ZASTO NIJE USPOSTAVLJEN BALANS IZMEDJ MUSKARACA I ZENE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
anita14:
Ni jedan ne zna da ti kaze ono sto oseca ili misli. I interesuje ga samo izgled
I zasto se muskarci zaljubljuju gledanjem a zene slusanjem.
Devojka mora da bude iskrena i verna a muskarac ne

izvini sestro, ali ja imam potpuno drugacije misljenje
Muskarac mora da bude iskrena i verna a devojka ne
i odakle ti da se muskarci zaljubljuju gledanjem?
meni nije bitan fizicki izgled ni malo, vac kakva je osoba iznutra
 
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kako mrzim kada neke devojke tako generalizuju stvari!!!!!!!!!!!
kako mozes da tako govoris o muskarcima kao da se mi na malo ne razlikujemo jedni od drugih...
To je k'o kad bih ja rekao da su qrva i kaludjerica podjednako chedne!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
STOP IT!!!
Nismo svi toooliki Q*R*T*O*N*I kakvim nas ceesto nazivate (svaka chast izuzetcima)
 
Shinoda:
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kako mrzim kada neke devojke tako generalizuju stvari!!!!!!!!!!!
kako mozes da tako govoris o muskarcima kao da se mi na malo ne razlikujemo jedni od drugih...
To je k'o kad bih ja rekao da su qrva i kaludjerica podjednako chedne!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
STOP IT!!!
Nismo svi toooliki Q*R*T*O*N*I kakvim nas ceesto nazivate (svaka chast izuzetcima)
samo polako... 8)
znam o cemu pricas... al ne vredi da se cimas 8)
 
anita14:
Ni jedan ne zna da ti kaze ono sto oseca ili misli. I interesuje ga samo izgled
I zasto se muskarci zaljubljuju gledanjem a zene slusanjem.
Devojka mora da bude iskrena i verna a muskarac ne
prema ovome sto si rekla, muskarci i zene su suste suprotnosti!!!! a kako se suprotnosti privlace, znaci da su muskarci i zene u savrsenom balansu... to je dokaz da ti naslov uopste nije na mestu... 8)
 
Babe:
infidel:
izvini sestro, ali ja imam potpuno drugacije misljenje
Muskarac mora da bude iskrena i verna a devojka ne
i odakle ti da se muskarci zaljubljuju gledanjem?
meni nije bitan fizicki izgled ni malo, vac kakva je osoba iznutra

jel mogu da se udam za tebe?

kad oces
ne vidim nikakvu prepreku
ako ja tebi odgovaram, onda i ti meni odgovaras
moj konacan odgovor je
DA
 
vako brate
ovaj svet je i ovako truo, a zamisli kad bi svi bili isti i kad bi svi imali ista mislenja
imas zivot pred sobom i jos mnogo toga da naucis
promenices mislenje vremenom, veruj mi
bio sam u tom razdoblju zudje za fizickim izgledom i mnoooooooooooooooooogo naucio
mnogo je bitnije kakva je osoba iznutra, zapamti ovo trebace ti mozda nekad u zivotu :wink:
nemoj da se uvredis ovo je samo savet koji mozes, a ne moras da prihvatis to je samo tvoje opredeljenje
razmisli malo :wink:
 
DJ_MaRe:
prema ovome sto si rekla, muskarci i zene su suste suprotnosti!!!! a kako se suprotnosti privlace, znaci da su muskarci i zene u savrsenom balansu... to je dokaz da ti naslov uopste nije na mestu... 8)
A ovaj je jos gori, gde se suprotnosti privlace majke ti?
Ako izuzmemo fiziku (ovde najvise ima) i jos neke nauke, videces da si napravio fatalnu gresku.
Zamisli da si sa devojkom i hoces u kafic, ona hoce u setnju.
Ti pustis narodnjake, ona rock,
itd
 
