Razlog opsesije

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.
 
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

:super:slazem se.imamo daleko vecih problema i lepsih tema....ali verovatno je lakse tako....da komsii crkne krava!
 
Sta ce oni ovde uopste???

Meni ne pada na pamet da idem kod njih...pa ne mogu da razumem sta oni traze ovde. A..sto se tema tice ..kad smo sami lepo raspravljamo nase stvari,a kad oni dodju ne mozemo ih zanemarivati..

Mi smo Srbi poznati po gostoljubivosti ..:mrgreen:
 
Sta ce oni ovde uopste???

Meni ne pada na pamet da idem kod njih...pa ne mogu da razumem sta oni traze ovde. A..sto se tema tice ..kad smo sami lepo raspravljamo nase stvari,a kad oni dodju ne mozemo ih zanemarivati..

Mi smo Srbi poznati po gostoljubivosti ..:mrgreen:

I oni su isti kao i mi,svidelo se to nekom ili ne.Oni se loze na budalu Balasevica,ovi neki ovde na Olivera Dragojevica.Slicniji smo nego sto mozemo da progutamo....yebi ga.Fact.
 
ма дај, требало би да све заборавимо.....
да пишемо о Занзибару,Мјанмару,Белизеу.....
е неће да може,док постоји народ постоји и памћење ма колико то некима мрско било......
 
Sta ce oni ovde uopste???
Meni ne pada na pamet da idem kod njih...pa ne mogu da razumem sta oni traze ovde. A..sto se tema tice ..kad smo sami lepo raspravljamo nase stvari,a kad oni dodju ne mozemo ih zanemarivati..

Mi smo Srbi poznati po gostoljubivosti ..:mrgreen:

pa da raspravljamo s vama o temama koje se ticu hrvatske, a njih ima jako puno..:)
stvarno neznam zasto ste toliko optereceni s nama, mislim da imate dovoljno svojih problema. svidjaju mi se teme na kojima se normalno raspravlja, tj. bez nacionalnih vrijedjanja da nekako napokon stvorimo mir medju nama i normalan odnos kao ljudi prema ljudima:D
 
pa da raspravljamo s vama o temama koje se ticu hrvatske, a njih ima jako puno..:)
stvarno neznam zasto ste toliko optereceni s nama, mislim da imate dovoljno svojih problema. svidjaju mi se teme na kojima se normalno raspravlja, tj. bez nacionalnih vrijedjanja da nekako napokon stvorimo mir medju nama i normalan odnos kao ljudi prema ljudima:D

кад смо код оптерећености...стварно незнам ко је на чијем форуму.....
кад почнете да третирате Србе као људе.....
 
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

samo pogledaj ko chini 90% postavljacha tema pa ce ti biti jasno :dash:
 
Pazite jednu stvar. Nije problem raspravljati o nečemu i voditi polemiku.

Ali kad dođem ovdje i vidim pdf politika i počnem listati teme, svaka druga tema o Hrvatima. , Hrvati ovo , Hrvati ono.

Mislim, zašto, ajde dajte ozbiljan odgovor na moje pitanje, nemojte zbog nekreativnosti sve svesti pod zajebanciju. Ozbiljno vas pitam - sto vi to vidite u nama da su sve teme o nama.

Jedna korisnica je dosta nekulturno, da ne kazem primitivno napisala, ako mi nismo kod njih zasto su oni kod nas. Problem je gospodicna u sacici od 2-3 posto ekremista koji operiraju po Balkanu.

Zasto ja normalno ne bi mogao putovati kao sto sam i prije u Bg, Zemun itd. A s druge strane ko brani Srbima da dodju kod nas.

Ima zapravo jedna teorija koja daje odgovor na ovo pitanje:

Srbija je nakon oslobadjanja od turske okupacije kroz balkanske ratove, pa i 1 i 2 svjetski rat ostvarila kontinuitet u ratnoj neporaženosti od 200 godina. I tada su se Srbi smatrali najboljim gerilcima u Europi. I na kraju se dogodilo to da je jedna bitno slabija Hrvatska porazila JNA i da Srbija nece moci doci sebi zbog toga jos sljedecih 200 godina.
 
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

Samo mentol ne pamti ko ga je okrwawio :roll:
To je kao, nek0 ti ubije zxenu detzu, i sada ti trebasx da zab0rawis, jer kao to je zastarelo :hahaha:
I treba da pamte.
 
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

u pravu si....i ja mislim da se previse bavimo boodalastinama.......:whistling:
 
Pas koji laje ne ujeda.

Meni je drago kad vidim opterecene i mrznjom zadojene persone po forumima koji se hvale srBstvom, kuju u zvezde optuzene za ratne zlocine, slave ubistva i ubice, prave sebi idole od profitera i krimosa, jer onda shvatam koliko sam zdrav i normalan u razmisljanju.

Smeju se ljudi sto su u Hrvatskoj pretukli ovog, isprebijali onog, sto im je avijacija pukla... i masovno likuju i slave nad tudjim problemima, a kad 50 nasih navijaca ode u sred Evrope i opljacka Prag, onda ih sa foruma bodre recima da im je to bila proba za gej paradu, i da jedva cekaju da dodju u Beograd 20og, i pokazu "sta misli" Srbija.

Jadno, stvarno jadno.

Kad bi se sva mrznja koju usmeravamo prema drugima, zajedno sa vremenom provedenim u lupanju gluposti i sirenju sovinizma po forumima, upotrebila za korisne stvari u svojoj zemlji, svom gradu, zajednici... Srbija bi procvetala kao nikad ranije. Umesto toga, idemo nazad, dok nam samozvane internet-vojvode ispiraju mozak frazama o velikoj srbiji i srBstvu od pre hrista.

