zasto ademe, sumnjas u oriceva zvjerstva? normalno da jednom siptaru "dalje nije bilo potreno" kada ste u istoj kuhinji kuvali egzekucije srba. javi se i na mackovu temu, dalje nece biti potrebno. a i vase ce lazi i zvjerstva doci na red, samo polako
 
mislim da je skorobila tema,makar je naslov bio slican... ja sam pogledao link, nadajuci se necemu objektivnomali... procitao sam pazljivo ovaj deo... dalje nije bilo potrebno.

neverovatno koliko si uporan misleci da je ovde nekoga briga sta jedan siptar o srebrenici misli, koji link je pogledao, cemu se nadao i sta je pazljivo procitao

dosadan si

svojom licemernom ljigavstinom brukas i one siptare koji poseduju makar malo ljudskosti i dostojanstva, sokratija npr.
 
neverovatno koliko si uporan misleci da je ovde nekoga briga sta jedan siptar o srebrenici misli, koji link je pogledao, cemu se nadao i sta je pazljivo procitao

dosadan si

svojom licemernom ljigavstinom brukas i one siptare koji poseduju makar malo ljudskosti i dostojanstva, sokratija npr.

Uvodni post, imas dva linka.. I prosto je neverovatno sta je lik napisao na njih, mislim da to ne bi napisao ni Naser Oric da ima priliku da vidi!
 
Uvodni post, imas dva linka.. I prosto je neverovatno sta je lik napisao na njih, mislim da to ne bi napisao ni Naser Oric da ima priliku da vidi!

davno sam ja to citao, nadam se samo da ce ti holandski vojnici doziveti da se dohvate haga, lepo bi bilo javno cuti njihovu verziju

takodje se nadam da nece doziveti sudbinu siptara, svedoka protiv majmuna haradinaja, koje je isti uz pomoc kfora likvidirao
 
zasto ademe, sumnjas u oriceva zvjerstva? normalno da jednom siptaru "dalje nije bilo potreno" kada ste u istoj kuhinji kuvali egzekucije srba. javi se i na mackovu temu, dalje nece biti potrebno. a i vase ce lazi i zvjerstva doci na red, samo polako

samo polako, ja nisam rekao da sumnjam u bilo cija zverstva, jedino sto sumnjam, to je objektivnost osobe koja je izjavila ono sto sam citirao.
ps.a kada ta zverstva budu doslana red, onda mozemoo njima.
 
neverovatno koliko si uporan misleci da je ovde nekoga briga sta jedan siptar o srebrenici misli, koji link je pogledao, cemu se nadao i sta je pazljivo procitao

dosadan si

svojom licemernom ljigavstinom brukas i one siptare koji poseduju makar malo ljudskosti i dostojanstva, sokratija npr.

mene retko zanima sta ti mislis, i obicno niti citam tvoje postove, a niti ih citiram da bih ti rekao da me ne zanimaju. zasto ne pokusas da ucis???
a sada setaj
 
samo polako, ja nisam rekao da sumnjam u bilo cija zverstva, jedino sto sumnjam, to je objektivnost osobe koja je izjavila ono sto sam citirao.
ps.a kada ta zverstva budu doslana red, onda mozemoo njima.

jednom sam na youtube ispod nekog proustaskog klipa isto kao ti ovde na kvarno podbadao hrvate, najvise na kontu toga sto im je jedan srbin (pupovac) u vladi. posle nekog vremena mi je jedan hrvat odgovorio nesto u stilu da je on poslednjih nekoliko godina proveo u smisljanju nacina za maltretiranje srpskih malobrojnih povratnika, i da je par meseci digao ruke od toga, a da ga ti moji komentari inspirisu da se vrati svom starom hobiju i to 5x intenzivnije nego do tada, i da treba da znam da ce neka povratnicka muka nayebati bas zbog mog cinizma i podyebavanja. bio je u pravu, smesta sam batalio.

znaj da i ti cinis sebi i svojima istu uslugu.
 
Komandant holandskog bataljona, tada potpukovnik Karamans, javno je rekao, pa zbog toga bio kritikovan u Holandiji, da je bitka za Srebrenicu "izvanredno dobro izvedena vojna akcija". Bataljon se povlačio iz Srebrenice 9, 10. i 11. jula. Tada se, praktično, ništa nije ni događalo.

