LIBAN-Beirut

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok sam radila u turističkoj agenciji SUN WAYS u Beogradu organizovali smo turu za Libanaon.Znam da ga zovu Pariz orijenta i da su cijene prilično visoke.U sećanju mi je ostao grad Biblos, Sidon, Tir.Alo ako imaš vremena potraži na sajt uagencija Sun ways travel ili Branko Rabotić mislim da ima deatljno opisano sve.
 
Dok sam radila u turističkoj agenciji SUN WAYS u Beogradu organizovali smo turu za Libanaon.Znam da ga zovu Pariz orijenta i da su cijene prilično visoke.U sećanju mi je ostao grad Biblos, Sidon, Tir.Alo ako imaš vremena potraži na sajt uagencija Sun ways travel ili Branko Rabotić mislim da ima deatljno opisano sve.
 
Bas pre par dana upoznah lika na njegovom putu za Bejrut. I postavih mu gomilu pitanja, pogotovo sto lik ide tamo cesto, otac mu Libanac, zna arapski itd. itb. I kaze on da je Bejrut jako moderan, da je liberalan, da devojke mogu da se oblace kako hoce, da su cene visoke, da te carinici na ulasku i pogotovo na izlasku ispituju dosta (pogotovo ako imas americku vizu) i da na aerodromu imas 'striptiz' (njegove reci), koliko te pretresaju.
Inace, on je tamo isao sledecom rutom: od Bg do Sofije vozom, od So do Istanbula busom, od Ist do Latakije busom, od Latakije do Damaska necim i od Da do Bejruta necim. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top