saveti za prvi seksualni odons

asuss

Primećen član
Poruka
904
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.
 
Ovdje nedostaje dosta podataka, tipa da li je i ta djevojka nevina, da li je jako mlada itd. Ako jeste, velike sanse su da ce te odbiti posto je 3 sedmice relativno kratko vrijeme.

Nije mi jasno sta ocekujes od forumasa da ti kazu? Kako da joj saopstis to? Pa, rijecima valjda...:roll:
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

Samo je ubedi da je volis i sve ce ici svojim tokom ;)
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

:rotf: jao izvini, ali tako si zvaničan sa tim - da izrazim želju da želim da vodim ljubav s njom -

Ne treba da joj izražavaš nikakvu želju ni da joj to uručuješ kao ambasador agreman
Dovoljno je da se opustite, da vam bude prijatno, da se ljubite i sve će ići svojim tokom.
Ukoliko se bude nećkala onda ćeš stati, nastaviti da razgovaraš i.......
i.... :think:
probati bar još dva puta :mrgreen:
Pa ako i tada ne bude htela onda ćeš.... :think:
......upaliti televizor na kome je neka dobra utakmica :rotf:
ili otvoriti ovde temu
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

Kupi qrtone, vezbaj navlacanje i obavezno ih upotrebljavaj.

Nemoj da insistiras, prvo u svojoj glavi, a onda ni kod nje.

Bolje da se 5 puta doooobro mazite i onda lepo sve otkrijete, nego da imas 1 los sex, gde slede i ostali losi...
 
:rotf: jao izvini, ali tako si zvaničan sa tim - da izrazim želju da želim da vodim ljubav s njom -

Ne treba da joj izražavaš nikakvu želju ni da joj to uručuješ kao ambasador agreman
Dovoljno je da se opustite, da vam bude prijatno, da se ljubite i sve će ići svojim tokom.
Ukoliko se bude nećkala onda ćeš stati, nastaviti da razgovaraš i.......
i.... :think:
probati bar još dva puta :mrgreen:
Pa ako i tada ne bude htela onda ćeš.... :think:
......upaliti televizor na kome je neka dobra utakmica :rotf:
ili otvoriti ovde temu

samo?
:mrgreen:
 
:POVRACKO:


izvinte a da vas priupitam nesto....
a kad se u vase selo pocinje sa eksanjem, mislim na te sto nisu radodajke, el u 29 godina?


elem....
budi nezan, pazljiv, sa sluhom za nju maksimalno, nikako navalentan i nikako nestrpljiv. mazite se, seks ce vec da se pojavi odnekud:)

a sto tako nadrkano
zar samo na ruralnim podrucijima ima normalnih ljudi citaj djevojaka
ona sto posle 3 sedmice da sa 17 god je kurvetina
ups da ti nisam uvredila majku ili cerku
sorry
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

htjela sam ti samo reci da je u njenim ocima sigurno 3 sedmice kratak period a ti to tako zvanicno kao ali jos nismo hej
a to mi se cini da si krivo protumacio ako cura dolazi tebi kuci da je to to
ako nikad niste na tu temu ni pokusali razgovarati nemozes joj doci i reci ja hocu seks
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

alkohol prijatelju ....a moze usput i neki speed da zdrobis ;)
 
Sa devojkom sam 3 nedelje ali jos nismo vodili ljubav.Kod mene je bila kuci 3 puta a ja nisam znao kako da joj pridjem i da joj izrazim zelju da zelim da vodm ljubav sa njom.Imam 17 godina i nikada nisam spawao sa curom pa sam zbog toga malo napet.A veceras dolazi opet kod mene pa ako mozete da mi date neki savet kako da koj kazem da zelim da spawam sa nojm.

Ako mislis da si spreman, onda to ucini, preporucujem ti da uopste ne trazis nikakve savete, jer ce ti tudji saveti samo otezati stvar.

Taj prvi put uradi kako ti mislis da bi trebalo. :rtfm:

Samo budi smiren spontano joj daj do znanja da zelis nesto da imas s' njom, tako ces postepeno ispitati stvar da li ona to zeli ili ne.

Znaci improvizuj, jer ako zelis da je povalis a u glavi ti se mota neko detaljno uputstvo koje si naucio napamet, veruj mi nema nista od toga, jednostavno ces se stegnuti, i verovatno ce te uhvatiti panika zbog toga sto nisi siguran da li si sve uradio po tacnom uputstvu koje ti je neko dao.

Zato kao sto sam ti rekao, ucini to opusteno, bez ikakve treme, zaboravi sve sta ti je receno, ostalo ce sve sama priroda uraditi, ili ces u suprotnom izgledati kao robot. ;)
 

Back
Top