NJENA GRUBOST ? ? ?

Orgazmicna

Početnik
Poruka
13
E, dragi moji, evo i moje pricice prvi put pred vama - otvoreno do kraja.
Naime, seksualni zivot sam zapocela sa 16.godina. Bili smo vrsnjaci. Mislim da je to OK. Bio je prosecno obdaren (16cm.), ali je meni tada izgledao ogroman. I njemu i meni je to bilo prvi put. Zajedno smo istrazivali i od sexa napravili umetnost. Probali smo gotovo sve (ne bas sve). Koristili smo razne rekvizite, imali svoje fetise... Stvarno smo uzivali. A onda smo se uz mnogo suza razisli, nakom sest godina potpune vernosti, jer nas je razdvojilo skolovanje u razlicitim gradovima.
Onda je dosao drugi.
On je bio, sto biste vi rekli, "nadprosecno obdaren" 18cm (ja izmerila) i nije imao problema sa potencijom. Nekad bi mu trebalo mozda, malo vise vremena za ejakulaciju, ali je mogao vise od pet puta (sa malim pauzicama), i skoro svakog dana. Voleli smo iste stvari. Sve moje partnere je uvek odusevljavalo to sto volim istu pozu koju slucajno i oni najvise vole.
On mi je to jezikom radio najbolje na svetu, mmmmmmmm... Razisli smo se nakon cetiri godine.
Onda je dosao treci (i poslednji).
Zajedno smo godinu dana. Oboje obrazovani, sjajni u komunikaciji. Za sve ovo vreme liznuo me je tek nekoliko puta. Retko dopusta da ja to uradim njemu, a stvarno uzivam u tome. Skoro uvek koristi kondom, koji ne podnosim i sto puta sam mu to otvoreno rekla.
Seks traje maksimalno dvadesetak minuta 1-2 puta nedeljno, ili cak jednom mesecno. To me frustrira.
Ponekad mi kaze da sam SUVISE GRUBA? Mozda jesam? Onako zeljna kao da hocu da nadoknadim sve propusteno. A mladji je od mene pet godina, ali je uvek iscrpljen i umoran. Zamera mi na visku energije, za koju kaze da bih morala da je kanalisem na drugi nacin (?). Ispadoh sad i nimfomanka, a imam sasvim normalne prohteve. Mislim da nije u pravu.
U velikoj sam dilemi - da li da pokusam (sto bi mozda znacilo da ga prisiljavam da radi ono sto ne voli a u cemu ja uzivam)
ili da odem?

Ali medju nama, ako izuzmemo sex postoje druge lepe stvari. Stvarno ne znam?
I na kraju, da ponovim moze li devojka da bude GRUBA U SEXU ? Sta vi mislite?
 
Nemaju svi ljudi isto razvijen LIBIDO!
Nekom treba vise, nekom manje sexa!
Sa tobom je sve u redu, daleko da bih te nazvala GRUBOM!
Najlepse je kad se dvoje poklope!
A posto je sex ipak mnogo bitan moguce je da neces biti zadovoljna, ono bar jednog dana! Bez obzira na ostalo!
 
Orgazmicna:
Queen_:
Evo je!!! Stigla je i ovde.
::

Da li to neko ima maniju gonjenja, ili mi se cini? Sta ti mislis ko sam ja? Hajde da vidim sad te pameti? A JESAM, ali mislim da to nije tema. Otvori je sam/a, kao na primer CIK POGODI - KO JE KO? Bilo bi zabavno zar ne?

Ne treba tu biti mnogo pametan. Stil ti mnogo liči na jednu moju poznanicu, ili bolje reći, moje poznanice. I da, veoma me umara.
 
Ne htjedoh prva da to konstatujem, ali posto su djevojke prije mene vec to ucinile, reci cu da i ja dijelim misljenjem, a i licno iskustvo mi je potvrdilo da nema srece tamo gdje sex ne stima...
Druge lijepe stvari mogu nas jedno vrijeme zadovoljavati, ali prije ili kasnije sexualne frustarcije izbiju na vidjelo i onda ti ostaje samo ili da razyebes sve i ides dalje, ili da tavoris u vezi u kojoj nisi zadovolj(e)na...
Doduse, mozes s njim da otvoreno razgovaras o svemu i da, ako postoji obostrana volja, pokusate da prevazidjete razlike...
Moguce je da on, nakon odredjenog vremena, zavoli neke stvari... A, mozda do toga nikada ne dodje, ma koliko pokusavali... :roll:
 
Queen_:
Orgazmicna:
Queen_:
Evo je!!! Stigla je i ovde.
::

Da li to neko ima maniju gonjenja, ili mi se cini? Sta ti mislis ko sam ja? Hajde da vidim sad te pameti? A JESAM, ali mislim da to nije tema. Otvori je sam/a, kao na primer CIK POGODI - KO JE KO? Bilo bi zabavno zar ne?

