Zivot?! Sta to bi?

blacknymph

Aktivan član
Poruka
1.046
Nisam znala gde da otvorim temu ali posto je u pitanju zivot...
Nego da krenem...
Posmatram s vremena na vreme (na svakih 2-3 mozda i vise meseci) pojedine likove koji borave na forumu a imaju preko 4, 5, 6 pa cak i mnogo vise hiljada postova i pomislim..."Boze, ko su ti ljudi?Da li oni imaju svoj zivot? Sta je njihov problem kad umesto da izadju u svet i zive (kako Andricu kaze cale na kraju EX-PONTOa) baljezgaju po forumu i promovisu se kao velike jebacice, jebaci, sveznajuci intelektualci itd..."
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:
 
:rida:
sad cu da se samoubijem, imam 13 iljada postova.

suicide-7.gif
 
Pa gde ti vidis da se ovde neko potpisao imenom i da se tako promovise..jel ti sad kao limu promovises ili sebe da licis na nju

Svako ko bezi u virtuelni svet jer ne sme da boravi u stvarnom nikada ne bi ni koristio svoje pravo ime... Ja iskljucivo promovisem Limu...
Ali tema se ne odnosi na imena vec na to da li ljudi koji non stop borave ovde imaju svoj zivot...Stvaran zivot...ne virtuelni jer je ocigledno da virtuelni imaju...
 
Svako ko bezi u virtuelni svet jer ne sme da boravi u stvarnom nikada ne bi ni koristio svoje pravo ime... Ja iskljucivo promovisem Limu...
Ali tema se ne odnosi na imena vec na to da li ljudi koji non stop borave ovde imaju svoj zivot...Stvaran zivot...ne virtuelni jer je ocigledno da virtuelni imaju...

A to..nemaju..surov je taj svet koi nas okruzuje i opasnost vreba na svakom koraku..ovako promenis ip adresu i miran si
 
Nisam znala gde da otvorim temu ali posto je u pitanju zivot...
Nego da krenem...
Posmatram s vremena na vreme (na svakih 2-3 mozda i vise meseci) pojedine likove koji borave na forumu a imaju preko 4, 5, 6 pa cak i mnogo vise hiljada postova i pomislim..."Boze, ko su ti ljudi?Da li oni imaju svoj zivot? Sta je njihov problem kad umesto da izadju u svet i zive (kako Andricu kaze cale na kraju EX-PONTOa) baljezgaju po forumu i promovisu se kao velike jebacice, jebaci, sveznajuci intelektualci itd..."
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:

jeste ouvaj :roll:... sve si u pravu i sta ces sad ? :hahaha:
 
"Boze, ko su ti ljudi?Da li oni imaju svoj zivot? Sta je njihov problem kad umesto da izadju u svet i zive baljezgaju po forumu i promovisu se kao velike jebacice, jebaci, sveznajuci intelektualci itd..."
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:
Sve je to bre iskompleksirano, manijak do manijaka. Imaju problem, imaju.
Ruzni, prljavi i zli, oni ne mogu u RL da se na bilo koji nacin istaknu i zauzmu iole pristojnu poziciju u lokalnom coporu.
Zato ovde forumase.
Ja naravno nisam takav, ja imam manje od 3000 postova, sto znaci da sam pravi intelektualac i surovi ebac! :mrgreen:
 
Mislim da, ne samo forum, nego internet generalno, treba "konzumirati" umereno, kao i sve drugo uostalom. Licno nisam naisla na to da ovde neko gradi profil samopromocije i upoznavaja radi, vec da ljubitelji debata na ovaj nacin diskutuju na razne teme iz svih sfera. Meni ovde niko ne izgleda kao strasni forumas, a ti koji imaju hiljade postova su clanovi foruma odavno, sto znaci da nisu sve to napisali danonocno kuckajuci mesec dana.
 
Nisam znala gde da otvorim temu ali posto je u pitanju zivot...
Nego da krenem...
Posmatram s vremena na vreme (na svakih 2-3 mozda i vise meseci) pojedine likove koji borave na forumu a imaju preko 4, 5, 6 pa cak i mnogo vise hiljada postova i pomislim..."Boze, ko su ti ljudi?Da li oni imaju svoj zivot? Sta je njihov problem kad umesto da izadju u svet i zive (kako Andricu kaze cale na kraju EX-PONTOa) baljezgaju po forumu i promovisu se kao velike jebacice, jebaci, sveznajuci intelektualci itd..."
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:
samo 4,5,6 iljade...? :per:
diletamti...
...a mi s toko postova...mi smo već ludaci, manijaci, konpleksaši, patjenitzi itd...jel...
 
u,ja nisam tako losa hahahhaha:hahaha:,cuj kao svi smo mi ovde bre jadnici i bednici ,i sto bi onda neko sa tako bogatim zivotom visio uopste sa nama ovde..idi zivi zivot lepojkop a nama ostavi da trunemo na forumu..:heart: te xaxaxaxa

znači...broj postova je dijametralan bogatstvu života...što će reći da ja s trijes iljade postova neam ništa od života...:(

:dash:

di je onaj smajli što brizne u plač...
 
