Znak za uzbunu

Poruka
15.196
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:
 
Приметим кад у неком тренутку нешто због нечега не штима с тим што не реагујем моментално него сачекам извесни период да видим да ли је то само фаза или нешто озбиљно или сам се пак само утриповао да се нешто догађа... Међутим, кад год сам схватио да ЗАИСТА нешто не штима имао сам два сценарија:

1. или је било касно да се било шта учини
2. или нисам имао идеју шта да учиним да поправим те ствари па сам врло брзо стизао у ситуацију 1. :D

Глупњикав сам мало за те ''ствари''... код мене је то просто - што на уму то на друму и нема скривених мисли, малверзација ни компликација... све је јасно и транспарентно... ал' девојке то слабо воле и онда почну тако да праве ''догађаје'' јер су у неком трипу да се на трудим довољно у вези и да не размишљам о свему као нечему озбиљном :neutral:
 
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:

krene sa kilavim seksom, nastavlja manjkom komunikacije, što kulminira svađom...znači leponoga, sve si sama rekla...
 
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:

Penis spadne sa 20 cm-a na 19.99 cm-a..
Siguran znak da nesto ne stima. Sto ce reci, lose se torba..
 
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:

Kad raskine primetim da nesto ne stima... :mrgreen:

:hahaha: Ista stvar.
Ko ce sve primetiti. :super:
 


Глупњикав сам мало за те ''ствари''... код мене је то просто - што на уму то на друму и нема скривених мисли, малверзација ни компликација... све је јасно и транспарентно... ал' девојке то слабо воле и онда почну тако да праве ''догађаје'' јер су у неком трипу да се на трудим довољно у вези и да не размишљам о свему као нечему озбиљном :neutral:
Jao što ste mi svi transparentni i otvoreni sve moj do mojega :lol:
 
Тврдиш супротно?

Primetila sam da muškarci mnooooooogo vole da se busaju svojom nekom otvorenošću i transparentnošću, valjda su negde po internetu ili na televiziji videli da je gej razmišljati i analizirati, tj. čitati između redova, pa su sebe mahinalno svrstali u suprotni tabor, dok su u stvari "otvoren sam, realan i jasan kao dan" wannabe.

Istina je da su sasvim utripovani, nejasni i nedorečeni kao i žene, ako ne i više. Takođe je istina da su "ova kul osoba iz opisa" skoro isključivo pod dejstvom izuzetne količine alkohola. Inače najradije ćute i kriju sve, kako ih ne bi kakvo odbijanje, protivljenje, ili kakva negacija pecnula u srdašce nežno i ranjivo :rumenko:
 
Primetila sam da muškarci mnooooooogo vole da se busaju svojom nekom otvorenošću i transparentnošću, valjda su negde po internetu ili na televiziji videli da je gej razmišljati i analizirati, tj. čitati između redova, pa su sebe mahinalno svrstali u suprotni tabor, dok su u stvari "otvoren sam, realan i jasan kao dan" wannabe.

Istina je da su sasvim utripovani, nejasni i nedorečeni kao i žene, ako ne i više. Takođe je istina da su "ova kul osoba iz opisa" skoro isključivo pod dejstvom izuzetne količine alkohola. Inače najradije ćute i kriju sve.

To samo znachi da nisi bila sa pravim mushkarcem :D
 

Back
Top