kafana ''kod 3 lampe''

Oce li konobarica da sluzi lampe ili pitje?

Meni je svejedno dok je ovako uniformisana.

ona sluzi samo meni i CAMARU ... :lol:
ova je za tebe
Wonder_Woman_Blue_T.jpg
 
jel se radi sta ovih dana sa elektronikom ..vidim sve zamrlo ..ja jos nisam sastavio onaj tasterski prekidac sto sam trazio iako sam nasao sve djelove ..cekam prvo pojacalo da sastavim (fali mi vitroplast 250x200 ) i sad mi sve stoji upakovano skoro mjesec dana :(
 
Nisam uzeo, ipak je mnogo matoro.
Da se razumem u elektroniku, pa da mogu da ga otvaram i menjam delove koji su propali od čiste starosti, uzeo bih ga.
Pošto mi je trebalo samo pojačalo ili receiver opredelio sam se za nešto drugo.
 
haaahha barem ce nesto korisno nauciti.
Ja pomalo spremam moje pojacalo...koliko studentske finansije dozvoljavaju.Za sada sam napravio(i dizajnirao) plocicu sa relejima za odabir ulaza mada je sad ponovo pravim uz mala poboljsanja.Dizajnirao plocicu napajanja (sa PIC om koji ce preko daljinskog da pali i gasi uredjaj) koji ima izlaze za 12V i 5V.Sada je na red da napravim taj PSU,ponovo da napravim(unapredjen) relay board,napajanje za pojacalo i pojacalo (koje je dizajnirao moj drug) inace pojacalo je lampas 2x5W sa EL84 u izlazima. I tu sam plocicu napravio ali sad se pravi nova sa malim doradama.Ulazima preko releja ce da se kontrolise pomocu arduin-a sa tasterima a imace i plavi 16x2 displej.Ako uspijem programiracu i da se i ulazima kontrolise preko daljinskog a ne samo on/off funkcija.Volume za sada ostaje rucno ili poluautomatsko(posaljem nekog drugog da pojaca :mrgreen: )
 

Back
Top