afrodita-depilacijska kreme

Ja koristim vitaskin, za prepone i brkove:D i odlična je. Imam osetljivu kožu i bila sam sumnjičava na početku, ali stvarno je super. Nisam imala ni crvenilo, ni osip, a skida odlično. :super:
Sad ne znam kako bi delovala na ostale, jače dlake.
 
To ti je skroz bezveze...bacanje para....bolje skupi vise love pa kupi sebi aparat kao sto imaju u salonima, trake i vosak i sama za 15 minuta odradis noge kad tebi odgovara...tako ja radim...i odlicno je! :ok:

Krema smrdi i bezveze je!

P.s. Ni vitaskin ne valja, ni Veet...
 
Koji aparat? Za topljenje voska?
Gde ima to da se kupi?

Hmm..najbolje je da zoves distributera za salone u drzavi u kojoj se nalazis...pa ih pitas za info...
Moj aparat je na struju sa dve lampice koji ima i rucku da lakse uhvatis...uz to kupis posebno pakiran vosak koji stavis u tu spravu i prikljucis na struju i za 15 min. se zagreje...

P.s. Ako postavljacica teme namerava da depiluje lice nek zaboravi ovu variantu...bolje kupiti male Veet listice za lice...
 
70€..cena nije visoka s obzirom da moze da posluzi niz godina...+ vosak po 1,2€ zavisi...a sto se tice traka uzmes veliku rolnu...ja kupila 400 kom traka ( kakve se obicno i u salonima koriste, ne znam tacnu meru ) i imam vise od pola a kupila ih pre god, dve...
 
Setih se da sam videla u Bg u Lillyu da ima sl. spravica za depilaciju ali je obicna bela, bez drske...dobije se i vosak uz to, gel i jos nesto....mislim da je u pitanju srpski proizvodjac, cene oko 2500 ili vise od 3000...nisam sigurna..davno bese april....
Pa ako je neka zainteresovana...skok u Lilly...:per:
 
Hmm..najbolje je da zoves distributera za salone u drzavi u kojoj se nalazis...pa ih pitas za info...
Moj aparat je na struju sa dve lampice koji ima i rucku da lakse uhvatis...uz to kupis posebno pakiran vosak koji stavis u tu spravu i prikljucis na struju i za 15 min. se zagreje...

P.s. Ako postavljacica teme namerava da depiluje lice nek zaboravi ovu variantu...bolje kupiti male Veet listice za lice...

nemam potrebe lice,mislila sam za noge i prepone..probacu veceras pa javljam.
 
Sve skidam voskom kod kozmeticarke.. Brkove jednom u sto god, uopste mi ne rastu, obicno kad cupa obrve, pa mi 'tad predje'. Ruke depiliram sama trakicama, noge kod kozmeticarke .. I to samo donju polovinu.. Od 14 se redovno depiluram i leti i zimi na 3 nedelje otprilike , i mnogo, mnogo, mnogo su mi se proredile dlacice. Jos sam extremno tamnoputa pa mi se i ne vidi :)
 

Back
Top