Age of Mythology

IndianaBones

Aktivan član
Poruka
1.031
Evo krtkog uvoda u igru. Vi birate svoj narod i vrhovnog boga. Moguca su 4 naroda. Grci,Atlantidjani,Egipcani i Norsi. Onda birate mapu gde ce biti vasa imperija. Preporucena za pocetnike je Islands. Kada krecete da previte imperij, neki gradovi vas mrze, a neki vole. Kada izgradite dovoljno resursa i populacije, krecete da pravite veliku vojsku. Kada je vase ostrvo prepunjeno, mozete osvojiti i drugo ostrvo, pod uslovom da imate dovoljno teretnih brodova. Kada sagradite ogromnu imperiju mozete ratovati izjednaceno sa vasim NPC protivnicima. Velika greska oju mnogi prave je da ne naprave odmah zid. Ako naprave zid, upgradeovace ga
i neprijatelji ce teze razoriti zidine.

Vrline: jedinstveni planovi, nove ideje za narode
Mane: dosadi posle nekog vremena, previse lako
 
Imam jedno pitanje: idem ja na single player izaberem sve kako treba ukljucim da rade sifre, kada udjem, kliknem enter ukucam sifru i ono mi se pojavi na ekranu Default: PANDORAS BOX ili neka druga sifra i ne dobijem nista tamo gore. Kako da resim problem???
 
Nije tesko ni bez sifri,evo vec nekoliko godina igram bez njih (jer ih ne znam)!!!

Meni je omiljeni narod , podrazumeva se, GRCI !!! Rasturaju!!!

Nego izgrebao mi se drugi CD pa ako ima neko neki link sa kojeg bih mogao da skinem ako bih mogao da mi posalje na e-mail todorov-ic@live.com !!!

Nego rece IndianaBones HAD??????
Ma pali brate Zevs je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

E ljudi jer neko probao Age Of Mythology - The Titans ??????
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top