Emo devojke

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Ovaj tekst mi je posebno privukao paznju, radi se o nekoj emo pichkici koja je slucajno naletela na clip u kome sexy zenka u izdanju Lare Kroft speljska jedno malo i u celoj prici potpuno beznacajno mache kao bubasvabu, i najjace je sad ona kaze "tresla sam se i plakala 5 minuta i nisam verovala sta sam videla".
****** kao da je videla ne znam sta?? Sta bi da je bila u Srebrenici?
Emo devojke...treba ih spaliti kao prasetje papke :zper: Da joj das sutra kokosku da zakolje ni to ne bi mogla :whistling:


"Well the second thing is. I was surfing national news. And world news right? Well one talks about how a woman was recorded with a kitten. So i went "I love kittens" and clicked it. It ended up being a video of a woman petting the tiny adorable kitten, then setting it on a floor and proceeding to drive her heel into his eye and crush the thing to death with her heels. I could not breathe for five minutes straight. I sat there shaking and crying. It baffles me how cruel people can be sometimes to something that did NOTHING to them!!! Well, afterwards I went to take a shower and when I got out (you have to understand when i was having friend issues back when I was in Germany; my friend's bro gave me a injured luna moth to take care of that I lvoed) there was a huge luna moth on the window. Just sitting there. It may seem insignificant to you all but it made me feel so much better. "
 
pa ok, ja to ne smem da pogledam, jednom sam gledala na b92 kako jedan okačio zeca kroz nogice pa ga tuče,
i trebalo mi je 5 godina da prebolim što sam videla
 
Jednom sam video nekog umetnika koji je zavezao kuce i pustio ga da crkne od gladi naocigled svih da bi pokazao svoju viziju. Jedino sto mi je bilo zao jeste cinjenica da nisam u prilici da istog smrada usmrtim na isti nacin..
Ako se devojka rasplace zbog toga, ne vidim zasto bih joj zamerio bilo sta..
 
pre neki dan jedan debil uzo mače i puko ga od zid, te je ono na mestu uginulo...
...nisan imo pištolj pri sebi...i bolje...ko zna dal bi se iskontroliso...
...ednom sam zgazijo štene, pa sam posle mesecima na to mislio i osećao sam se odvratno...
...jel san i ja emo devojka...?
 
Jednom sam video nekog umetnika koji je zavezao kuce i pustio ga da crkne od gladi naocigled svih da bi pokazao svoju viziju. Jedino sto mi je bilo zao jeste cinjenica da nisam u prilici da istog smrada usmrtim na isti nacin..
Ako se devojka rasplace zbog toga, ne vidim zasto bih joj zamerio bilo sta..

nadam se da shvataš koliku bi mu uslugu učinio,
u istorijskom kontekstu naravno
..
ne znam dal bi on to umeo da ceni, ko bi ga znao
 
nadam se da shvataš koliku bi mu uslugu učinio,
u istorijskom kontekstu naravno
..
ne znam dal bi on to umeo da ceni, ko bi ga znao

Jok, on bi ostao nepoznat jer bih ja ostao zapamcen.. u istorijskom kontekstu naravno..
Naravno, to ipak mogu samo pojedinci. Ko bi reko pored toliko pametnog sveta :think:..

A ti? Da li bi plakala gledajuci nesto tako?
Ili bi se uzbudila? Ima i takvih..
 
Ehm, ja ocekivala sprdnju sa devojkama koje slusaju HIM i Tokyo Hotel. Mislim da je 'emo devojka' reagovala kako bi trebalo da reaguje svako normalno ljudsko bice. Ja sam jednom videla kako je dete od tri-cetiri godine uzelo stence i svom silinom ga razbilo o beton, eh sta bi po mom misljenju bilo pravedna kazna za njega...
 
Jok, on bi ostao nepoznat jer bih ja ostao zapamcen.. u istorijskom kontekstu naravno..
Naravno, to ipak mogu samo pojedinci. Ko bi reko pored toliko pametnog sveta :think:..

A ti? Da li bi plakala gledajuci nesto tako?
Ili bi se uzbudila? Ima i takvih..

apsolutno me takve stvari ostavljaju ravnodušnom
vidiš, na taj incident sa psom sam potpuno zaboravila iako sam videla slike u više navrata
ne smatram to nekom velikom prekretnicom

osim što mi je žao psa, naravno
al jbga, i moj ujak je jednom udario jednog dok smo se vozili kolima pa mi je isto bilo žao
a ujak ne osta upamćen po tome
i našem psiću iz dvorišta je neko kolima slomio kičmu pa je umro od žeđi pretpostavljam.. tuga al toliko.
 
apsolutno me takve stvari ostavljaju ravnodušnom
vidiš, na taj incident sa psom sam potpuno zaboravila iako sam videla slike u više navrata
ne smatram to nekom velikom prekretnicom

osim što mi je žao psa, naravno
al jbga, i moj ujak je jednom udario jednog dok smo se vozili kolima pa mi je isto bilo žao
a ujak ne osta upamćen po tome
i našem psiću iz dvorišta je neko kolima slomio kičmu pa je umro od žeđi pretpostavljam.. tuga al toliko.

