Ja, samo ja i jos neko.......

Ciciban

Poznat
Poruka
9.296
Zar vam se ne cini da ovaj sindrom sve vise uzima zalet medju "zenama" .......

Cemu ???? Da dokazemo da smo najgore ? Jesmo....najgore smo, ako nas to imponuje .....

spam, cinizam, prepotentnost ...... udaljavanje sa svake moguce teme .....


nastavite .....i vidite sta ce te samnom jer sam najgora od sve dece .....:mrgreen:


P.S. Da napomenem , ne spamujte mi temu ili cu zvati policiju ........:) ozbiljna sam ako se smejem
 
Poslednja izmena:
Zar vam se ne cini da ovaj sindrom sve vise uzima zalet medju "zenama" .......

Cemu ???? Da dokazemo da smo najgore ? Jesmo....najgore smo, ako nas to imponuje .....

spam, cinizam, prepotentnost ...... udaljavanje sa svake moguce teme .....


nastavite .....i vidite sta ce te samnom jer sam najgora od sve dece .....:mrgreen:


P.S. Da napomenem , ne spamujte mi temu ili cu zvati policiju ........:) ozbiljna sam ako se smejem

Da, Cici, u pravu si.
Udaljavanje od tema je uobičajen metod da bi se istakla sopstvena potreba za samohvalom. Ovoliko savršenstvo ni Holivud nije mogao da zamisli.
U drugom slučaju imamo ironisanje, medjusobna prepucavanja.....
Nedostatak konstruktivnog odgovora na temu je postao uobičajen. Nedostatak empatije, takodje. I nedostatak novih tema.
Ovde se ogradjujem od onih malobrojnih koji su Forum shvatili onako kako treba: razmena mišljenja kroz konstruktivne dijaloge.
 
Da, primetili smo, ali sta mi mozemo povodom toga? :think:
Svaciji post oslikava samo njega samog.
One koji idu za drugima i samo komentarisu negativno ili ironicno, jer su uvek 'iznad situacije' , pokazuju koliko su nesposobni za medjuljudske odnose . Koliko se ne bave sobom . I koliko se plase da napisu nesto licno ili 'nemaju potrebu' i kriju se iza sarkazma.
One koji su stalno i stalno nezavisno od tudjih postova prosto zivotno negativni pokazuju svoj karakter i malicioznost koju nesumnjivo poseduju. Nemoguce je da se na forumu pokaze nesto sto nije deo necijeg karaktera.
One koje poput mene pisu svasta licno , u sitne detalje pokazuju koliko su preopterecene sobom i analiziranjem jer ocekuju za svaki post logicno komentar . Bilo pozitivan ili negativan.
I na kraju , one koje samo citaju. Veteranke. Umorne od postovanja, samopijaju.
I da, zaboravih one koje retka i lepo pisu ali ne dolaze do izrazaja od glasnijih, bucnijih, 'klanova' , udruzena i tome slicno

Svakom svoje.
 
to je sasvim normalno posle nekog vremena provedenog na forumu
par godina sam ozbiljno odgovarala na svaku temu koju sam smatrala zanimljivom za odgovoriti
a, onda mi je dosadilo, videla sam da masa ljudi samo ironise, ili se zeza, videla sam da je vecina tema (barem na forumima gde ja postujem) otvorena bas i iskljucivo za prepucavanja, spam, flert, ironiju (da se odmah ogradim od zlobnih komentara i da priznam da sam i ja, osim "ozbiljnih" otvarala i takve teme) i da ne zasluzuje nimalo drugaciji odgovor
uostalom, svako od nas dodje u fazu, ili period kada mu odgovara da bude ironican, povrsan, cinik, kako god...e, sad, ne moze samo jedna osoba da se pojavi na temi, zeljna svadje i da svadju, ili spam izazove...za to je ipak potrebno da jos neko od "nas" ucestvuje...
ako nekome smeta sve pobrojano, neka prosto ignorise, postavi temu u ozbiljni deo LjiSa npr., ne obraca paznju na zlobne komentare i slicno...
uostalom, da li se bilo ko moze ovde "pohvaliti" da nikada, nikada nije dao komentar malo van zadate teme?
 
