da li je ovo...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
citam u blicu ovu lepu vest... vest mozda nije politicka, mada bi mogla biti, ipak smo mi balkanci, a ovde je sve politika. mene najvise zanima, da li je ovo i uspeh srbije, sta vi mislite, posto je kosovo...da ne gubim vreme na ono sto svi znamo.
Venecuelanka Mis univerzum 2009.
Autor: Tanjug | Foto:Reuters | 24.08.2009. - 10:51
miss-univerzum-rojters-x.jpg

Mis Venecuele Stefanija Fernandez osvojila je noćas titulu Mis univerzum 2009, na finalnom takmičenju u mondenaskom letovalištu Atlantis na Bahamima.



Ova 18-godišnja brineta postala je tako 58. nosilac ove prestižne titule, čiju su dodelu u direktnom prenosu pratili milioni ljudi širom sveta. Prva pratilja je mis Dominikanske Republike, Ada Aime de la Krus, a među prvih pet su najlepše devojke iz Australije, Portorika i sa Kosova.
mis-univerz-takmicenje-AP-x.jpg

Zanimljivo je da je nova svetska kraljica lepote pripadajuću krunu primila iz ruku prošlogodišnje Mis sveta, Dajane Mendoze, takođe iz Venecuele, kao i da je to šesta svetska titula koja je pripala devojkama iz te zemlje.
 
citam u blicu ovu lepu vest... vest mozda nije politicka, mada bi mogla biti, ipak smo mi balkanci, a ovde je sve politika. mene najvise zanima, da li je ovo i uspeh srbije, sta vi mislite, posto je kosovo...da ne gubim vreme na ono sto svi znamo.

Vidim bas si se obradovao....:lol:mislim vec su ti jednom zakucali temu lokotom.Hoces li mi objasniti samo zasto je ovo bitno za Srbiju....tu "pobedu" moze samo macku o rep da obesi:lol:
 
citam u blicu ovu lepu vest... vest mozda nije politicka, mada bi mogla biti, ipak smo mi balkanci, a ovde je sve politika. mene najvise zanima, da li je ovo i uspeh srbije, sta vi mislite, posto je kosovo...da ne gubim vreme na ono sto svi znamo.

Ja sam Kosovo davno otpisao kao deo Srbije (više mi je Makedonija deo Srbije nego Kosovo), zato mogu samo da čestitam predstavnici Kosova na dobrom plasmanu, premda me izbor za Miss interesuje koliko i pesak na gradilištu u Turkmenistanu.
 
ne. Ovo je uspeh Kosovarke po mom mišljenju. E sad, ima i drugačijih mišljenja. saćemo da vidimo

da ti pravo kazem, ja bih voleo da krunu ponese neka moja mitrovcanka, ali ako ne moze ona, onda neka sa kosova, ako ne ona, onda neka iz okoline, srbija, albanija, makedonija, crna gora... evropljanka...tako ja gledam na bilokakav uspeh. a sve to pod uslovom da je zasluzen, znaci bez malverzacija
 
super, ali ta ribe će tom pobedom koju može da "okači mačku o rep" nešto postići u životu, i već je postigla. A šta si ti?
;)

Pa blago njoj...barem da se izvuce iz bede u kojoj se tamo zivi.Za sad sam postigao ono sto sam zeleo...videcemo sta je sledece na tapetu.Nego reci ti meni sta ima kod tebe.Izadje li iz sobe kukavce?
 
U svakom slucaju ovo je jos jedan uspeh Srbije na medjunarodnom planu,

time sto je gradjanka pokrajine Kosovo medju pet najlepsih u svetu :)

slazem se.
i sto je najvaznije, dok god ne pocnemo ovako razmisljati, vise mislim na to da se radujemo i uspehu "komsija", nikada od nas nista nece biti.
a stose teme tice, bilo je nekoliko tema o misicama, medjutim, ako forumasi misle da je neinteresantan, onda se slazem da se ponovo zatvori. mada kao tema samo moze ulepsati dan nekim forumasima... za forumasice cemo naci mistera:mrgreen::mrgreen:
 
Ajde trudi se da se i ti izvučeš iz bede iz koje živiš.


Završio osnovnu školu sa prosekom 2,00?
Lele, al si skroman...

Ne zivim ja u nikakvoj bedi....
Jel to opet spijuniras:lol:?....*** brate opet pogresne informacije!:lol:
Osnovnu sam davno zavrsio...nazalost ja i ti izgleda ne delimo isto iskustvo...mislim ono oko zavrsavanja iste!:lol:
Nego utvrdili konacno pomocu ip adrese odakle sam?:rotf:
 
Kakva god da je i čija god da je, inteligencija joj sigurno nije jača strana, sudeći po većini misica, tako da se slobodno ponosite njom. Da se ja pitam, ta parada gluposti bi bila ukinuta

parada gluposti je pesma evrovizije, mis sveta, olimpijada, svetsko prvenstvo,razne limunade, .... i puno drugih stavri koje donose razbibrigu jednom delo naroda. i dok se god ima izbor za gledati ili ne, neka postoje i takve razbibrige...kovoli nekizvoli.
ps.meni neki drugovi kazu da je forum, a samo iz razloga sto sam stalno ovde, jedna od najvecih glupsoti..
 

Back
Top