Skolovanje u grckoj
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Skolovanje u grckoj

jelena857
    Guest

Podrazumevano Skolovanje u grckoj

Pokusala bih da se upisem na studije engleskog u Atini,pa me interesuje,ako neko zna da li je neophodno znanje grckog i kakva je procedura za upis?

Elleni
    Guest

Podrazumevano

Da,neophodno ti je znanje grckog jezika.Sto se tice dokumenata podnosis ih ili u Grckoj ambasadi u Beogradu ili ides direktno u Atinu,mada ti je prva opcija jednostavnija,i to se radi koliko se secam u maju. Ako te jos nesto zanima,tu sam.

Atina04
    Guest

Podrazumevano

Pitanje za Elleni. Da li znas nesto o privatnom fakultetu Deree ?

Elleni
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Atina04
    Pitanje za Elleni. Da li znas nesto o privatnom fakultetu Deree ?
    Iskrena da budem,prvi put cujem.Ja sam htela da studiram grcki u Atini,ali ne znam koji je dobar fakultet za to i interesuju me skolarine.jel znate nesto?

Atina04
    Guest

Podrazumevano

Na zalost, ne znam grcki dovoljno, tako da moram da studiram na engleskom, na americkom univerzitetu. O drzavnim fakultetima ne znam nista. Sorry...

Elleni
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Atina04
    Na zalost, ne znam grcki dovoljno, tako da moram da studiram na engleskom, na americkom univerzitetu. O drzavnim fakultetima ne znam nista. Sorry...
    Reci mi,koliko je skolarina na privatnim fakultetima u grckoj,ako znas?Ne verujem da je manja od skolarine koju placam u Beogradu.

Atina04
    Guest

Podrazumevano

Znam samo za post-diplomske studije. Cena je 15 000 evra po godini(ima ih dve).

yovana
    Guest

Podrazumevano a stpendija?

Jel postoji neka varijanta za dobijanje stipendije u grckoj za strane studente,na engleskom jeziku?jel zna neko nesto o tome.Moja adresa je yovana@neobee.net

Obećava V777 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano POZDRAV!!!

Evo javljamo se sa lica mesta dogadjaja,gde se odrzavaju OLIMPICS igre mogu da vam kazem da je Atina fantasticna cak i sada za Para OLimpics.
    Nego da ja predjem na temu,sto se tice skolovanja mogu da ti odgovorim na sva pitanja jer i ja sam studiram ovde i tu sam vec 5god.i zavrsavam fakultet.
    Sto se tice studiranja na privatnim fakultetima ne postoji stipendija a skolovanje je od 3000EUR pa do 7000EUR od zavisnosti sta zelis da studiras a sto se tice drzavnih studija mora da se preda za stipendiju u maju ili ako imas kintu za gajbu i klopu onda ne gubi vreme nego dolazi ovamo jer drzavno studiranje je dzabe samo trba da polozis jezik,ali veruj mi to nije tako tesko jer pohadjas nastavu jezika 8meseci koja kosta545EUR.
    Toluiko za sada ako zelis jos neke odgovore pisi na vlladislav@hotmail.com POZDRAV IZ ATINE

Linda28
    Guest

Podrazumevano Re: POZDRAV!!!

Citat Original postavio V777
    Evo javljamo se sa lica mesta dogadjaja,gde se odrzavaju OLIMPICS igre mogu da vam kazem da je Atina fantasticna cak i sada za Para OLimpics.
    Nego da ja predjem na temu,sto se tice skolovanja mogu da ti odgovorim na sva pitanja jer i ja sam studiram ovde i tu sam vec 5god.i zavrsavam fakultet.
    Sto se tice studiranja na privatnim fakultetima ne postoji stipendija a skolovanje je od 3000EUR pa do 7000EUR od zavisnosti sta zelis da studiras a sto se tice drzavnih studija mora da se preda za stipendiju u maju ili ako imas kintu za gajbu i klopu onda ne gubi vreme nego dolazi ovamo jer drzavno studiranje je dzabe samo trba da polozis jezik,ali veruj mi to nije tako tesko jer pohadjas nastavu jezika 8meseci koja kosta545EUR.
    Toluiko za sada ako zelis jos neke odgovore pisi na vlladislav@hotmail.com POZDRAV IZ ATINE
    Caos
    Jel mozes da mi kazes molim te,kako se krecu cene osnovnih potrebstina,stanova i uopste celokupnog studentskog zivota u Atini,posto bih studirala tamo please.
    Pozdrav
    Linda)

Vasiliki
    Guest

Podrazumevano

Ljudi,mene zanima da li ja mogu sa zavrsenim Pravnim fakultetom da radim u Grckoj i koliko treba ispita naknadno da polozim da bih mogla da tamo radim?

Slične teme

1. skolovanje u USA
    Autor marko88 u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.05.2008., 01:47
  2. Skolovanje?
    Autor willstefan u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 09:59
  3. Skolovanje u USA
    Autor nina_lion u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 9