Ja sam lepo jos pre rekao... na ovom forumu ne postoji Politika, nego najnize Politikanstvo, pa s tim u vezi predlazem da se ovaj podforum u isti naziv i preimenuje.
 
Ova tema je posvećena svima a pogotovo moderatorima.

Pišem na ovom forumu već 3 godine na najrazličitijim podforumima. Pa i ovdje.

Htio bih naprosto pitati čemu kod toliko ljudi na ovom forumu opsesiju Hrvatskom i Hrvatima. Mislim da niti moderatori niti administratori ne reagiraju na pravi način.

Čitajte malo teme:

srpski migovi čuvaju hrvatsko nebo, kad će Hrvatska platiti odštetu za Jasenovac, hrvati i muslimani udruženi protiv srba, hrvatska napala srbiju....da ne nabrajam dalje.

Odkud vama , ljudima koji pišu na ovom forumu stoji Hrvatska samo u glavi i ne razmišljate ništa po cijeli dan osim o tome.

Ja ne znam zašto Srbija uvijek u nekome mora tražiti neprijatelje.

A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

Ja se slazem, ja bi odnose Srbije i Hrvatske sveo na iste kao izmedju Juzne i Severne Koreje.
 
Pazite jednu stvar. Nije problem raspravljati o nečemu i voditi polemiku.

Ali kad dođem ovdje i vidim pdf politika i počnem listati teme, svaka druga tema o Hrvatima. , Hrvati ovo , Hrvati ono.

Mislim, zašto, ajde dajte ozbiljan odgovor na moje pitanje, nemojte zbog nekreativnosti sve svesti pod zajebanciju. Ozbiljno vas pitam - sto vi to vidite u nama da su sve teme o nama.

Jedna korisnica je dosta nekulturno, da ne kazem primitivno napisala, ako mi nismo kod njih zasto su oni kod nas. Problem je gospodicna u sacici od 2-3 posto ekremista koji operiraju po Balkanu.

Zasto ja normalno ne bi mogao putovati kao sto sam i prije u Bg, Zemun itd. A s druge strane ko brani Srbima da dodju kod nas.

Ima zapravo jedna teorija koja daje odgovor na ovo pitanje:

Srbija je nakon oslobadjanja od turske okupacije kroz balkanske ratove, pa i 1 i 2 svjetski rat ostvarila kontinuitet u ratnoj neporaženosti od 200 godina. I tada su se Srbi smatrali najboljim gerilcima u Europi. I na kraju se dogodilo to da je jedna bitno slabija Hrvatska porazila JNA i da Srbija nece moci doci sebi zbog toga jos sljedecih 200 godina.

Vidi drugar!!!

Po mom vidjenju i iskustvu,takvi kao sto si ti su opasniji od ovih kao ''zapadni susjed'' ili ''mi hrvati''!Za njih se zna sto nam misle!
Ali ova nazovi ''pomirljiva'' sorta kao sto si ti,e vi ste onaj produkt nazovi ''bratstva i jedinstva'' sada upakovano u ''gradjanske vrednosti EU'' koji je jedva cekala da zabije noz u ledja,cim vam se ukazala prilika.

I vi niste porazili Srbiju,niti ce te ikada,nego jednu rastimovanu filharmoniju nazvanu tada JNA koja je samu sebe porazila zbog unutrasnje organizacije i trvenja.U toj vojsci je bilo pre svega Hrvata na njenom celu,koji se sve radili da je uniste,oficira koji su bezali itd,itd.....

I danas,posle svega,za vas i vama slicnima,Srbija je sila i uvek ce biti,i otud vasi kompleksi,jer ste podsvesno svesni toga,koliko god se hranili egom ili sebe tesili.
 
pazi , ja 4 puta godišnje putuje u Beograd zbog posla, većinu vaših gradova sam posjetio, i vodio najnormalnije razgovore, koji su vrlo daleki od ovih koje mi vodimo. Nije da je bitno, ili da se ikoga tiče, ali činjenica da sam iz miješanog braka, u meni uklanja razno razne nacionalističke barijere koje su prisutne kod ove manjine.

naprosto, nije mi jasno, zašto se ljudi bave višim sistemima, a ne posvećuju dovoljno pažnje na izgradnju međusobnih kulturnih odnosa između sebe. Što mog prijatelja Miloša iz Zemuna sa kojim radim treba zabrinjavati da li srpski mig čuva ili ne čuva hrvatsko nebo.

Samo vam hoću reći, postoje mnogo konkretnije stvari od ovoga.
 
A što je najbolje sve Srbe koje sam ja upoznao nemaju takva razmišljanja niti su toliko opsjednuti sa prošlosti.

pa ovo je pdf politika, ne znam sta je tu cudno, bilo bi lepo da ne postoji tako bliska krvava proslost sa vama, ali postoji,
normalno da ce ovde da se prica o vama, nece o Bocvani.:roll:
a naravno je da u Rl niko nije opsednut da samo o vama prica bas na zabole...jedino se ovde i pominjete...;)
ne pridaj svom narodu veci znacaj nego sto ima...

a drugo, postoje hrvatski forumi, gde se opsednutost Srbima ne moze meriti sa srpskom prema vama, kolikih je neverovatnih razmera, prema tome prenemazi se i zlonamerno foliraj tamo. :bye:
 
Poslednja izmena:

Back
Top