ako se lizemo-ajd da pazimo sta jedemo

shake_it_not:
e ljudi, zna li neko da mi detaljnije kaze nesto o vezi izmedju hrane koju unosimo u organizam i ukusa nase sperme, mirisa i ukusa vagine...pa kad se vec tolko lizemo i mirisemo , bar da nam bude lepo... :?:

uh.. Ja ti bas i ne znam puno o tome... Citala sam da ukus sperme zavisi od toga da li muskarac pusi, pije alkohol ili kafu... A sad hrana... :roll: :roll: :? Nemam pojma.

ma higijena kod muskaraca i zena je najvaznija. :wink: :D
 
snoshaj efendija:
Ja kao verovatno najiskusniji imam savet za vas. Ukus muske sperme i zenskog sekreta se drasticno poboljsava (uglavnom postaje slatkastog ukusa i nekog specificnog prijatnog mirisa) ako se 2-3 sata pre odnosa uzme malo vise cimeta u mleku.Proverite.Efekat je jaci na spermu.Proverite. :wink: :wink: :wink: [/b]
A ti probas spermu poslije svakog snosaja?! :shock: :?
 
argonaut:
snoshaj efendija:
Ja kao verovatno najiskusniji imam savet za vas. Ukus muske sperme i zenskog sekreta se drasticno poboljsava (uglavnom postaje slatkastog ukusa i nekog specificnog prijatnog mirisa) ako se 2-3 sata pre odnosa uzme malo vise cimeta u mleku.Proverite.Efekat je jaci na spermu.Proverite. :wink: :wink: :wink: [/b]
A ti probas spermu poslije svakog snosaja?! :shock: :?
Ne, nego nemam obicaj da imam sex sa nemim devojkama a sluh mi nije los. Srpski razumem dobro i eto...
 

Back
Top