Da li zelite da se V.V.Ilic vrati?

Da li zelite da se V.V.Ilic vrati?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da je nepostujem majke ti kad sam deo nje.Drugo je sam samo sa strane,"gost" sa evro tekmi!
Pa dobro, onda mi reci da li ovde pravila na forumu ne treba poštovati zbog toga što se nekom hoće tako? Ni ti na tribini ne možeš da pevaš sam jednu pesmu, dok svi drugi pevaju drugu. Ako ovaj cirkus opravdavaš onda imaš dvostruke standarde i nestabilna si ličnost.
 
pa naravno da nemozes:lol:
-bolje da se sibam palim baklje,nego sa sedim u svom kraju i rokam se u venu;)
nema vece prvilegije tuci se za nesto sto volis!
I nemoj vise da ides u tom pravcu,mani se toga.

А што волиш тај клуб, дал помислиш какве користи ти имаш од тога, па ти играчи не знају да постојиш, а ти се за њих бијеш.....
И баш си патриота и ти и сви такви, Србин бије Србина, због фудбалског клуба.....:dash::dash::dash:
 
А што волиш тај клуб, дал помислиш какве користи ти имаш од тога, па ти играчи не знају да постојиш, а ти се за њих бијеш.....
И баш си патриота и ти и сви такви, Србин бије Србина, због фудбалског клуба.....:dash::dash::dash:

I nemoj vise da ides u tom pravcu,mani se toga.
mogao bi celu noc da ti pricam........
 
Pa dobro, onda mi reci da li ovde pravila na forumu ne treba poštovati zbog toga što se nekom hoće tako? Ni ti na tribini ne možeš da pevaš sam jednu pesmu, dok svi drugi pevaju drugu. Ako ovaj cirkus opravdavaš onda imaš dvostruke standarde i nestabilna si ličnost.

Da al na tribini ako imas ljude oko sebe u ovom slucaju ekipu sa istim misljenjem,ostatak tribine MORA da cuje koji je fazon ekipe.
I tribinu nemoj da mesas ovde...
 
Mr. Freak, ne znam da li si pročitao moje prethodne postove, ali ponoviću ukratko. Čemu ovaj cirkus od teme??? Plus je još zabranjeno otvarati teme o drugim članovima foruma, a temu je otvorio moderator i grubo prekršio pravila! Neka lepo zatvore temu i nemoj da prave ovde vašar, da se ljudi smeju šta se dešava, a Ilić nije mali da zna da li će se vratiti na forum ili ne. Može on sam da reši probleme koje ima i da prelomi, a to što smo nas dvojica imali sukobe to nije tema ove priče. Niti je moj forum, niti ja mogu da utičem na to ko će na njemu biti ili ne, kao ni Ilić ili bilo ko od članova. Ali daj da ne budemo smešni sa svakojakim anketama koje nemaju veze sa mozgom, jer Ilić nije banovan da bi ga neko vraćao. Situacija jasna kao dan, samo što nečija sujeta radi 200 na sat, pa neki ne mogu jasno da vide situaciju od nepotrebnog silnog dizanja prašine.
 
Anketa da se neko vrati na forum? :eek: OK, ajde ja ću kao da odem, a neko sa kim sam dobar će otvoriti temu sa anketom za moj povratak. Pa će to isto uraditi i Pera i Milivoje i Živorad i tako svi redom. I onda će podforum Fudbal biti agencija za potragu izgubljenih duša. Daj nemoj da se zezamo.
 
