ginekolosko pitanje
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ginekolosko pitanje

Obećava
    Učlanjen
    08.05.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ginekolosko pitanje

dr,

posle prvog seksualnog odnosa kasni mi 5 dana,pri tome mi je stomak izuzetno primerno naduven.inace od 3 puta,jednom je bilo bez kondoma,sta vi mislite,da li je to normalno i kako bih trebala dalje da se ponasam.kod ginekologa planiram da odem,ali zivim u malom mestu a u beogradu,predpostavljam da znate,pa mi preporucite neku kvalitetnu zenu ginekologa.da napomenem imam 20 godina i do sada sam imala ciklus na svakih 28 do 30 dana.hvala unapred

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ajmo prvo ovako, taj primitivizam ces da ostavis sa strane, kakve veze ima sto zivis u malom mestu?!
    Zensko si i treba da imas svog ginekologa u svom mestu stanovanja, jeli te tako sramota da ides i kod zubara?
    To necu da cujem, drugo kakve veze ima da li je ginekolog musko ili zensko, to je pre svega lekar koji je tu da ti pomogne.Nemas ti nista sto on/ona nisu videli pre tebe mnogo puta, ako ti je za utehu muskarci vaze za mnogo neznije ginekologe.
    I na kraju, kupi test za trudnocu u apoteci,uradi ga sa prvom jutarnjom mokracom i onda otidji kod ginekologa na pregled, i ubuduce ne praktikuj seksa bez zastite.

Slične teme

1. ginekolosko pitanje 2
    Autor studentkinja u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 31.08.2004., 17:07
  2. PITANJE
    Autor PITANJE u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.07.2004., 13:02
  3. PITANJE
    Autor PITANJE u forumu Arhiva
    Odgovora: 4