Dobro Veče

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
img_1013.jpg

:lol:
 
Боже сачувај, она није нормална. Мене би било срамота да ме памте по две речи. И притом она реклама за јогурт... Страшно, мислим да се спрда са нама.
 
Најгоре од свега је што она мисли да је позната и вољена због тога што је образована, паметна, посебна и што је омладина поистовећује са знањем. Она мисли да се о њој толико прича због харизме њеног ,,добро вече" и њеног знања. Чак јој је мило што се деца угледају на такве људе, што познају праве вредности. Ако вам није досадно да гледате - разговор с Милком
 
Најгоре од свега је што она мисли да је позната и вољена због тога што је образована, паметна, посебна и што је омладина поистовећује са знањем. Она мисли да се о њој толико прича због харизме њеног ,,добро вече" и њеног знања. Чак јој је мило што се деца угледају на такве људе, што познају праве вредности. Ако вам није досадно да гледате - разговор с Милком


Izlapela zhena :mrgreen:

Ne znam samo koja budaletina je osmislila reklamu.:roll:

Ima raznih! Interesuje me da li se nekad zayebe pa ujutru kaze DOBRO VECE :lol:
 
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:...Milka je car...Kako moze nekog da nervira :D

ma beži bre
babuskera jedna obična:mrgreen:
nek ide u penziju
Боже сачувај, она није нормална. Мене би било срамота да ме памте по две речи. И притом она реклама за јогурт... Страшно, мислим да се спрда са нама.

jeste
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:....Ja prvi put vidim reklamu... :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:....Zenu boli uvo,zaradjuje samo da pokazuje svoje lepo lice na nacionalnoj televiziji :D...

baš joj lice i nije mnogo lepo:(
 
Pa znam da nije...Ajde nije ona toliko losa...Moja jedna drugarica je radila na RTS-u kao sminkerka i naravno sminkala je i Milku :)...Kaze da je morala da je smika 45 min :D...A da ovako nije losa,fina je...:)...A sto se tice reklama....:D...Strasno... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top