Preporucite dobru igricu u zanru voznje i trke.

Need for speed UNDERGROUND,

sssssssssssssssssssssssa.jpg
[/URL][/IMG]

sssssssssssso.jpg
[/URL][/IMG]

dddddddr.jpg
[/URL][/IMG]

Colin McRae Rally.

colinmcraerally2005ps20.jpg
[/URL][/IMG]

colinmcraerally20052004.jpg
[/URL][/IMG]

033104flatout1080766878.jpg
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
potrebna neka trkacka igrica u kojoj od pocetka mogu da koristim baik!ali ne treba mi nesto u stilu trke na trkackoj stazi vec nesto na foru ilegalne podzemne trke.

Probaj neku staru stvar kao sto je Midnight club.Ako imas konzolu onda uzmi najnoviji a ujedno i najbolji Midnight Club LOS ANGELES.Grafika strava,gameplay strava,koristis i automobile i motore.
Ako imas PC probaj sa off-road trkalicom kao sto je FUEL:D;)
 
Da dodjem da ti pokazem :per::hahaha:

Ma nfs je prelak, recimo drift je tako realan u GRIDu, da se ni jedna igra u tome ne moze porediti sa njim... Zavisi ti od tezine, da nisi shta pojacala??? Ili ti je grafika jaka???
Slobodno. :zper::zcepanje:

Ma ja drift slabo prelazim i u NFS-u, a ovo je cudo... Jednu trku ne mogu da predjem a da ne sletim sa puta bar jedno 10 puta.:rumenko:
Mislim da cu odustati, nema poente - nisam ti ja za ovu igricu.:mrgreen:
Tezinu uvek ostavim na rookie, a grafika jeste jaka. :)
 
Slobodno. :zper::zcepanje:

Ma ja drift slabo prelazim i u NFS-u, a ovo je cudo... Jednu trku ne mogu da predjem a da ne sletim sa puta bar jedno 10 puta.:rumenko:
Mislim da cu odustati, nema poente - nisam ti ja za ovu igricu.:mrgreen:
Tezinu uvek ostavim na rookie, a grafika jeste jaka. :)

Ja igru skroz zavrshio, na svakom takmichenju imam zlato, ca i na global seriji...
Igrao na medium, sve mi je extra, pa chak i to sletanj, ali samo me nervira ono crash race u americi
 
Bas sam sada instalirala Grid. Za razliku od NFS-a ovo je toliko realno da je to jeza.
Ali, takodje je jeza koliko je tesko...:( Bar meni.

Grid je toliko nerealan da je to jeza :) (najvise mislim u smislu osecaja za voznju)
Inace grafika je odlicna i realna za razliku od fizike, kao i solidan izbor automobila i staza.

Ipak najjace voznje ikad su Gran Turismo i Forza Motorsport (ali samo za one srecnike sto imaju konzole)
 
Bas sam sada instalirala Grid. Za razliku od NFS-a ovo je toliko realno da je to jeza.
Ali, takodje je jeza koliko je tesko...:( Bar meni.
Pa ukljuci driving assist prije trke i koristi flesbekove.Da vidis onda uzivanja u arkadi;)
Da dodjem da ti pokazem :per::hahaha:

Ma nfs je prelak, recimo drift je tako realan u GRIDu, da se ni jedna igra u tome ne moze porediti sa njim... Zavisi ti od tezine, da nisi shta pojacala??? Ili ti je grafika jaka???

Ako ti je GRiD realan ja onda stvarno ne znam sta je nerealno.Drift pogotovu.Kad ni pravi automobili onako se lako zalamali i odrzavali u krivinama baba od 80 godina bi bila najbolji drifter.Ne zezaj.
Najrealnija voznja je GTR evoution i Race 07.Probaj ovdje da driftujes da vidis kako je tesko kola ustabilit.;)
 
Ne znam samo kome GRID moze biti realan...

Toca3,njegov prethodnik,je bolji samo zato sto ima mnogo vise automobila i staza... i jedna i druga su ocajne sto se tice voznih karakteristika,u TRD3 se koci kao da automobili imaju 500 kilograma,ukopavaju se u mestu

Jedino sto mi se iz GRID-a svidja su staze i automobili konvertovani u GTR2 i rFactor,prave vozacke simulacije
 

Back
Top