PAŽNJA! Pokatoličavanje Beograda/Srbije je počelo!

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!



STOP POKATOLICAVANJU SRBIJE !
 
Bas malocas sam ispred ulaznih vrata zgrade opazio neke kartice.Kada sam uzeo jednu,video sam da pise nesto o religiji.Okrenuo sam i video natpis: made in U.S. i ime neke njihove crkve.Prvo sam mislio: to su jehovi svedoci,ali sam procitao jedan deo i u njemu pominju papu kao jedinog bezgresnog coveka!!!!!!!!!!



STOP POKATOLICAVANJU SRBIJE !


u, do mojega....on i njegova bezgrešnost...opet neki mamci za budale...:mrgreen:
 
Могуће.У наредном периоду ће папа бити рекламиран као вођа свих "Хришћана".Православне Цркве још приде воде екуменистичке дијалоге с њима.
Иначе ,САД је апсолутно под контролом Ватикана.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10830250&postcount=23
 
Ne drami, to su verovatno neki sektaši a i da nisu ne vidim problem. Ako ti se ne sviđa propagandni materijal ti ga baci i miran si :lol:

Не треба драмити али ни баш скроз мирно реаговати. Подоста људи је лабилно и поводљиво па је због таквих потребно мало "чвршће" поступити. Нисам за фундаментализам у вјери али док држава не ојача, потребно је одлучније одбијати овакве нападе јер, на крају крајева, ово и јесу организовани напади са стране, без обзира колико нам то безазлено изгледало.
 
Jehova nas sve vidi...:sad2:

sSc_hidingsofa.gif
 

Back
Top