GAME PORT KABL

KTULU:
gde mogu naci kabl koji se utakne na neke iglice na maticnoj ploci i na drugom kraju se dobije game port zuti onaj.
gde i posto je otprilike 8)

Te iglice su sasvim slucajno napravljene bas za taj port a ako ih nemas (a da ih imas verovatno bi dobio i port) onda si za dz nabavljao kabl! Nego nadji ti neku pci karticu sa game portom (muzicku, modem... ili cak game karticu [koju ces tesko naci]) pa uzivaj u igrama!
 
ej sonne ja IMAM te iglice na plochi za deine information. ima gore 8pinova i drugi red 7 pinova. ali nisu onako poredjani ka sredini nego oba reda jednako pocinju i onda jedan ima pin vise
 
Kolko se secam ti imas ASUS-a e onda ovako!
Pored porta s desne str. (mozda i sa neke druge zavisi od modela, ali je obicno tu) treba da pise "GAME1". Ako je tako predpostavljam da imas -X seriju ploce i zto i nisi dobio bracket sa game portom. Port jeste takav kakvog si ga opisao, a u drugom redu nema prvi pin. Ako je tako pa otvori uputstvo to si valjda dobio i pogledaj u njemu dali dobro mislis! Bracket mozes nabaviti od nekog kome on ne treba (taj neko mora da ima ASUS plocu) ja sam ga dobio uz A7N8X-PCB2.0 i on odgovara svim ASUS-ovim plocama samo treba naci nekog kome on nije potreban....
 

Back
Top