Poslednja izmena:
Citam sve sta se desava i onako upucen sam u materiju :lol: Slazem se sa tobom sto se tice Ilica i njegovog povratka. Kad mi je napisao da je otiso, samo sam mu reko da razmisli dobro da li vredi da napusti forum kome je posvetio toliko vremena zbog svadji sa nekim likovima. Ovo ja ne bih uradio ko anketu, vec drugacije. Mislim da je Jeka imala dobru nameru, i verujem da je znala da ce ovo postati rat, sigurno ne bi otvorila temu. Sto se tice pravila o neotvaranju tema o korisnicima, mislim da se tu misli na neotvaranje tema koje bi sluzile za pljuvanje nekog korisnika, kao npr. na Video Igrama sto su radili za realsmoky-a. Kad si vec pomenuo vas sukob, bilo bi lepo da ga vas dvojica resite preko privatnih poruka, ili ako bas zelite da javnost bude upucena u njega onda koristite one poruke u profilu, ne znam tacno kako se zovu :rumenko:
 
Anketa da se neko vrati na forum? :eek: OK, ajde ja ću kao da odem, a neko sam kim sam dobar će otvoriti temu sa anketom za moj povratak. Pa će to isto uraditi i Pera i Milivoje i Živorad i tako svi redom. I onda će podforum Fudbal biti agencija za potragu izgubljenih duša. Daj nemoj da se zezamo.

Zato i kazem da nije trebala da se radi anketa. Trebala da se napravi jedna tema, gde ce se samo upisati oni koji zele da se Ilic vrati, njemu na mail poslati screenshot i to bi bilo sve :)
 
Citam sve sta se desava i onako upucen sam u materiju :lol: Slazem se sa tobom sto se tice Ilica i njegovog povratka. Kad mi je napisao da je otiso, samo sam mu reko da razmisli dobro da li vredi da napusti forum kome je posvetio toliko vremena zbog svadji sa nekim likovima. Ovo ja ne bih uradio ko anketu, vec drugacije. Mislim da je Jeka imala dobru nameru, i verujem da je znala da ce ovo postati rat, sigurno ne bi otvorila temu. Sto se tice pravila o neotvaranju tema o korisnicima, mislim da se tu misli na neotvaranje tema koje bi sluzile za pljuvanje nekog korisnika, kao npr. na Video Igrama sto su radili za realsmoky-a. Kad si vec pomenuo vas sukob, bilo bi lepo da ga vas dvojica resite preko privatnih poruka, ili ako bas zelite da javnost bude upucena u njega onda koristite one poruke u profilu, ne znam tacno kako se zovu :rumenko:
Pa lepo je to što si upućen. :lol: Nego nisam bio dugo ovde i kad sam se vratio i napisao samo nekoliko postova, odmah posle prvog u kome se nisam slagao sa Ilićem, sam bio OPTUŽEN da sam došao da kvarim odnose na forumu. Znači, čovek da se prekrsti i rukama i nogama, kad ne sme a da se ne složi sa onima koji misle da su Bogovi. I onda su krenule provokacije, a j b g ja ne znam da ćutim, već odgovaram istom merom. Tito je odavno umro, samo što izgleda da u nekima još živi.

Ma ne vredi, silne privatne poruke su ispisane, ali je zbranjeno PRAVILIMA FORUMA da privatne poruke prikazujem na forumu drugima, a u suštini neka to ostane samo između nas. Dobro znam odakle vetar duva na ovom forumu i na to ukazujem. Ali ima i onih koji to znaju, ali mudro ćute.

Da ne širim priču dalje, držimo se teme. Mnogi ovde imaju Ilićev e-mail i svi koji su hteli su mogli da mu napišu po koju poruku i pošalju. Ali NE, izgleda da je za neke senzacionalizam na forumu najvažnija stvar da bi privukli pažnju, pa tako ovde možemo uskoro naći i anketu "Da li ste za to da v.v.ilic dobije svog ličnog smajlija?". Tito, vrati se, sve ti je oprošteno!
 
kakva drama! :)
oko jedne teme, koja nije otvorena ni 12 sati..
evo, tema se zatvara. dosta je bilo.
ako je ilke teo da vidi ima li cemu da se vrati, odgovor je jasan.
ali nema vise cirkusa, drugovi i drugarice.
nema klonova, nema napada, nema diskusija.
mir na fororumu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top