U konkretnom slučaju, jul 1995. godine, 450 vojnika holandskog bataljona, loše naoružanih, trebalo je da "brani" dobro opremljenu, čitavu 28. diviziju Armije BiH, koja je brojala oko 10.000 bojovnika!

znaci 2000-7000 naoruzanih krvozednih mudzosa je ipak uspelo da utekne
 
znaj da i ti cinis sebi i svojima istu uslugu.

znas li onu poslovicu...pas koji ujeda ne laje.toje dobra i poucna poslovica za onog koje razume.
posto si mi simpatican ispricat cu ti jedan vic
pecali dvojica ribu...
jedan od njih svako nekoliko minuta ulovi po jednu ribu a drugi ni jednu...
i onaj drugi upita prvog
- boga ti kako ti stalno nesto upecas, a kod mene nece ni da trzne??
- a na kojoj strani ti stoji qrcic?- pita ga prvi
- na levoj a sto??
-e pa prebaci ga na desnu stranu i...
poslusa ga ovaj i zaista krene riba da trza i kod njega i ulovi on nekoliko komada...
ali pomisli da bi mozda mogao jos vise i pita onog
-je li, a ako mi ona stvar stoji uspravno, da li ce tada biti jos bolje??
- e takvima kojima ona stvar stoji uspravno, oni ne pecaju ribe
 
davno sam ja to citao, nadam se samo da ce ti holandski vojnici doziveti da se dohvate haga, lepo bi bilo javno cuti njihovu verziju

takodje se nadam da nece doziveti sudbinu siptara, svedoka protiv majmuna haradinaja, koje je isti uz pomoc kfora likvidirao



e ljudi ta istina se nece menjati,i da se promeni kao za markale,tamoi dalje stoji tabla da su srbi to uradili,ceo svet to zna i ceo svet misli da smo mi ludaci i da jedemo malu decu,znaci greska je cele tadasnje vlade sto se to uopste desilo i ako se desilo sto se to saznalo
 
Još jedna licemjerna srpska tema o Srebrenici. Dovoljno je samo pročitati ovo...

U konkretnom slučaju, jul 1995. godine, 450 vojnika holandskog bataljona, loše naoružanih, trebalo je da "brani" dobro opremljenu, čitavu 28. diviziju Armije BiH, koja je brojala oko 10.000 bojovnika!

... pa da sve bude jasno. Ni u naponu snage 28. divizija nije brojala "10 000 bojovnika", niti je ikad bila "dobro naoružana". U momentu napada srpskih snaga imali su 2000-2500 pušaka te nešto ručnih PO sistema koji gotovo da i nisu upotrijebljeni.


Uostalom, mislim da dio dvolične forumske nejači dobro zna kako to izgleda kad u napad krene 10 000 bojovnika.
 
Još jedna licemjerna srpska tema o Srebrenici. Dovoljno je samo pročitati ovo...



... pa da sve bude jasno. Ni u naponu snage 28. divizija nije brojala "10 000 bojovnika", niti je ikad bila "dobro naoružana". U momentu napada srpskih snaga imali su 2000-2500 pušaka te nešto ručnih PO sistema koji gotovo da i nisu upotrijebljeni.


Uostalom, mislim da dio dvolične forumske nejači dobro zna kako to izgleda kad u napad krene 10 000 bojovnika.

Njima ni te puske nisu trebale kad su klali po okolnim selima.
Sada ih odjednom nema 10,000 a kad se barata sa Srebrenickim zrtvama onda je brojka 8,000 muskaraca :roll:

Sto se tice upotrebe reci "nejac", placip|cke smo gledali na CNN i BBC kamerama punih 4-5 godina i danas reci BAZNIA, BAZNIAN, KOSOVAR asociraju na jad i bedu goru od Somalije i Ruande ;)
S'kim si tak'i si uvek bilo, a to su vasi saveznici i vase cvece :mrgreen:


p.s. Ae tutanj sada domobranu, eto Brene u zestokom napadu na Hrvatsko pucanstvo, vidim organizujete se opasno za oBranu Lijepe Vase svim sredstvima :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top