Pa razumem to, nije da ne razumem..
Slicno i ja reagujem. Samo za druge stvari..
Gledah one snimke logora po bivsoj SFRJ ili po drugim oblastima ovog naseg lepog sveta, ili ono sivenje sa jevrejskom kosom tokom drugog svetskog rata, ma znas vec jedan turcin sa dve kurdske glave u tanjiru, i iskreno, ostadoh totalno ravnodusan..

Pa dobro ne bas, ljubopitiv mozda bi bilo bolje reci..
Ali eto, imam reakciju za tog psa. Lepo je sto smo svi tako nekako.. blesavi na sopstven nacin..
 
Gledah one snimke logora po bivsoj SFRJ ili po drugim oblastima ovog naseg lepog sveta, ili ono sivenje sa jevrejskom kosom tokom drugog svetskog rata, ma znas vec jedan turcin sa dve kurdske glave u tanjiru,
.

ako na tv ili uživo vidim scenu mučenja životinje, meni bude žao, plačem ili ne plačem zavisi
a ovakve scene su mi toliko mučne da ih i ne gledam

nekad ni akcioni film ne mogu da gledam, a kamoli dokumentarce
 
ne volim mučenje i ubijanje životinja...preskačem puževe, gliste, mrave i ostale živuljke...kamo li krupnije...redovno hranim komarce...
...ali tolerisanje lutalica...missim da neko galami što postoji šinterska služba i to...to mi se ne dopada...
 
pa ne
meni je to baš pitanje očuvanja zdravog razuma
ako podlegnem
i uradim to što oni hoće tj pustim da me neka kvazi umetnost (koja za svrhu ima jedino da šokira) šokira
ili ako ti npr pustiš da te snimci kurdske glave prikuju za vesti tako da po ceo dan vičeš c c c i i dalje gledaš
onda je ta manipulacija uspela
e pa
aj spit on dem. en der kajnd =D
 
ako na tv ili uživo vidim scenu mučenja životinje, meni bude žao, plačem ili ne plačem zavisi
a ovakve scene su mi toliko mučne da ih i ne gledam

nekad ni akcioni film ne mogu da gledam, a kamoli dokumentarce

Razumljivo. Opet, mene jeste zanimalo da vidim jer sam nesto zeleo bolje shvatiti..
Ali i nije nesto za sta bih mogao reci nekom da treba da gleda.
Na kraju krajeva, cini te na neki nacin boljom osobom. Od mene u svakom slucaju, nemam neki problem to i reci..

u mojoj glavi, razlika izmedju zivotinja i djece
se uglavnom svodi
na to da djecu ne jedemo

Da.. Ako sam dobro shvatio znacaj, jer jeste dvoznacno :)..

pa ne
meni je to baš pitanje očuvanja zdravog razuma
ako podlegnem
i uradim to što oni hoće tj pustim da me neka kvazi umetnost (koja za svrhu ima jedino da šokira) šokira
ili ako ti npr pustiš da te snimci kurdske glave prikuju za vesti tako da po ceo dan vičeš c c c i i dalje gledaš
onda je ta manipulacija uspela
e pa
aj spit on dem. en der kajnd =D

Moze se i tako reci. Opet, znas i da je isti hteo odrzati vise takvih izlozbi? I da jeste sprecen. Nesto je svedno ucinjeno, nije otislo dalje. Peticijia je kruzila netom, dignuta je velika prasina..
I to je ok.. Sta znam, mozes sedeti i biti ravnodusan, nekad mozes nesto i uciniti, koliko je u tvojoj moci..

Steta sto je za ljude sve uvek van nase moci..
Sto zvuci apstraktno, ali je.. iskrivljena istina.. svedno istina..
 
Ehm, ja ocekivala sprdnju sa devojkama koje slusaju HIM i Tokyo Hotel. Mislim da je 'emo devojka' reagovala kako bi trebalo da reaguje svako normalno ljudsko bice. Ja sam jednom videla kako je dete od tri-cetiri godine uzelo stence i svom silinom ga razbilo o beton, eh sta bi po mom misljenju bilo pravedna kazna za njega...
Meni je klinac iz ulice uleteo u dvorište sa prababom i zgrabio mače pa ga katapultirao o beton dva metra ispred sebe. Malo mi je falilo da ga pred babom zveknem po dupetu :evil: samo sam se izdrala.
 
Eh, ja i ovako matora plačem kad gledam "Beli očnjak"....
Od jednog slučaja strahovito izgladnelih pasa ne mogu više da gledam one Animal Cops.
Strašno sam osetljiva na životinje i kad bih naletela na neku scenu zlostavljanja, skakala bih pravo za vrat.
 
Meni je klinac iz ulice uleteo u dvorište sa prababom i zgrabio mače pa ga katapultirao o beton dva metra ispred sebe. Malo mi je falilo da ga pred babom zveknem po dupetu :evil: samo sam se izdrala.

I ja sam se jednom izdrala na klince koji su mucili goluba, pa sam dobila od njihove majke kako se samo osudjujem i kako su oni veliki ljubitelji zivotinja, imaju dva kuceta, mislim se jadni ti psi =/
 

Back
Top