Koju fx 5900 xt preporucujete ??

kessa

Obećava
Poruka
96
Posto niko nece da mi odgovori gde mogu da kupim Gainward, molim vas da me posavetujete koju kartu da kupim od ovih sto se mogu naci kod dilera.
MSI, Gigabyte, Asus, Club 3D,POW, ili nesto trece ?
Molim za prijateljski savet, sada imam 9000 pro i prilicno mi secka u CMR 4 ili Uderground-u, po onom sto sam citao u casopisima i na nekim sajtovima cini mi se da bi fx 5900 xt zadovoljio moje potrebe. Molim vas javite mi vasa iskustva i misljenja :(
 
Hvala svima na doronamernim predlozima, poslusao sam Vas i danas sam montirao MSI FX 5900XT VTD128 i sada pokusavam da otkrijem sta sam u stvari dobio ovim upgrade-om. Na moje veliko iznenadjenje otkrio sam da mi CMR4 i dalje secka sto mi nikako nije jasno. Ako neko ima slicne probleme neka mi javi u cemu je fora.
 
kessa:
Posto niko nece da mi odgovori gde mogu da kupim Gainward, molim vas da me posavetujete koju kartu da kupim od ovih sto se mogu naci kod dilera.
MSI, Gigabyte, Asus, Club 3D,POW, ili nesto trece ?
Molim za prijateljski savet, sada imam 9000 pro i prilicno mi secka u CMR 4 ili Uderground-u, po onom sto sam citao u casopisima i na nekim sajtovima cini mi se da bi fx 5900 xt zadovoljio moje potrebe. Molim vas javite mi vasa iskustva i misljenja :(

Ja imam 9000 Pro VIVO, Underground nije seckao a CMR 4 nisam igrao... Da nije do necheg drugog?!
 
kessa:
Posto niko nece da mi odgovori gde mogu da kupim Gainward, molim vas da me posavetujete koju kartu da kupim od ovih sto se mogu naci kod dilera.
MSI, Gigabyte, Asus, Club 3D,POW, ili nesto trece ?
Molim za prijateljski savet, sada imam 9000 pro i prilicno mi secka u CMR 4 ili Uderground-u, po onom sto sam citao u casopisima i na nekim sajtovima cini mi se da bi fx 5900 xt zadovoljio moje potrebe. Molim vas javite mi vasa iskustva i misljenja :(
Ukoliko ti je do para, najbolje uzmi od Club3d. njihove graficke spadaju medju najeftinije, ali nikako i u najnekvalitetnije. Ja imam Radeon 9200 SE 128 MB od pomenutog proizvodjaca i bez problema igram NFS Underground sa svim ukljucenim detaljima. Pa cak mi i Painkiller, ova jedna od tehnicki najsavrsenijih igara danasnjice, radi odlicno na medium detaljima u nekih 50 FPS. Posto bi tvoj 9000 pro, trebao da bude dosta brzi od mog okrnjenog SE modela, koji ima cak 64 bitnu magistralu, preporucujem ti da apdejtujes drajvere, mozda onda NFS nece stekati. U svakom slucaju ja ti preporucujem Club3d, posto ima odlican odnos kvalitet-cena.
 

Back
Top