Tukao profesora pesnicom u glavu zato što ga je oborio na popravnom!

tu tu tu

Buduća legenda
Poruka
45.209
Incident na polaganju u Elektro - saobraćajnoj školi u Kraljevu
Pesnicom u glavu zbog jedinice
Subota - 22.08.2009
Aleksandar M. (18) iz Sremske Mitrovice udario je profesora Jugoslava Mitrovića pesnicom u potiljak, jer ga je oborio na prekjučerašnjem polaganju u Elektro-saobraćajno tehničkoj školi „Nikola Tesla“ u Kraljevu!



- Kad je došao pred tablu da odgovara, rekao je da ništa ne zna. Ja sam onda izjavio da ne mogu da mu dam pozitivnu ocenu. On je počeo da plače nadajući se da ću da mu progledam kroz prste. U trenutku dok sam upisivao jedinicu, osetio sam jak udarac u predelu glave - kaže Jugoslav Mitrović i dodaje da su izbezumljenog učenika njegove kolege jedva savladale do dolaska policije!
Napadnuti profesor Jugoslav Mitrović rekao je da je dobio udarac pesnicom u glavu i smatra da su ozbiljnije povrede izbegnute samo zato što su ga odbranile kolege. Mitrović kaže da je reč o učeniku druge godine, koji je već ponavljao taj razred, a kod njega je slabu ocenu dobio i prošle godine na popravnom, pa sada gubi pravo na redovno školovanje.
Protiv učenika Aleksandra M. biće napisana i krivična prijava, kažu u kraljevačkoj policiji. Kako smo saznali, protiv njega je već pokrenut i disciplinski postupak u školi.

Link
 
Pa dobro,zensko si pa mu "smestis" na drugi nacin,al sta musko zna nego da ga opali po contari? Cak je i plakao za 2. i ne vredi...:sad2:

:mrgreen:

Ne njemu nego njoj :lol:
I nije trebao da plače nego da zagreje stolicu preko leta. Ne dobijaju se ocene na silu nego na znanje a posebno se ne izvlače na popravnom kad se već nisi opametio tokom godine ;) Ja sam kod spomenute stoke imala 5, samo mi je ovako išla na živce :rumenko:
 
Incident na polaganju u Elektro - saobraćajnoj školi u Kraljevu
Pesnicom u glavu zbog jedinice
Subota - 22.08.2009
Aleksandar M. (18) iz Sremske Mitrovice udario je profesora Jugoslava Mitrovića pesnicom u potiljak, jer ga je oborio na prekjučerašnjem polaganju u Elektro-saobraćajno tehničkoj školi „Nikola Tesla“ u Kraljevu!
...............................................................................
Link

Насиље које форсира млађа популација (од 16 до 25 година) је већ забрињавајућа. Туку се и туку где год стигну и кога стигну. Као пред рат - рекли би стари људи.
Ово чак и није појава јер траје више од 5 - 6 година.Зато психолози и социолози треба да дају адекватан одговор на корене ове болести и како је излечити. Ако остану неми, онда се може рећи да су су дипломе стекли ,,због комшилука``.
 
Incident na polaganju u Elektro - saobraćajnoj školi u Kraljevu
Pesnicom u glavu zbog jedinice
Subota - 22.08.2009
Aleksandar M. (18) iz Sremske Mitrovice udario je profesora Jugoslava Mitrovića pesnicom u potiljak, jer ga je oborio na prekjučerašnjem polaganju u Elektro-saobraćajno tehničkoj školi „Nikola Tesla“ u Kraljevu!



- Kad je došao pred tablu da odgovara, rekao je da ništa ne zna. Ja sam onda izjavio da ne mogu da mu dam pozitivnu ocenu. On je počeo da plače nadajući se da ću da mu progledam kroz prste. U trenutku dok sam upisivao jedinicu, osetio sam jak udarac u predelu glave - kaže Jugoslav Mitrović i dodaje da su izbezumljenog učenika njegove kolege jedva savladale do dolaska policije!
Napadnuti profesor Jugoslav Mitrović rekao je da je dobio udarac pesnicom u glavu i smatra da su ozbiljnije povrede izbegnute samo zato što su ga odbranile kolege. Mitrović kaže da je reč o učeniku druge godine, koji je već ponavljao taj razred, a kod njega je slabu ocenu dobio i prošle godine na popravnom, pa sada gubi pravo na redovno školovanje.
Protiv učenika Aleksandra M. biće napisana i krivična prijava, kažu u kraljevačkoj policiji. Kako smo saznali, protiv njega je već pokrenut i disciplinski postupak u školi.

Link

Znao-ne znao, slučajno ili namerno, sa razlogom ili bez razloga- tek ovaj učenik je udario profesora i sebi zatvorio karijeru.
Sledeća škola koju bi on mogao da upiše je srednja nadničarsko-kubikaška.

Naravno uz kaznu koju roditelji moraju da plate.
 

Back
Top