Kako podnosite saobraćajne gužve u Beogradu?

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.303
Kako izbeći gužve na "Gazeli"
21. avgust 2009. | 12:32 | Izvor: B92
Beograd -- Gužve na mostu "Gazela" u vreme rekonstrukcije tog mosta mogle bi se izbeći zatvaranjem ulaznih traka na "Gazelu", kaže profesor Milan Vujanić.

Profesor Saobraćajnog fakulteta u Beogradu Milan Vujić je gostujući u Vestima B92 objasnio da se to rešenje pokazalo kao dobro za vreme održavanja Univerzijade.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=08&dd=21&nav_category=12&nav_id=377437

--------------

pitanje je jasno i glasno, kako podnosite saobracajne guzve u Beogradu. Dal se nervirate kad upadnete u kolaps, dal vam je svejedno , pijete nesto za smirenje, sta cete raditi kad zatvore Gazelu?
 
Чуди ме да ико може да живи у лудници званој Београд. Кад свратим из Кг у Бг, увек сви јуре. А тек препотентни београђани и београђанке. Али да пређемо на саобраћај, који је катастрофалан.

Само кретени су могли да онако мизерно изграде путеве у и око Бг, а најгоре је у центру. Кад заврше људи посао, то је чекање, свирање...
 
ja picim svaki dan ulicama bgda. s kraja na kraj. ima guzve, ima i zatvorenih ulica.

br 1 fale mostovi. bas ne znam sto je bilo tesko napraviti obican betonski most na savi

br 2 mozda i neki tunel, kroz grad

br 3 i konacno se opredeliti za jedino moguce resenje - metro, pa kad bude. ovako rezim ucenjuje ceo grad
 
Kad bi svi vozili recimo bicikle,i kad bi znali da ih voze,jer mnogi ni to ne znaju,a voze:think:sve bi bilo mnogo jednostavnije:cool:
a84bbc7a-cb87-43bc-a743-823a323529c9.jpg
 
na gazeli su guzve najpre kad je zastoj na jednoj od traka, najcesce zbog sudara. i stvarno je mukotrpno

na novobeogradskom delu ima alternativa pravac tempo kod kvantasa-bezanija-jurija gagarina

u gradu su guzve kad pada kisa, sneg, kad je kijamet, a i pred praznike. narocito pre visednevne praznike kao sto je NG.

nepotrebene su guzve u gradu zbog rezimskih zatvaranja saobracaja u centru zbog raznoraznih priredbi i priredbica - rolerijada, biciklisti, maturaniski bal (ko ga samo izmisli) i maturantska trka - mora bas preko terazija, idi begaj i sta sve ne
 
jel to sa sexom ili bez . mislim jel polupansion ili all inclusive usluga z:D

Tihi, Tihi, šta ću sa tobom? :mazipsa:
Ako ti sad odgovorim da si najobičniji prostak, džulov takoreći, i da ti je humor na nivou uspaljenog pubertetlije, opet ćeš da sliniš po forumu kako su Beograđanke zlo :aha:
A moras da priznas da je odlicno rekao to z:D.
Basx je smesno bilo xD
 
Ne mogu da se zalim na guzve,jer imam tu privilegiju da radim par stanica od kuce.Ipak..najteze mi je sto su svi hipermarketi..TC..na novobeogradskoj strani i prelazak preko mostova je stvarno stresan.

Ne mogu da razumem zasto ne postoji nekoliko vecih hipermarketa na strani starog BG? Ima samo onaj na Vilinim vodama,ali njega bas ne volim..
 

Back
Top