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:

Grešiš draga nikakav sindrom nesigurnosti da se živi u stvarnom svetu nego ti još nisi shvatila svrhu postojanja bilo kog foruma,ne samo ovog nego bilo kog.
Lično se na forumu opustim,zezam razmenjujem iskustva ,nešto naučim,neki drugi nauče od mene....šta ima u tome loše?
I totalno ti je pogrešna konstatacija da ljudi ovde nemaju svoj život,a to gledaš po broju postova....pa neki ljudi su tu godinama i logično je da će imati toliki broj postova.
A evo ti primer i da nisi vremenski dugo na forumu.... idi na igre bez granica,i budi na toj temi sat vremena sama ćeš imati za to vreme oko 1000 postova,ili na temi postavljanja erotskih slika ;)
 
Nisam znala gde da otvorim temu ali posto je u pitanju zivot...
Nego da krenem...
Posmatram s vremena na vreme (na svakih 2-3 mozda i vise meseci) pojedine likove koji borave na forumu a imaju preko 4, 5, 6 pa cak i mnogo vise hiljada postova i pomislim..."Boze, ko su ti ljudi?Da li oni imaju svoj zivot? Sta je njihov problem kad umesto da izadju u svet i zive (kako Andricu kaze cale na kraju EX-PONTOa) baljezgaju po forumu i promovisu se kao velike jebacice, jebaci, sveznajuci intelektualci itd..."
Pa me zanima da li je u pitanju sindrom 'nesigurnosti da se zivi u stvarnom svetu, komunicira, raspravlja pa cak i svadja sa stvarnim ljudima' ili forum zaista ima neku car koja stvarni zivot cini dosadnim i trivijalnim a koju ja nisam otkrila... i verovatno nikada i necu...:heart:


pa kreni od sebe
šta je tebe navelo da se učlaniš i pišeš na forumu?
po mom mišljenju broj postova je totalno nebitan, ne mora ništa da znači
postovi mogu da se nabiju vrlo lako u forumskim igrama bez granica, npr.a da se ne provede previše vremena na forumu
ja lično volim da se ubeđujem i raspravljam nema veze što su nepoznati likovi oko mene
nadam se da ću da promenim svet (kao da ću uspeti al ajde:roll:)
i izvini, malo mi je bzvz da član foruma dođe i napiše kako korisnici koji imaju veliki broj postova nemaju rl
kad mnogo gledaš filmove, opet nemaš rl
ili mnogo čitaš knjige itd
 
Grešiš draga nikakav sindrom nesigurnosti da se živi u stvarnom svetu nego ti još nisi shvatila svrhu postojanja bilo kog foruma,ne samo ovog nego bilo kog.
Lično se na forumu opustim,zezam razmenjujem iskustva ,nešto naučim,neki drugi nauče od mene....šta ima u tome loše?
I totalno ti je pogrešna konstatacija da ljudi ovde nemaju svoj život,a to gledaš po broju postova....pa neki ljudi su tu godinama i logično je da će imati toliki broj postova.
A evo ti primer i da nisi vremenski dugo na forumu.... idi na igre bez granica,i budi na toj temi sat vremena sama ćeš imati za to vreme oko 1000 postova,ili na temi postavljanja erotskih slika ;)

evo post vrlo sličan mom
nisam stigla do njega
u svakom slučaju jedan:super: i još jedan post više:mrgreen:
 
Svako ko bezi u virtuelni svet jer ne sme da boravi u stvarnom nikada ne bi ni koristio svoje pravo ime... Ja iskljucivo promovisem Limu...
Ali tema se ne odnosi na imena vec na to da li ljudi koji non stop borave ovde imaju svoj zivot...Stvaran zivot...ne virtuelni jer je ocigledno da virtuelni imaju...

pa vidis, virtuelni svet je i televizija, i svi je konzumiraju vise sati dnevno, sta na primer ja retko radim (pogledam neki dobar film i neke sitnice i to ponekad samo).
 

Back
Top