Sta je bolje...

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Dewojka koja je sa tobom iz para,ugleda,izgleda,socijalnih kontakata, ili dewojka koja je kao iz neke nawodne ljubawi. Ewo malo tju da razmotrim
1) Dewojka iz para, i ostalo- mnogo je laksxe swe, ne moarsx da se brinesx za sex, bitje kakaw bude, bitno ej da je tebi :ok:, nema tolikog odrzawanja, pare manje wishe se lako nadju. Lose strane: neki los osetjaj waljda, ako si lep i tako to, onda werowatno ti nedostaje i neka ljubaw ili nesto
2) Dewojka koja je sa tobom kao iz nawodne ljubawi
Losa strana: Dewojke ne mogu woleti :think:, ocekiwatje neki smaracki sex, i uwek tje biti smaranja dal je bilo dobro i ostala sranja :roll:. Uwek tje biti nekih problema, jer onda ona ako te ne gleda kao najboljeg, tje te gledati ono.. sumnjiwo tje biti.
BRate ja mislim da je ocigledno owo rpwo mnogo prawednije i postenije a zasto?
Zato sto dewojke ne mogu niti umeju da tzene prawog muskartza. Ne umeju da tzene staw, ne umeju da tzene postenje, prawo pripadanje dobroti ili zlobi. Ne umeju jednostawno da raazumeju te apstraktne pojmowe, tako da se swe swodi na ono prwo.
 
pa jel imas da biras jednu koja ce biti s tobom zbog para il ova kao iz nazovi ljubavi?? i zasto mislis da devojke ne znaju da cene pravog muskarca?sta je po tebi uopste pravi muskarac?kazes da te mnogi ne razumeju pa ne mogu ni da te cene, s tim se slazem
 
pa jel imas da biras jednu koja ce biti s tobom zbog para il ova kao iz nazovi ljubavi?? i zasto mislis da devojke ne znaju da cene pravog muskarca?sta je po tebi uopste pravi muskarac?kazes da te mnogi ne razumeju pa ne mogu ni da te cene, s tim se slazem
Meni to swe isto. Uwek te tzene zbog objektiwnih stwari pa onda procene da li "ljubaw" moze da se desi.
Zato kazem to je sebicxna ljubaw iz interesa. Ja swodim ta 2 na slicno, ili isto. ali me zanima wasxe misljenje
 
pa nem ti pojma..vise se ljubav ni ne gleda vec neke druge stvari...uglavnom ako je vec ovako kako si napisao na pocetku onda je bolje da budes s nekom s kojom znas na cemu si..tj znas zbog cega je s tobom..para,ugleda ovog onog...
 
Uuu sta je owo, anger menagment problems?
Da sam ja owako nesto erkao, bio bih banowan samo tako z:D.
ali posto je owo separatisticki i sovinisticko fasisticki forum, owakwe izjawe se tolerisu z:D

Ona nije rekla da si ti takav. A to što si se ti prepoznao u toj izjavi je već druga tema.
Ti citiraš, najčešće neko žensko biće, pa počastiš svojim sočnim komentarom i zato budeš banovan. Jel sad jasnije?
 
Dewojka koja je sa tobom iz para,ugleda,izgleda,socijalnih kontakata, ili dewojka koja je kao iz neke nawodne ljubawi. Ewo malo tju da razmotrim
1) Dewojka iz para, i ostalo- mnogo je laksxe swe, ne moarsx da se brinesx za sex, bitje kakaw bude, bitno ej da je tebi :ok:, nema tolikog odrzawanja, pare manje wishe se lako nadju. Lose strane: neki los osetjaj waljda, ako si lep i tako to, onda werowatno ti nedostaje i neka ljubaw ili nesto
2) Dewojka koja je sa tobom kao iz nawodne ljubawi
Losa strana: Dewojke ne mogu woleti :think:, ocekiwatje neki smaracki sex, i uwek tje biti smaranja dal je bilo dobro i ostala sranja :roll:. Uwek tje biti nekih problema, jer onda ona ako te ne gleda kao najboljeg, tje te gledati ono.. sumnjiwo tje biti.
BRate ja mislim da je ocigledno owo rpwo mnogo prawednije i postenije a zasto?
Zato sto dewojke ne mogu niti umeju da tzene prawog muskartza. Ne umeju da tzene staw, ne umeju da tzene postenje, prawo pripadanje dobroti ili zlobi. Ne umeju jednostawno da raazumeju te apstraktne pojmowe, tako da se swe swodi na ono prwo.

ti ne umijes jos uvijek da procjenis ljude niti si imao dovoljno iskustva. tek ti je 19.
zato se ne smaraj ovim klisejima vec uzivaj!
 
Bratislawe, sine....žene umeju da osete i cene stav, ali umeju na kilometar da namirišu i peečkopaćeništvo, prenemaganje, kuknjavu i isfrustriranost. Pa kad naučiš da odvojiš ta dva, onda će te neka voleti onakvog kakav jesi.
 
Bratislawe, sine....žene umeju da osete i cene stav, ali umeju na kilometar da namirišu i peečkopaćeništvo, prenemaganje, kuknjavu i isfrustriranost. Pa kad naučiš da odvojiš ta dva, onda će te neka voleti onakvog kakav jesi.
Tu imasx logicki paradoks
Zar se moze woleti neko ako se promeni tek? Zar nam ljubaw nije bogom dana, da wolimo bliznje swoje onakkwi kakwi su bezuslnowno?
 
Tu imasx logicki paradoks
Zar se moze woleti neko ako se promeni tek? Zar nam ljubaw nije bogom dana, da wolimo bliznje swoje onakkwi kakwi su bezuslnowno?

A tebe je neka gadno povredila i s.****** pa si pun gorčine i besa. Takvog će te teško voleti bilo koja, posebno neka -posebna-
Posebnima ne treba gorčina, bes i kuknjava kako su žene hodajuća zla
Što pre to izvetri iz tebe i što pre shvatiš da je greška većim delom u tebi, to ćeš pre naći devojku koja će te voleti zbog onoga što jesi.
 
Prebacite mu temu na Tinejdzere, to ce sigurno da ga zaboli (:
ne tamo je smor
A tebe je neka gadno povredila i s.****** pa si pun gorčine i besa. Takvog će te teško voleti bilo koja, posebno neka -posebna-
Posebnima ne treba gorčina, bes i kuknjava kako su žene hodajuća zla
Što pre to izvetri iz tebe i što pre shvatiš da je greška većim delom u tebi, to ćeš pre naći devojku koja će te voleti zbog onoga što jesi.
Pa ja uopsxte ni ne pricam to. Msm pricam, ali nije ni bitno :D.
A ne widim zasto bi bila mojim delom greska? otkud znas mozda je njihowa greska? Mozda sam ja sawrsen i poslat od boga, i ne trebam da se menjam, wetj tzeo swet treba da se promeni?
Zar ljubaw slobodna nije dar ljudskoga roda, a uwideti wrednosti mozemo i kroz niti ogorcxenja jer je ljudska dusxa stwar neunisxtiwa.
 

Back
Top