Ko je najbolji za Srbiju?

Ko je najbolji za Srbiju

  • Kralj Aleksandar

    glasova: 3 6,7%
  • Josip Broz Tito

    glasova: 5 11,1%
  • Dobrica Cosic

    glasova: 0 0,0%
  • Slobodan Milosevic

    glasova: 2 4,4%
  • Zoran Djindjic

    glasova: 8 17,8%
  • Vojislav Kostunica

    glasova: 2 4,4%
  • Boris Tadic

    glasova: 1 2,2%
  • Vojislav Seselj

    glasova: 6 13,3%
  • Tomislav Nikolic

    glasova: 5 11,1%
  • neko drugi (navesti po svom izboru)

    glasova: 6 13,3%
  • niko

    glasova: 7 15,6%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .

avan-turista

Iskusan
Banovan
Poruka
5.549
Kada sve sagledamo iz sadasnje perspektive, koga biste izabrali da predvodi Srbiju, dakle rec je o onima koji su vodili Srbiju i Jugoslaviju, imali ili jos imaju veliki uticaj ili su ostavili dubok trag iza sebe...
Dakle, da mozete da birate koga biste na celo, ko bi to bio i zasto?
 
Milos Obrenovic
da moze da se klonira
jedini sposoban politichar u Srba od Dushana
haha a vecina s ove liste nisu chak ni politichari nego sve neki shibicari tipa zoki,voja,boris lol
idi bre ahahaha

Slazem se...no, razmatramo one ciji se uticaj na sadasnju Srbiju jos oseca...kao i da pokrijemo periode u kojima je sadasnje stanovnistvo zivelo ili zivi...s obzirom da je malo onih koji su zivi da se secaju perioda kralja Petra, odabrao sam period od SHS i Aleksandra...a na osnovu svedocenja zivih ljudi mozemo znati kako se zivelo kod koga...
 
Sve moj do mojega......Jedini pametan drzavnik i vladar kog smo imali je knjaz Mihailo Obrenovic,posle njega Nikola Pasic i to je....spala knjiga na 2 slova....
Mi u 20.veku nismo imali iole sposobnog i pametnog lidera,zato smo i danas tu gde jesmo,a ovi sto danas egzistiraju.....samo mogu ovo da radim beskonacno :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Kada sve sagledamo iz sadasnje perspektive, koga biste izabrali da predvodi Srbiju, dakle rec je o onima koji su vodili Srbiju i Jugoslaviju, imali ili jos imaju veliki uticaj ili su ostavili dubok trag iza sebe...
Dakle, da mozete da birate koga biste na celo, ko bi to bio i zasto?

Djindjić naravno.
bio je najpametniji, čovek 100 godina ispre ovih tupih lopina i primitivaca....
ogroman gubitak za Srbiju...bolje očigledno ne zaslužujemo, nikad i nismo cenili najbolje Srbe, takve smo uvek mrzeli...tesko je da se izadje i z pecine , najbolje eliminisati one koji nam ukazuju na nesto lepse, jer volimo da zivotarimo i uzivamo u svom jadu i bedi, tu se osecamo ususkano, sto veci ponor to bolje ne mora nista da se radi, samo se sedi na dnu jame i kuka.:roll:
 
Neko kao
General-Charles-De-Gaulle.jpg
 

Back
Top