Кулиража:
DJ_MaRe:
prema ovome sto si rekla, muskarci i zene su suste suprotnosti!!!! a kako se suprotnosti privlace, znaci da su muskarci i zene u savrsenom balansu... to je dokaz da ti naslov uopste nije na mestu... 8)
A ovaj je jos gori, gde se suprotnosti privlace majke ti?
Ako izuzmemo fiziku (ovde najvise ima) i jos neke nauke, videces da si napravio fatalnu gresku.
Zamisli da si sa devojkom i hoces u kafic, ona hoce u setnju.
Ti pustis narodnjake, ona rock,
itd
nemoj da si toliko bukvalan... :evil:
uopste nisam to spomenuo u tom kontekstu... sve si pogresno shvatio... :roll:
hteo sam da kazem da su musko i zensko stvoreni da se medjusobno dopunjuju... a ti si se odmah laicki uhvatio za primer ti narodnjake, ona rok...
da li iko od vas ponekad razmisli malo dublje o onome sto procita! (cast izuzecima :wink: )
 
bleach:
Shinoda:
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kako mrzim kada neke devojke tako generalizuju stvari!!!!!!!!!!!
kako mozes da tako govoris o muskarcima kao da se mi na malo ne razlikujemo jedni od drugih...
To je k'o kad bih ja rekao da su qrva i kaludjerica podjednako chedne!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
STOP IT!!!
Nismo svi toooliki Q*R*T*O*N*I kakvim nas ceesto nazivate (svaka chast izuzetcima)
samo polako... 8)
znam o cemu pricas... al ne vredi da se cimas 8)

Huh...Imas pravo!!! :wink:
 
Drugi put kad budes postavljala ovakav topic probaj da to bude kad budes imala 25-30 godina, a ne 14 kao sto sad imas.. Sta ti znas koji k o muskarcima i zenama.. Prvo dete drago odrasti pa onda prosipaj neku pamet koju si u proalzu cula na TVu ili od kevinih prijateljica..
A kao osnovno, svi ljudi nisu isti, tako da i vecina devojki danas se lozi na izgled, a lik ako losije izgleda nece ni sansu za pricu da mu da jer je zabole, a isto tako ima i takvih likova.. tako da jezik za zuve, i idi jedi jos plazma keksice sa mlekom.
 
Shinoda:
bleach:
Shinoda:
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kako mrzim kada neke devojke tako generalizuju stvari!!!!!!!!!!!
kako mozes da tako govoris o muskarcima kao da se mi na malo ne razlikujemo jedni od drugih...
To je k'o kad bih ja rekao da su qrva i kaludjerica podjednako chedne!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
STOP IT!!!
Nismo svi toooliki Q*R*T*O*N*I kakvim nas ceesto nazivate (svaka chast izuzetcima)
samo polako... 8)
znam o cemu pricas... al ne vredi da se cimas 8)

Huh...Imas pravo!!! :wink:
znam, znam... :wink: 8)
 
infidel:
mortishaaa:
1001 put su postojale teme ovog tipa.. i uvek govorimo da se ne globalizuje.. i opet neko otvori slicnu/istu temu i opet to kazemo.. (devojke) dok muski pi*zde jer oni (koji su ovde) nisu takvi.. i tako u krug :evil:

ko *?
ko * pitam?
KO OVDE * PITAM? :evil: :evil: :x
hej... ma sta se ti nerviras?... 8)
rekao si na temu sta si imao...
samo poooooooolako.... uspori, brate 8)
 
bleach:
infidel:
mortishaaa:
1001 put su postojale teme ovog tipa.. i uvek govorimo da se ne globalizuje.. i opet neko otvori slicnu/istu temu i opet to kazemo.. (devojke) dok muski pi*zde jer oni (koji su ovde) nisu takvi.. i tako u krug :evil:

ko *?
ko * pitam?
KO OVDE * PITAM? :evil: :evil: :x
hej... ma sta se ti nerviras?... 8)
rekao si na temu sta si imao...
samo poooooooolako.... uspori, brate 8)

sto da usporim, nisam ni ubrz'o i necu ni da ubrzavam
i o se nervira?
ja sam smireniji od tebe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top