WV daje popust na Passatu od 10.000 evra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.879
Passat i Jetta po sniženim cenama

Svi zainteresovani kupci biće u prilici da u okviru Volkswagenove akcije do kraja oktobra po sniženim cenama kupe modele Passat i Jetta.

Tokom akcije cena modela Jetta biće za 6.000 evra manja, tako da će model sa 1.9 TDI motorom koštati 17.165 evra.

Ljubitelji Passata će do kraja oktobra ovaj modeli moći da kupe po ceni nižoj za 10.000 evra, tako da model sa 1.6 benzinskim motorom tokom akcije košta 18.599 evra, dok će za model sa 2.0 TDI motorom svi zainteresovani kupci morati da izdvoje 25.637 evra.

Cena modela sa 1.8 TSI motorom do kraja oktobra iznosiće 20.999 evra.

http://www.b92.net/automobili/komentari.php?nav_id=377447

----------------------

Sa 28.000 na 18.000 :think: Neke se cudne stvari desavaju u folksvagenu :think:
 
Poslednja izmena:
1. Audi
2.BMW
3.Mercedes
4.VW

Opel, bas kao i sve ostale tranje koje vidjamo po putu, i nije automobil...

A sto to nije automobil? Sta fali Pezou 607, Pezou 407, Volvo S80, S60, Xc60, XC90, Alfa Romeo 166, sta fali Citroenu C5,novom modelu? Sta fali Fiatu koji je uglavnom dostupan vecini koji nemaju za nov auto, sta fali Ford Mondeu, Fokusu? Skoda Octavia, Superb? Micubisi, Honda, Toyota? Nissan? SAAB? Reno Senik, Espace? Oepl Insignia, Antara...?

Nemoj pogresno da me shvatis, al ljudi koji kazu da im je BMW, Benz, Audi i VW auto, a ostalo ne racunaju u auta, ili imaju nizak iq ili visok kompleks.
 
A sto to nije automobil? Sta fali Pezou 607, Pezou 407, Volvo S80, S60, Xc60, XC90, Alfa Romeo 166, sta fali Citroenu C5,novom modelu? Sta fali Fiatu koji je uglavnom dostupan vecini koji nemaju za nov auto, sta fali Ford Mondeu, Fokusu? Skoda Octavia, Superb? Micubisi, Honda, Toyota? Nissan? SAAB? Reno Senik, Espace? Oepl Insignia, Antara...?

Nemoj pogresno da me shvatis, al ljudi koji kazu da im je BMW, Benz, Audi i VW auto, a ostalo ne racunaju u auta, ili imaju nizak iq ili visok kompleks.

To jeste...
 
A sto to nije automobil? Sta fali Pezou 607, Pezou 407, Volvo S80, S60, Xc60, XC90, Alfa Romeo 166, sta fali Citroenu C5,novom modelu? Sta fali Fiatu koji je uglavnom dostupan vecini koji nemaju za nov auto, sta fali Ford Mondeu, Fokusu? Skoda Octavia, Superb? Micubisi, Honda, Toyota? Nissan? SAAB? Reno Senik, Espace? Oepl Insignia, Antara...?

Nemoj pogresno da me shvatis, al ljudi koji kazu da im je BMW, Benz, Audi i VW auto, a ostalo ne racunaju u auta, ili imaju nizak iq ili visok kompleks.

Volvo je preskup za svoj izgled, pezo, kao i svi francuzi, uzasan za odrzavanje, skoda je volkwagenovo dijete, japanci ka japanci, nijesu za Balkanca pa to ti je...

A sad pitanjce...

Da li bi prije uzeo nov C5 ili audi a6 star dvije godine kojeg je koristio direktor firme samo za sluzbena putovanja i sa njime na autoputu presao 70 000km... :think:
 
Nemoj mi ta dva nuditi. Nudi mi audi a6 ili S80.

Necu ni da ulazim u raspravu oko toga. Oduzice se. Ne moras da blatis ostala vozila. Kazes kvari se francuz, a sta je sa Audijevim menjacem koji nov kosta 7 000eura, a popravka ti sam znas koliko si platio.

Ne moras da odgovaras. Ipak ima onih ljudi koji bi pre vozili nov C5 no polovan A6.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top