Sponzorushe undercover

dreaming of eternity

Primećen član
Banovan
Poruka
518
Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.
 
Sponzorstvo je latentni oblik prostitucije , postoje devojke koje ne kriju da su sponzoruse i one cine manjinu vecina ipak pazljivo priprema teren ,ispituje ,osmatra trude se da se predstave fine i uvale nekom dobro situiranom sponzoru i posle to predstave kao ljubav
 
Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.

Podsetio si me da ne videh za onu veceru. Ona rece da, a ja sam zaboravio..
Moj eksperiment za sad kaze: jedno mozda ako jedem skembice, jedno da ako imam vaske :think:..
Nemam, ali sam mislio da nabacm nesto kao da imam i da seham posle..
 
Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.
Narawno z:D
 
Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.

Ako si pomislio da je sinke kul, pa ga zato imitiraš, prešao si se :manikir:
 
Jel smemo mi sponzoruse da postujemo ovde ? :rumenko:

јес,јес оф корс.......
ето добијо на лото па би мало да се учим спонзорству....

d731ee5a26eeb461c75afd88ede74c7a.jpg
 
Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...

Upravo suprotno...
Sponzorushe nisu iskrene, a sa njima su iznenadjenja najveca.
Lazu te, mazu ti ochi kako si najbolji, najlepsi, najpametniji, kako najbolje je.besh, da bi izvukle od tebe kintu za... pa, od kredita za fon do nove bunde....
Ti se naravno lozis, primio si se k'o dete na cokoladu, letish k'o Cigani u nebo misleci da stvarno jesi najbolji, najpametniji, da tvoj ratzq koji na lenjiru ima 14,5 u ocima dobrih riba ima 20 cm, i razdire im utrobu od je.bachine...
A u stvari budesh kreten, debil, magarac koji je u svemu prosechan osim u kinti.
Zato ja ne volim sponzorushe..

Sa prostitutkama je to mnogo postenije. Sa njima je sve cisto poslovan odnos. Sa sponzorushom nikad ne znash na chemu si, josh ako se zaljubish, a ona nadje nekog sa debljim novcanikom, puk'o si k'o Shefketova kokica.
 
Upravo suprotno...
Sponzorushe nisu iskrene, a sa njima su iznenadjenja najveca.
Lazu te, mazu ti ochi kako si najbolji, najlepsi, najpametniji, kako najbolje je.besh, da bi izvukle od tebe kintu za... pa, od kredita za fon do nove bunde....
Ti se naravno lozis, primio si se k'o dete na cokoladu, letish k'o Cigani u nebo misleci da stvarno jesi najbolji, najpametniji, da tvoj ratzq koji na lenjiru ima 14,5 u ocima dobrih riba ima 20 cm, i razdire im utrobu od je.bachine...
A u stvari budesh kreten, debil, magarac koji je u svemu prosechan osim u kinti.
Zato ja ne volim sponzorushe..

Sa prostitutkama je to mnogo postenije. Sa njima je sve cisto poslovan odnos. Sa sponzorushom nikad ne znash na chemu si, josh ako se zaljubish, a ona nadje nekog sa debljim novcanikom, puk'o si k'o Shefketova kokica.

Lupetash za medalju...odmah moze da se proceni koja je devojka sponorusha i nema shta tu da te laze...mislim kad je torbash, sigurno ti nece reci da si losh, jer bi doshla u opasnost da izgubi kontakt sa tvojim keshom. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top