sta vam je najbitnije kod partnera

Sta mislite?

  • Dobar sex

  • pare

  • izgled

  • Da me iskreno woli (lol owo niko netje glasati z:D)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Cxitajutji owe owde postowe, ispada da je najbitnija stwar za wezu- seks z:D
IZgleda je to najbitnije od swega, npr owa jedna, cxim nije doziwela orgazam-odmah je spawala sa susedom z:D.
Owde raznorazne neke 4umasixte pricaju o tome kako im je bitno owo ono u sexu, a muskartzi stalno pricaju kako su nawodno- dobri "torbarosxi"
Ispada da je seks postao najbitnija stwar za wezu, u kojoj nema detze, nego owako neka kao polu ozbiljna?
Sxta wi mislite detz0? z:D
 
Cxitajutji owe owde postowe, ispada da je najbitnija stwar za wezu- seks z:D
IZgleda je to najbitnije od swega, npr owa jedna, cxim nije doziwela orgazam-odmah je spawala sa susedom z:D.
Owde raznorazne neke 4umasixte pricaju o tome kako im je bitno owo ono u sexu, a muskartzi stalno pricaju kako su nawodno- dobri "torbarosxi"
Ispada da je seks postao najbitnija stwar za wezu, u kojoj nema detze, nego owako neka kao polu ozbiljna?
Sxta wi mislite detz0? z:D

Meni je (bar) najbitnija ljubav.Vazno mi je da znam da me voli,razume i ceni-naravno,tu je i sex-ali mi je ljubav vaznija od toga...Mi imamo malog sina,ali to nista nije promenilo nas odnos nimalo.Sta vise,mogu reci da nam je veza postala jos cvrsca.Uvek smo tu jedno za drugo,i mnogo se vooliiimoooo...:)
 
Cxitajutji owe owde postowe, ispada da je najbitnija stwar za wezu- seks z:D
IZgleda je to najbitnije od swega, npr owa jedna, cxim nije doziwela orgazam-odmah je spawala sa susedom z:D.
Owde raznorazne neke 4umasixte pricaju o tome kako im je bitno owo ono u sexu, a muskartzi stalno pricaju kako su nawodno- dobri "torbarosxi"
Ispada da je seks postao najbitnija stwar za wezu, u kojoj nema detze, nego owako neka kao polu ozbiljna?
Sxta wi mislite detz0? z:D

Najbitnije je poštovanje i razumevanje(ljubav.)...sex jeste bitan ali nije presudan u vezi.
 
A ja eto mislim da je najvažnije da od tebe ne pravi plankton tako što će da ima još jednu curu + 10-ak šemica istovremeno. A to je onako... postalo baš moderno međ' mladeži (muškoj, naravno, skoro isključivo); posebno ako su u situaciji da često menjaju lokaciju.
 
Ovo je bar iskreno, površno iskreno. Ova anketa, mislim.
Nisam sigurna da oni mogu da vole čoveka (to jest, ženu) kao NJU, mislim da se zaljubljuju u njenu sposobnost da ih takve zavoli i da bude uz njih. Imponuje im, ego lifting. Ne znam da li je to oduvek tako bilo, ali sada svakako jeste.
Gledaju je s divljenjem samo do momenta dok je ne dobiju, a posle je drže uz sebe jer je to jedan neobičan dar njihovoj sujeti. Ni traga od onoga što sve te ženice traže od njih. Za šta bi ubile, pale najniže, pojele same sebe.
A baš mislim, gledajući stare filmove i čitajući neke stare romane..... da to nekad i nije bilo tako.
 
ma nije u sustini ni sada...kod nas se da primetiti neki dosta izvestaceni,nezdrav odnos izmedju muskarca i zene,kao neko rivalstvo,a koji se posebno da primetiti ovde na forumu,kada pises u nekoj aj da kazem reletivnoj anonimnosti.

al to je vec fenomen sa mnogo dubljim uzrokom,pa i posledica cinjenice da od noviteta kojima nas redovno bombarduju po pravilu uspemo da promasimo dobre stvari a pokupimo one najgore...i onda se dobije krajnje hibridna,nezdrava situacija....bas su me iznenadili ponudjeni odgovori u odnosu na ono sto bih ja postavila kao najbitnije...oseca se to odavno na forumu (za koji moze sve da se kaze,ali mu se ne moze poreci jedna raznovrsnost koja daje onako lep uzorak raznih grupa ljudi na osnovu kojeg jako dobro mozes da stvoris siru sliku) al je nekad potrebno da budes u takvom stanju svesti da bi ti to doslo iz dupeta u glavu :sad2:

meni su ovi odgovori tuzni,sve i da su napisani iz cistog zezanja.
 
Cxitajutji owe owde postowe, ispada da je najbitnija stwar za wezu- seks z:D
IZgleda je to najbitnije od swega, npr owa jedna, cxim nije doziwela orgazam-odmah je spawala sa susedom z:D.
Owde raznorazne neke 4umasixte pricaju o tome kako im je bitno owo ono u sexu, a muskartzi stalno pricaju kako su nawodno- dobri "torbarosxi"
Ispada da je seks postao najbitnija stwar za wezu, u kojoj nema detze, nego owako neka kao polu ozbiljna?
Sxta wi mislite detz0? z:D

Samo ti otresi nešto, a ostalo je spontano...
 
Cxitajutji owe owde postowe, ispada da je najbitnija stwar za wezu- seks z:D
IZgleda je to najbitnije od swega, npr owa jedna, cxim nije doziwela orgazam-odmah je spawala sa susedom z:D.
Owde raznorazne neke 4umasixte pricaju o tome kako im je bitno owo ono u sexu, a muskartzi stalno pricaju kako su nawodno- dobri "torbarosxi"
Ispada da je seks postao najbitnija stwar za wezu, u kojoj nema detze, nego owako neka kao polu ozbiljna?
Sxta wi mislite detz0? z:D

ebote nista nisi shvatio.
VELICINA JE NAJBITNIJA!
prvo penisa, pa novcanika, pa auta...i tako redom...
aj sad ponovi ovo da vidim da si nesto naucio :p
 

Back
Top