Ne treba tu biti mnogo pametan. Stil ti mnogo liči na jednu moju poznanicu, ili bolje reći, moje poznanice. I da, veoma me umara.
Da, zanimljivo je kad se u okviru jedne teme razviju dve, ili vise.
Evo ponudicu jos vise "stila",
Pa hajde "pameti" sad reci ko sam ?
To me sad kopka vise od sexa.
Ne razmisljaj frigidno, vec se opeci !
Ako pogodis, ovde me :) seci ! ! !
 
piskotica:
pokusaj da otvoreno pricas sa njim o sexu i da nadjete kompromisno resenje... 8)
U suprotnom, veza ce samo propadati... :cry:
Pokusala sam da pricam sa njim, indirektno, pitala sam ga kako je to funkcionisalo u njegovim prethodnim vezama, ali o tome nije zeleo da govori. Naravno u takvoj situaciji i moji orgazmi su redji. On o tome nista ne zna. Tacnije, posto mi treba vise vremena nego njemu, najcesce mi i ne priusti to zadovoljstvo. Ali zato to uradim sebi nekoliko puta na dan, pa smo na kraju oboje "mirni". Eto, ne stidim se da priznam. Znam, da cete reci da je u tome problem, ali nije, stvarno uzivam u "svojim" orgazmima. Bolji su od vecine koje dobijem na drugi nacin.Za sada tako opstajemo, i ne mogu reci da nisam srecna. Sto bi neki ovde rekli bitno je samo DSDS. :)
 
Orgazmicna:
E, dragi moji, evo i moje pricice prvi put pred vama - otvoreno do kraja.
Naime, seksualni zivot sam zapocela sa 16.godina. Bili smo vrsnjaci. Mislim da je to OK. Bio je prosecno obdaren (16cm.), ali je meni tada izgledao ogroman. I njemu i meni je to bilo prvi put. Zajedno smo istrazivali i od sexa napravili umetnost. Probali smo gotovo sve (ne bas sve). Koristili smo razne rekvizite, imali svoje fetise... Stvarno smo uzivali. A onda smo se uz mnogo suza razisli, nakom sest godina potpune vernosti, jer nas je razdvojilo skolovanje u razlicitim gradovima.
Onda je dosao drugi.
On je bio, sto biste vi rekli, "nadprosecno obdaren" 18cm (ja izmerila) i nije imao problema sa potencijom. Nekad bi mu trebalo mozda, malo vise vremena za ejakulaciju, ali je mogao vise od pet puta (sa malim pauzicama), i skoro svakog dana. Voleli smo iste stvari. Sve moje partnere je uvek odusevljavalo to sto volim istu pozu koju slucajno i oni najvise vole.
On mi je to jezikom radio najbolje na svetu, mmmmmmmm... Razisli smo se nakon cetiri godine.
Onda je dosao treci (i poslednji).
Zajedno smo godinu dana. Oboje obrazovani, sjajni u komunikaciji. Za sve ovo vreme liznuo me je tek nekoliko puta. Retko dopusta da ja to uradim njemu, a stvarno uzivam u tome. Skoro uvek koristi kondom, koji ne podnosim i sto puta sam mu to otvoreno rekla.
Seks traje maksimalno dvadesetak minuta 1-2 puta nedeljno, ili cak jednom mesecno. To me frustrira.
Ponekad mi kaze da sam SUVISE GRUBA? Mozda jesam? Onako zeljna kao da hocu da nadoknadim sve propusteno. A mladji je od mene pet godina, ali je uvek iscrpljen i umoran. Zamera mi na visku energije, za koju kaze da bih morala da je kanalisem na drugi nacin (?). Ispadoh sad i nimfomanka, a imam sasvim normalne prohteve. Mislim da nije u pravu.
U velikoj sam dilemi - da li da pokusam (sto bi mozda znacilo da ga prisiljavam da radi ono sto ne voli a u cemu ja uzivam)
ili da odem?

Ali medju nama, ako izuzmemo sex postoje druge lepe stvari. Stvarno ne znam?
I na kraju, da ponovim moze li devojka da bude GRUBA U SEXU ? Sta vi mislite?

Should i stay,or should i go?
Pam,pam,pam,pam,pa,ram,pam,pam...
If i go there will be trouble,and if i stay will double, so you got to let me know...
SHOULD I STAY OR SHOULD I GO????

