Molba
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molba

fajter
    Guest

Podrazumevano Molba

Trebam kontakt sa:
    Milanom Tucovicem iz Beograda i
    Tadijom Savicem iz Ivanjice
    Ko moze da mi pomogne...?

I STA MISLITE O NJIHOVOJ UMETNOSTI...

Guest

Podrazumevano

Mislim da mogu da ti pomognem oko Tadije Savica a imao sam i adresu Tucovica pa ako nadjem doturicu ti... adresa Tadije Savica je Marina Reka 32250 Ivanjica..verovatno je jos uvek ta. Imam i njegov tel sa kataloga ako je jos u upotrebi 063 686 780, Sta mislim o njihovoj umetnosti? Svako ima pravo na svoju misao, ali Tadijine figuracije, a pogotovu njegov crtez je u samom vrhu, mesavina klasicnog stafelajnog slikarstva i modernog shvatanja umetnosti i pogotovu nacin razmisljanja i prenosenje istog na platno danasnjeg urbanog zivota...

KREK
    Guest

Podrazumevano

Mislim da mogu da ti pomognem oko Tadije Savica a imao sam i adresu Tucovica pa ako nadjem doturicu ti... adresa Tadije Savica je Marina Reka 32250 Ivanjica..verovatno je jos uvek ta. Imam i njegov tel sa kataloga ako je jos u upotrebi 063 686 780, Sta mislim o njihovoj umetnosti? Svako ima pravo na svoju misao, ali Tadijine figuracije, a pogotovu njegov crtez je u samom vrhu, mesavina klasicnog stafelajnog slikarstva i modernog shvatanja umetnosti i pogotovu nacin razmisljanja i prenosenje istog na platno danasnjeg urbanog zivota...

Guest

Podrazumevano

Ne znam da li je kasno za odgovor ali sam u galeriji video Tadijinih par slika koje me nisu ostavile ravnodusnim- teme i motivi beskrupulozni , britki, strastveni...video sam tu i njegov katalog a adresa je ova gore napisana....

Slične teme

1. molba
    Autor banegad u forumu Muškarci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.10.2006., 19:34
  2. Molba za sve vas
    Autor Mirka šizika u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.08.2006., 06:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor