Znak za uzbunu

Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:

Neki put precutim, ali retko, cesce otvoreno iniciram "karte na sto", i obicno budem zadovoljna svojom intuicijom. Vezu, kao i zivot, ne cine samo happy moments, koliko god se trudili. Ne bezim od problema i kada vidim da nesto nije u redu, odmah smisljam nacin da to resim, u protivnom me to proganja ako ostane nereseno. Ne mogu da zaspim ako znam da je ljut, pogotovo ukoliko je nesto pogresno shvatio. Pocela bih da sumnjam da nesto ne stima onda kada bismo postali odsutni i daleki, jer to sa nama nije slucaj. Ranije, u kratkim vezama, nije mi ni trebao taj alarm da nesto ne stima u glavi za raskid. Jednostavno, vremenom bi mi dosadilo, i mada je sve bilo ok, to vise nije bilo to.
 
Primetila sam da muškarci mnooooooogo vole da se busaju svojom nekom otvorenošću i transparentnošću, valjda su negde po internetu ili na televiziji videli da je gej razmišljati i analizirati, tj. čitati između redova, pa su sebe mahinalno svrstali u suprotni tabor, dok su u stvari "otvoren sam, realan i jasan kao dan" wannabe.

Istina je da su sasvim utripovani, nejasni i nedorečeni kao i žene, ako ne i više. Takođe je istina da su "ova kul osoba iz opisa" skoro isključivo pod dejstvom izuzetne količine alkohola. Inače najradije ćute i kriju sve, kako ih ne bi kakvo odbijanje, protivljenje, ili kakva negacija pecnula u srdašce nežno i ranjivo :rumenko:

Ja sam otvoren. Ali nemam srce nezno i ranjivo. Verovatno zato i jesam..
Realan sam po potrebi. Lucidan isto. Kad ti treba ti obuces to odelo. A nije cak ni gluma. Prosta stvar..
Pa kad imam nesto reci nekome s kim sam, jesam jasan kao dan. Ili ce na kraju biti noc..

Mislim da muskarci i jesu jasniji.. Mozda ne svi, ali da ipak procenat bi bio na nasoj strani..
 
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:
Primetim neko otudjenje obicxno pri kraju weze... Onako kao da smo se ohladili
 
Kada znate da u vezi nesto pocinje da ne stima? Znaci ne usled nekog problema konkretnog, prosto se nesto osipa tu.. Manjak komunikacije, sexa? Ucestale svadje?
Precutkujete da ne bi ispalo 'da ste nesto utripovale' ili potencirate razgovor?;)
Muskarci primecujete li uopste takve stvari? :mrgreen:

Itekako primecujemo da ovo zene rade i kad pocnu razgovor to obicno nije direktno to jes nemaju blage veze u kom ce pravcu ici..ocekuju od druge strane da nadje resenje..uz potencijalnu nadu da ce im se ishod dopasti na samo njihovo zadovoljstvo
 
Reče meni jedna jednom

Dok ti zvocam, pravim scene i histerišem,
dotle se ne boj, zanimaš me i tvoja sam

Kad zaćutim i na sve ćutke pristanem
i pomisliš da sam ti najbolja,
tad se boj.
Tad mi nije više stalo, pakujem se, odlazim.

Svaka joj cast.!To je velika istina.
Ravnodusna osoba je nezainteresovana osoba,za sve.
I postane ti toliko dosadna da molis Boga
da te ostavi!
 

Back
Top