kvinsi
ima svakog razloga
jer ona je pre koji dan vrlo direktno rekla kako smo hanibalka i ja u nekakvom zlom klanu protiv nje
moš misliti, nas dve o.O
tako da se osećam prozvanom, da da.
e onda kad lepo pitam jel sam to ja upitanju obriše mi se.
e pa žao mi je, ali ako ćemo po pravilniku ni ova tema ne bi trebalo da postoji
i po koji put se ovde raspravlja o klanovima? i zašto je to bitno?
ako umeš, ćuti i plivaj, ako ne umeš udavi se
nije ovo radno mesto pa da moraš da ostaneš uprkos "maltretiranjima i zločinačkim udruživanjima"
jeb.iga, i meni je smetao tetka-lobi, neopisivo me nervirao, pa šta sa tim? jesam li otvarala teme za ogovaranje drugih i kukala? nisam, lepo sam ogovarala na pp ko što je bog reko.
 

A ko bi se normalan trudio da iz sata u sat (iz godine u godinu :eek:) dokaze da je savrsen, pametan, lep, sexy, srecan potpuno nepoznatim ljudima i uzasno se ljutio (pretio, prijavljivao, udeljivao kartone :D) kad mu nekih dana bas i ne ide?

Je l pogledas kroz prozor nekad kad postujes? :confused:
Nije valjda da bi sve ovo radije radile nego nesto drugo.
A radimo.

I je.biga, ti se jos pitas cemu. Eto tome.
 
Ja moram da pitam - Koji klan sad upravlja Zenama ?

Stalno pominjete te klanove aj sad hrabro istupite pa recite ko je klan koji vedri i obaci ovuda poslednih par meseci !

Ovo pitanje je namerno napisano u mnozini, sad je stvar pomenula GV a ranije bezbroj drugih , tako da nije direktno upuceno njoj pa upakovano pod "vi" . Odnosi se na sve koji imaju da kazu nesto na temu klanova il smatraju da isti postoje .

<ajte pa da jednom za svagda resimo to pitanje , evo svakih par meseci se potegne ta famozna rec "klan" a ja nikako da shvatim ko je taj klan ...i ko je vodja istog.

I ako postoji ...sto to smeta onima koji u klanu nisu ?
Dal bi mozda u klan ???
 
to je sasvim normalno posle nekog vremena provedenog na forumu
par godina sam ozbiljno odgovarala na svaku temu koju sam smatrala zanimljivom za odgovoriti
a, onda mi je dosadilo, videla sam da masa ljudi samo ironise, ili se zeza, videla sam da je vecina tema (barem na forumima gde ja postujem) otvorena bas i iskljucivo za prepucavanja, spam, flert, ironiju (da se odmah ogradim od zlobnih komentara i da priznam da sam i ja, osim "ozbiljnih" otvarala i takve teme) i da ne zasluzuje nimalo drugaciji odgovor
uostalom, svako od nas dodje u fazu, ili period kada mu odgovara da bude ironican, povrsan, cinik, kako god...e, sad, ne moze samo jedna osoba da se pojavi na temi, zeljna svadje i da svadju, ili spam izazove...za to je ipak potrebno da jos neko od "nas" ucestvuje...
ako nekome smeta sve pobrojano, neka prosto ignorise, postavi temu u ozbiljni deo LjiSa npr., ne obraca paznju na zlobne komentare i slicno...
uostalom, da li se bilo ko moze ovde "pohvaliti" da nikada, nikada nije dao komentar malo van zadate teme?
Poenta je u kolicini toga :)
Ok je ponekad, ali vecina nas (ne ogradjujem se i ja spadam u to ) to radi stalno.
Ja i ti sestro Flertuso iz klana Flertusa :mrgreen:, flertujemo. Neko je ironican. Razliga je u stilu tj nacinu spama. Retko ko se bavi iskljucibo temom :roll:
 
kvinsi
ima svakog razloga
jer ona je pre koji dan vrlo direktno rekla kako smo hanibalka i ja u nekakvom zlom klanu protiv nje
moš misliti, nas dve o.O
tako da se osećam prozvanom, da da.
e onda kad lepo pitam jel sam to ja upitanju obriše mi se.
e pa žao mi je, ali ako ćemo po pravilniku ni ova tema ne bi trebalo da postoji
i po koji put se ovde raspravlja o klanovima? i zašto je to bitno?
ako umeš, ćuti i plivaj, ako ne umeš udavi se
nije ovo radno mesto pa da moraš da ostaneš uprkos "maltretiranjima i zločinačkim udruživanjima"
jeb.iga, i meni je smetao tetka-lobi, neopisivo me nervirao, pa šta sa tim? jesam li otvarala teme za ogovaranje drugih i kukala? nisam, lepo sam ogovarala na pp ko što je bog reko.

