Zločinački nametnuti okupacioni kvislinški režim Borisa Tadića predlaže:
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Zločinački nametnuti okupacioni kvislinški režim Borisa Tadića predlaže:

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zločinački nametnuti okupacioni kvislinški režim Borisa Tadića predlaže:

Kako saznaje privatna novinska agencija Tihi Info, iz pouzdanih anonimnih izvora bliskih Kuriru i Trećem oku, predsednik Srbije i vaskoliki izdajnički zmijarnik (Vlada Srbije) pripremaju zakon o obaveznim homoseksualnim vezama!

Anonimni pouzdani izvor je došao do audio zapisa sa sednice Vlade, održane pre tačno mesec dana, odakle se moglo čuti predlaganje ministara da se donese zakonska odluka o zabrani heteroseksualnih veza za omladinu od 15 do 21 godinu starosti, kao i uvođenje obaveze da svaki građanin Srbije tog uzrasta ima osobu istog pola kao partnera u vezi.
    U suprotnom, svaki građanin koji nije u homoseksualnoj vezi, a u toj dobi je, biće oporezivan.

Politički analitičar i GLODUR Tihi info Tihomir Pdović, smatra da se ovaj zakon planira kako bi se reprodukcija srpskog naroda potpuno uništila, kako bi Bildebergovci i ostali zapadnjaci mogli da izvrše kolonizaciju Srbije pošto Holandija potone.

Tihomir Prdović dodaje:
    evidentno je da Boris Tadić ovim postiže dupli učinak. Sataruje srpski narod i puni rupe u budžetu porezima, a naćiće se novac i u džepu tajkuna i Dinkića.

Uskoro opširnije.

Preneto sa: www.tihi-news.info
    Poslednji put ažurirao/la Schutz : 24.08.2009. u 12:04

Primećen član mkzklz (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Zločinački nametnuti okupacioni kvislinški režim Borisa Tadića predlaže:

E, brate, ne radi ti link.
    Onaj ko dobije VIP kartu je sigurno neko i nešto.
    Klikni ako smeš

Propki nije na forumu
    Вратио се да видим имал' још нормалних овде.
    Domaćin Propki (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Zločinački nametnuti okupacioni kvislinški režim Borisa Tadića predlaže:

Citat Original postavio Schutz Pogledaj poruku
    Kako saznaje privatna novinska agencija Tihi Info, iz pouzdanih anonimnih izvora bliskih Kuriru i Trećem oku, predsednik Srbije i vaskoliki izdajnički zmijarnik (Vlada Srbije) pripremaju zakon o obaveznim homoseksualnim vezama!

Anonimni pouzdani izvor je došao do audio zapisa sa sednice Vlade, održane pre tačno mesec dana, odakle se moglo čuti predlaganje ministara da se donese zakonska odluka o zabrani heteroseksualnih veza za omladinu od 15 do 21 godinu starosti, kao i uvođenje obaveze da svaki građanin Srbije tog uzrasta ima osobu istog pola kao partnera u vezi.
    U suprotnom, svaki građanin koji nije u homoseksualnoj vezi, a u toj dobi je, biće oporezivan.

Politički analitičar i GLODUR Tihi info Tihomir Pdović, smatra da se ovaj zakon planira kako bi se reprodukcija srpskog naroda potpuno uništila, kako bi Bildebergovci i ostali zapadnjaci mogli da izvrše kolonizaciju Srbije pošto Holandija potone.

Tihomir Prdović dodaje:
    evidentno je da Boris Tadić ovim postiže dubli učinak. Sataruje srpski narod i puni rupe u budžetu porezima, a naćiće se novac i u džepu tajkuna i Dinkića.

Uskoro opširnije.

Preneto sa: www.tihi-news.info
    Idi begaj,a ja mislio vanzemaljci

Nema od toga nista bre,iako ne verujem u to,da su dotle spali.

Aktivan član Срб-ин (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio mkzklz Pogledaj poruku

И над кадијама судија, братија, оклоп мач и мантија, у души нам Bизантија!

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

shutz prijavio sam ti post - trebao bi da znas da je otvaranje tema o drugim clanovima foruma - zabranjeno
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mkzklz Pogledaj poruku

Probaj da klikćeš do god se ne otvori. Otvoriće se sigurno, a sad zločinački tadićevci ometaju jedino slobodno srpsko glasili Tihi info. Hakovali su ga uz pomoć Šiptara. Majku li im majčinu.

Schutz nije na forumu
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    shutz prijavio sam ti post - trebao bi da znas da je otvaranje tema o drugim clanovima foruma - zabranjeno
    Ovo nije tema o drugim članovima, nego prenosim vest

drukaro

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

neprimeren naziv teme.
    katanac

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Slične teme

1. Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 25.11.2008., 08:59
  2. Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 30.10.2008., 07:43
  3. Odgovora: 214
    Poslednja poruka: 31.07.2008., 20:22
  4. Demokratsko jednoumlje Borisa Tadića
    Autor Markowac u forumu Politika