Погинула девојчица из Србије, родитељи тешко повређени у хрватској

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
U saobraćajnoj nesreći u Hrvatskoj, koja se noćas dogodila na autoputu A5 kod Belog Manastira u blizini granice sa BiH, poginula je sedmogodišnja devojčica iz Srbije, a njeni roditelji teško su povređeni.

Kako se navodi u saopštenju osječko-baranjske policije, nesreću je skrivio 32-godišnji hrvatski državljanin s prebivalištem u Srbiji, koji je upravljao automobilom slovenačkih registarskih tablica.
http://www.vesti.rs/Hronika/Hrvatska-Poginula-devojcica-iz-Srbije.html

Како већина хрвата реагују кад се у ретко случајева нешто деси њиховом, било то намерно или ненамерно од србина, то смо били сведоци много пута.

Овај што је вероватно хрват и убио девојчицу, ако буде кажњен. Сигурно ће бити мизерно. Хрват који је најстроже кажњен је довио патетичних 12 година за покољ срба у Госпићу, а остали кољачи на слободу после пар дана.
 
http://www.vesti.rs/Hronika/Hrvatska-Poginula-devojcica-iz-Srbije.html

Како већина хрвата реагују кад се у ретко случајева нешто деси њиховом, било то намерно или ненамерно од србина, то смо били сведоци много пута.

Овај што је вероватно хрват и убио девојчицу, ако буде кажњен. Сигурно ће бити мизерно. Хрват који је најстроже кажњен је довио патетичних 12 година за покољ срба у Госпићу, а остали кољачи на слободу после пар дана.

Saobraćajna nesreća junače, a već znaš i šta će biti. :worth: :thumbdown:

Kao lešinar si bre.

197-Advanced-File-Lock.png
 
Saobraćajna nesreća junače, a već znaš i šta će biti. :worth: :thumbdown:

Kao lešinar si bre.

197-Advanced-File-Lock.png

Не постоји већих лешинара од антисрпских фукара који игноришу геноцид над србима који хрвати славе сваке године.
 
Хрват је вероватно са пребивалиштем у Србији. Јели а кад ћете да вратите србима имовину што сте отели?

Pokrenio si morbidnu temu.



Lumen, hrvatski državljani su i Srbi koji žive u Srbiji i imaju RH dokumente..
 
http://www.vesti.rs/Hronika/Hrvatska-Poginula-devojcica-iz-Srbije.html

Како већина хрвата реагују кад се у ретко случајева нешто деси њиховом, било то намерно или ненамерно од србина, то смо били сведоци много пута.

Овај што је вероватно хрват и убио девојчицу, ако буде кажњен. Сигурно ће бити мизерно. Хрват који је најстроже кажњен је довио патетичних 12 година за покољ срба у Госпићу, а остали кољачи на слободу после пар дана.

I onda se ljutite na moderatore kad zatvaraju ovakve kretenske teme. Tebe treba kazniti za bezobrazluk, da ne kažem nešto drugo i zatvoriti ovu sramotu od teme.
 
Хрват је вероватно са пребивалиштем у Србији. Јели а кад ћете да вратите србима имовину што сте отели?

kako te nije sramota da koristis smrt deteta da bi nekog pitao kad ce da vrate otetu imovinu, sramota i bolest...
sad zasluzujes ono sto ti radis po tvojim recima ljudima sa kojima se ne slazes u RL, ono tvoje gnusno oruzje: pljuvacku...
e ovo je primer kako se blati Srbija i Srbi...ovakav um, ovakav nacin razmisljanja...
 
Poslednja izmena:
http://www.vesti.rs/Hronika/Hrvatska-Poginula-devojcica-iz-Srbije.html

Како већина хрвата реагују кад се у ретко случајева нешто деси њиховом, било то намерно или ненамерно од србина, то смо били сведоци много пута.

Овај што је вероватно хрват и убио девојчицу, ако буде кажњен. Сигурно ће бити мизерно. Хрват који је најстроже кажњен је довио патетичних 12 година за покољ срба у Госпићу, а остали кољачи на слободу после пар дана.

znači Srbin sa Hrvatskom putovnicom, i šta sad! okrenut češ priču da će ga Hrvatsko pravosuđe osudit na doživotnu
 
Meni stvarno nije jasno zbog čega ovaj stvor nije dobio trajni ban još nakon otvaranja teme o tome kako je onaj Srbin budala jer je izgubio život spašavajući dva italijanska deteta od davljenja?

I posle mislite da će se kvalitet podforuma poboljšati time što ćete zabraniti neke reči?

Haha. Komedija.
 
I onda se ljutite na moderatore kad zatvaraju ovakve kretenske teme. Tebe treba kazniti za bezobrazluk, da ne kažem nešto drugo i zatvoriti ovu sramotu od teme.

О ко ми каже. Па ти си патетично се подсмејала кад сам писао о српској фамилији која је протерана из хрватске (живе сад у Кг) зато што нису хтели постати хрвати.
 
Meni stvarno nije jasno zbog čega ovaj stvor nije dobio trajni ban još nakon otvaranja teme o tome kako je onaj Srbin budala jer je izgubio život spašavajući dva italijanska deteta od davljenja?

I posle mislite da će se kvalitet podforuma poboljšati time što ćete zabraniti neke reči?

Haha. Komedija.

Da, ovo je ipak lajt varijanta u poređenju sa tom čuvenom temom dotičnog autora...
 
kako te nije sramota da koristis smrt deteta da bi nekog pitao kad ce da vrate otetu imovinu, sramota i bolest...
sad zasluzujes ono sto ti radis po tvojim recima ljudima sa kojima se ne slazes u RL, ono tvoje gnusno oruzje: pljuvacku...
e ovo je primer kako se blati Srbija i Srbi...ovakav um, ovakav nacin razmisljanja...

Твој ум је подржао издајства Срба. Такви као ти је баш брига што хрвати славе геноцид над србима сваке године, што им је најпопуларнији певач усташки манијак томпсон.
 
О ко ми каже. Па ти си патетично се подсмејала кад сам писао о српској фамилији која је протерана из хрватске (живе сад у Кг) зато што нису хтели постати хрвати.

Ti imaš priviđenja. Izvini, ali ponekad imam utisak da ti stvarno nije dobro. A još je manje dobro onima koji ti dozvoljavaju da pišeš ovakve budalaštine po forumu.
 
Ti imaš priviđenja. Izvini, ali ponekad imam utisak da ti stvarno nije dobro. A još je manje dobro onima koji ti dozvoljavaju da pišeš ovakve budalaštine po forumu.

Мени јесте добро. Али теби сигурно није кад можеш дозволити форумашима на форуму да пишу како је например највећи геноцид после другог светског рата Олуја добра.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top