LIBAN-Beirut
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: LIBAN-Beirut

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LIBAN-Beirut

Interesuje me da li je neko bio u Beirutu, sta vredi videti, kakave su cene, i kakvi su Libancu uopste...jos bi mi vise pomoglo, ako ima neko od nasih tamo...HVALA puno!

Guest

Podrazumevano

Dok sam radila u turističkoj agenciji SUN WAYS u Beogradu organizovali smo turu za Libanaon.Znam da ga zovu Pariz orijenta i da su cijene prilično visoke.U sećanju mi je ostao grad Biblos, Sidon, Tir.Alo ako imaš vremena potraži na sajt uagencija Sun ways travel ili Branko Rabotić mislim da ima deatljno opisano sve.

Guest

Podrazumevano

Dok sam radila u turističkoj agenciji SUN WAYS u Beogradu organizovali smo turu za Libanaon.Znam da ga zovu Pariz orijenta i da su cijene prilično visoke.U sećanju mi je ostao grad Biblos, Sidon, Tir.Alo ako imaš vremena potraži na sajt uagencija Sun ways travel ili Branko Rabotić mislim da ima deatljno opisano sve.

Početnik
    Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: LIBAN-Beirut

Ej gost radila sam s tobom u istoj turističkoj agenciji.Ako hoćeš javi mi se na dimitrijester@gmail.com

Zainteresovan član cicos - macos (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2005.
    Reputaciona moć
    50

Thumbs up Re: LIBAN-Beirut

Bas pre par dana upoznah lika na njegovom putu za Bejrut. I postavih mu gomilu pitanja, pogotovo sto lik ide tamo cesto, otac mu Libanac, zna arapski itd. itb. I kaze on da je Bejrut jako moderan, da je liberalan, da devojke mogu da se oblace kako hoce, da su cene visoke, da te carinici na ulasku i pogotovo na izlasku ispituju dosta (pogotovo ako imas americku vizu) i da na aerodromu imas 'striptiz' (njegove reci), koliko te pretresaju.
    Inace, on je tamo isao sledecom rutom: od Bg do Sofije vozom, od So do Istanbula busom, od Ist do Latakije busom, od Latakije do Damaska necim i od Da do Bejruta necim.

pajamaca
    Guest

Podrazumevano Re: LIBAN-Beirut

tema BLISKI ISTOK

Slične teme

1. Beirut:Političar odletio u vazduh
    Autor simonset u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.09.2007., 23:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor