besplatni stripovi

D

Darko-ns

Gost
zbog selidbe u inostranstvo prinudjen sam da delim kolekcije stripova.(alan ford,mikijev zabavnik,betmen,zena u plavom...)i jos mnogo toga.samo mi ostavite adresu i sta zelite da vam besplatno dam.diskrecija 100%
 
Darko-ns:
zbog selidbe u inostranstvo prinudjen sam da delim kolekcije stripova.(alan ford,mikijev zabavnik,betmen,zena u plavom...)i jos mnogo toga.samo mi ostavite adresu i sta zelite da vam besplatno dam.diskrecija 100%

Ja bih betmena...
A koju adresu da ostavim...kucnu ili e-mail.
Evo ti mail: sanhacio@yahoo.com
A kako nisi registrovan korisnik,da ti ovde ostavim kucnu adresu to bash i nije diskrecija...
 
Anonymous:
Darko-ns:
zbog selidbe u inostranstvo prinudjen sam da delim kolekcije stripova.(alan ford,mikijev zabavnik,betmen,zena u plavom...)i jos mnogo toga.samo mi ostavite adresu i sta zelite da vam besplatno dam.diskrecija 100%

ja sam zinteresovan za skoro sve, a bio bih spreman i da platim. iz ns-a sam. vukmarkovic210@hotmail.com
Ista konstatacija i lokacija...
 
imam ja alan ford nekih 85 brojeva -dajem dzabe
samo javite kako da to izvedemo posto sam ja na kipru trenutno.ako ko ima nekih prijatelja ili familije mogu da im predam cd,ako ne recite mi drugi nacin posto sam ipak laik u svemu tome.
pozdrav
ah da ima kod babe dzabe-samo ne traze svi
 

Back
Top