Pisale smo istovremeno .
Valjda jer kad god se pomenu klanovi negde i nasa imena dodju na te liste. :roll:
 
Ja moram da pitam - Koji klan sad upravlja Zenama ?

Stalno pominjete te klanove aj sad hrabro istupite pa recite ko je klan koji vedri i obaci ovuda poslednih par meseci !

Ovo pitanje je namerno napisano u mnozini, sad je stvar pomenula GV a ranije bezbroj drugih , tako da nije direktno upuceno njoj pa upakovano pod "vi" . Odnosi se na sve koji imaju da kazu nesto na temu klanova il smatraju da isti postoje .

<ajte pa da jednom za svagda resimo to pitanje , evo svakih par meseci se potegne ta famozna rec "klan" a ja nikako da shvatim ko je taj klan ...i ko je vodja istog.

I ako postoji ...sto to smeta onima koji u klanu nisu ?
Dal bi mozda u klan ???
Ne znam za druge . Meni Zene nisu maticni pdf, ja sam na LJiSu i tamo ordiniram. Ovde imam 3 teme tamo bukvalno 50. I ja sam u klanu :mrgreen:
Mrtva sam ozbiljna.
:lol: Malavelika, Kvince , BJ, ja .. Proleprsa tu i neki muskarac. To ti je klan Forumskih Flertusa :whistling:
I nije zatvoren krug. Svi su dobrodosli :hvala:
 
Poslednja izmena:
Poenta je u kolicini toga :)
Ok je ponekad, ali vecina nas (ne ogradjujem se i ja spadam u to ) to radi stalno.
Ja i ti sestro Flertuso iz klana Flertusa :mrgreen:, flertujemo. Neko je ironican. Razliga je u stilu tj nacinu spama. Retko ko se bavi iskljucibo temom :roll:

pa, mislim da kolicina toga zavisi upravo od toga koliko si dugo na forumu i kakav ti je "period" trenutno
ebi.ga ja ne mogu posle 4 godine da svaku temu ozbiljno shvatim kao na pocetku, niti mi se po 58i put pise o svom "prvom putu", ili sta mislim o prevari, ili ko vise plaac pice u vezi
onaj ko je dosao na forum pre tri meseca dakako da ce moje pisanje doziveti kao spam i flert
umem da dam ozbiljan odgovor, cesto (ponekad neumereno) flertujem, namerno spamujem teme koje su idiotske (po mom skromnom misljenju), pa sto neko rece, mislim parka, kome se ne svidja, nek ide bre odatle....svako prema svoj mere zlobe, pakosti, dobrote, dobronamernosti, zelje da se nekome u problemu (a, ima i takvih tema) pomogne...
i, btw, ja nisam ni u jednom klanu, iako neke (na primer tebe mala koju sam citirala:heart:) smatram dragim prijateljicama
mislim, jesam u Riletovom i u klanu forumskih plavusa:mrgreen:
ali "klanove" u dubini svog srca i duse ne priznajem
i o tome sam jednom pisala nadasve ozbiljno na temi o forumskom upoznavanju
pa i tu bilo "drvlje i kamenje"
 
jeste, tebe sad ovi sa vrha plaćaju da pošto sii supermoderator pričaš tako
ko da smo mi juče rođeni/vesla sisali
ko da vi ne orkestrirate sve to i jednom mesečno ne priređujete sajber večere za vođe klanova
gde se toči vina rumenoga i glođe mesa ovnujskoga
debeloga
 
Dobro znaci imamo jedan klan .
Zvanicno.
Ajmo dalje.
Ko jos misli da pripada nekom klanu ???

Il misli da neko drugi pripada nekom klanu.

Kvinsi nemoj ja da vodim roditeljski dodji malo :)

Mozda nije lose da se konacno raspodelimo po klanovima pa onda se pošibamo na temi kako valja a sve na klanskoj osnovi , nista licno :lol:
 

Back
Top