Moja preporuka ti je da pochnesh da slushas THE CLASH!!!!!
 
zatvoren tip, znaci.
Mozda da pokusas varijantu- veceras zelim da nesto probamo...
Nabaci svece ili sta vec obicno ne koristite, kreni polako i suptilno ga isprovociraj da ti kaze sta bi uopste on zeleo u krevetu...
Dosta je tesko probiti led na temu: Sta ne valja u nasem krevetu, a da ne dodje do svadje, negacije ili povlacenja napadnutog partnera...
Probaj sa svim "izokola" pristupima, mozda nadjete zajednicki jezik 8)
 
Kathrin:
Giovanna:
Queen mene ovo umara a tebe? :(
zasto miniras temu?devojka stvarno ima problem,niko te ne tera da odgovoris na temu ukoliko ne zelis :(

Katrin,nije stvar u tome.Ja hocu da pomognem i uvek sam iskrena.Zadnji put kad sam dala savet rekli su mi da se ne lozim i da je to niko drugi nego nasa draga nam poznanica sa 100000 nikova.Ja sam se tada osecala bez veze,jer ocigledno da nas neko zeza a ne zeli savet.Ako sam pogresila izvinjavam se,a ako nisam znaci da sam bila u pravu!!!! :D 8)
 
Giovanna:
Kathrin:
Giovanna:
Queen mene ovo umara a tebe? :(
zasto miniras temu?devojka stvarno ima problem,niko te ne tera da odgovoris na temu ukoliko ne zelis :(

Katrin,nije stvar u tome.Ja hocu da pomognem i uvek sam iskrena.Zadnji put kad sam dala savet rekli su mi da se ne lozim i da je to niko drugi nego nasa draga nam poznanica sa 100000 nikova.Ja sam se tada osecala bez veze,jer ocigledno da nas neko zeza a ne zeli savet.Ako sam pogresila izvinjavam se,a ako nisam znaci da sam bila u pravu!!!! :D 8)
Drage prijateljice, ukoliko imate dobronameran savet, zasto bi vas takva cinjenica onemogucavala da to kazete, i ne vidim zasto vas moje pitanje toliko frustrira. Ne nisam "poznanica" sa 1ooooo nikova, i nemam nameru da bilo koga vredjam. Dobronamerna sam prema svakom, cak i prema onima koji sve dovode pod sumnju. Ovo je neobicno mesto i takvi "strahovi" su OVDE potpuno normalna stvar. Samo opusteno. Ne zelim neprijatelje oko sebe. U stvari, volela bih vise muskih odgovora na temu zenske grubosti u sexu. Da li ih odbija ako ona to ponekad zeli strasno i jako?
 
piskotica:
zatvoren tip, znaci.
Mozda da pokusas varijantu- veceras zelim da nesto probamo...
Nabaci svece ili sta vec obicno ne koristite, kreni polako i suptilno ga isprovociraj da ti kaze sta bi uopste on zeleo u krevetu...
Dosta je tesko probiti led na temu: Sta ne valja u nasem krevetu, a da ne dodje do svadje, negacije ili povlacenja napadnutog partnera...
Probaj sa svim "izokola" pristupima, mozda nadjete zajednicki jezik 8)
Stvar je u tome, draga moja, sto se on, izgleda lako pali, a jos lakse gasi. Romantcni erotski dozivljaj meni je jaca strana, sa sve vinom, svecama, halterima, stiklama i td. Nakom prvog "dozivljaja" ide presvlacenje, nova uloga, ali on je vec suvise umoran i ne moze da veruje da bih ja jos. O problemu ne zelim da govorim u krevetu. Mislim da bi to bilo suvise frustrirajuce za njegovu sujetu. O tome govorimo u nekim obicnim prilikama. Ali znas kako, kad osetim da nesto ne zeli, uzasno mi je glupo da insistiram. Delikatno je to.
 
Queen_:
Orgazmicna:
Queen_:
Evo je!!! Stigla je i ovde.
::

Da li to neko ima maniju gonjenja, ili mi se cini? Sta ti mislis ko sam ja? Hajde da vidim sad te pameti? A JESAM, ali mislim da to nije tema. Otvori je sam/a, kao na primer CIK POGODI - KO JE KO? Bilo bi zabavno zar ne?

Ne treba tu biti mnogo pametan. Stil ti mnogo liči na jednu moju poznanicu, ili bolje reći, moje poznanice. I da, veoma me umara.

E bas nas briga umara li tebe ili ne. Cura ima problem i posto vidim da joj ono sto joj taj decko ne pruza puno nedostaje, predlazem joj da ga napusti sto pre !!!
 
Kao sto su mnogi muskarci ubedjeni da su fanatasticni u krevetu jer im je godinama nabijano u glavu da su fantasticni, postoje i zene koje misle da su fanatasticne ljubavnice iako to nisu. Da nisi mozda jedna od tih?Mozda jednostavno nisi tvom decku dovoljno inspirativana. Lako je biti inspirativan u mladim danima. Devojka sa kojom sam ja otkrivao tajne sexa sa 16 godina je bila za mene olicene boginje ljubavi a danas kad se sretnemo smejemo se nasim eksperimentima i trapavosti koje nismo bili svesni. Ja sam u zivotu bio sa oko 200 zena i probao SVE,SVE,SVE ali sam ipak samo ljubavnik donje SREDNJE klase iako ZNAM SVE, HOCU SVE, imam OGROMNO ISKUSTVO itd. Pitanje je koliko KVALITETNO MOGU I ZNAM. Da se ne lazemo... :( :( :(
 

Back
Top