PROBLEM WINDOWS 7 RC

operativan

Zainteresovan član
Poruka
194
Jel ima neko poima sta mi se desava sa kompom! Koristim Windows 7 RC.
Kad se pali ide sve redovno dok ne treba da mi upali explorer. Znaci pred kraj pojavi se samo crni ekran i tako stojim. Onda moram da pokrenem task managerr i rucno da upalim explorer.

Reinstalirao sam Windows ali nije resio problem. Jel zna neko sta da radim?
 
Probao sam da stavim explorer u startup pre nego sto sam pisao ovde, ali ne prolazi to, jel to iz startupa pokrece explorer,a meni se zapuca pre nego se explorer digne. Kad pokrenem explorer rucno, tek onda dize sve iz startupa, neka druga ideja?

Sta je : " RTM 7600 "
 
Salim se za startup...

RTM 7600 je Windows 7 RTM build 7600, tzv finalna verzija Windowsa 7, izasla posle RC-a...mozda sa ovom verzijom neces imati taj problem.

Uopste da li se taj problem javi odmah po instalaciji windowsa ili nakon nekog vremena? Mozda je kriva neka aplikacija koji instalirash ili neshto slichno...
 
Posle nekog vremena. Isto mi se desilo i pre 2 nedelje nemam poima koji je k****ac.
Aj daj mi link da skinem i tu verziju, mada koliko sam citao rekli su da ce RC biti bar godinu dana u upotrebi. Skidao sam update stalno...

Pa zamisli kad ga reinstaliram i on radi isto!
 
Ne verujem da je prog, nisam nista sigurno nedelju dana instalirao.... On inicijalno pokrece explorer,
pa tek onda programe, verovatno mi je nesto obrisano iz system32 ili tako nesto sto mu treba da ga podigne pa sad nece. Ali bas me cudi da nece ni kad sam ga reinstalirao, trebalo je da pobaca ponovo sve te fajlove u njega!
 

Back
Top