Wolfenstein

TheMilosh23

Zainteresovan član
Poruka
500
Izasao je dugo ocekivani Wolfenstein nastavak legendarne igre....
Probao sam je juce i nazalost od legende nije ostalo nista....grafika prosecna na momente ispod proseka...prica bezveze...a atmosfera u igri ko na Marsu...
Pisite vase utiske i komentare
 
1.Nemoj da double-postujes(da 2 puta pises iste stvari)
2.Bilo bi dobro da nam kazes svoju konfiguraciju,mada bi mozda trebalo da skines najnovije drajvere(problem je ocigledno sa grafickom).
Pa javi rezultate
 
Šta znači OUT OF RANGE kada se pojavi pri pokretanju igrice,prozorčić je inače asusov-znači monitor mi šalje neku poruku?Konfiguracija mi je inače zadovoljavajuća.

Znam o cemu se radi igra ti je ocigledno po defaultu podesena na veoma nisku ili veoma visoku rezoluciju (pretpostavljam veoma nisku) koju tvoj monitor ne podrzava...pretpostavljam da imas wide monitor posto oni cesto nemaju podrzane neke niske rezolucije...probaj ako uopste postoji da nadjes podesavanja za igru negde preko start menija ili da nadjes folder igre pa da tu probas nesto da iscackas...
 
1.Nemoj da double-postujes(da 2 puta pises iste stvari)
2.Bilo bi dobro da nam kazes svoju konfiguraciju,mada bi mozda trebalo da skines najnovije drajvere(problem je ocigledno sa grafickom).
Pa javi rezultate

To sto mu izbacuje poruku out of range nema veze sa drajverima i apsolutno nema veze sa grafickom kartom vec samo sa rezolucijom koju monitor podzava...nemoj davati savete i usmeravati nekog u pogresnom pravcu ako nisi siguran o cemu se radi...
 
Inace igra je malo bolja kako napredujes kroz nju...ali generalno utisak je veoma bled...sto se tice atmosfere ukusi su razliciti ali ja sam presao nekih 20ak% igre i ocekivao sam dosta spooky-ju atmosferu...grafika ide od lose do prosecne..inace onaj glavni grad kroz koji se najvise ide je tako ocajno uradjen... na nivou od pre 5 godina...sto se tice misija tu je stvar dosta bolja...ali zato igru opet zakopavaju modeli likova koji su ocajno uradjeni...Npr. Nemci kad ih ubijete imaju svega 2-3 razlicita polozaja kako leze i padaju...donekle smesno...
 
To sto mu izbacuje poruku out of range nema veze sa drajverima i apsolutno nema veze sa grafickom kartom vec samo sa rezolucijom koju monitor podzava...nemoj davati savete i usmeravati nekog u pogresnom pravcu ako nisi siguran o cemu se radi...

Ok sorry....Mislio sam prvenstveno na to kada mu ekran pocrni,takav problem se uglavnom javlja sa grafickom
Inace ja trenutno "nabavljam" igru,veliki sam Wolfesntein fan(volim cak i Wolfenstein 3D iako sam mladji igrac) za sada mi deluje zaista dobro(kao onaj stari Wolfenstein)videcemo
 
Samo Wolfenstein.Danas je izasao.Evo je kutija
image-7BA3_4A8B0A61.jpg
 
Ok sorry....Mislio sam prvenstveno na to kada mu ekran pocrni,takav problem se uglavnom javlja sa grafickom
Inace ja trenutno "nabavljam" igru,veliki sam Wolfesntein fan(volim cak i Wolfenstein 3D iako sam mladji igrac) za sada mi deluje zaista dobro(kao onaj stari Wolfenstein)videcemo

Definitivno je rezolucija...s tim da nazalost ako nema van igre to posebno da podesi nece ni moci da igra...Sto se tice igre videces vec ponavljam grafika je zaista razocarala pomalo i atmsfera jer ne postoji neki horor filing kao kod prethodnog dela...bar u prvih20% igre je tako...ali veoma je igriva u smislu oruzja pucanja itd...
 
Ma dobro ko sisa grafiku,videcemo gameplay...a kasnije ima neki nivo u bolnici koji bi trebalo da je sablasan.Mada ne verujem da cu ga igrati kao sto sam igrao Return to castle(koji sam presao vishe puta,ovaj ne verujem)
 
Nazalost Wolfenstein nije jedina novija igra koja nije toliko zanimljiva za prelazenje po vise puta...dosta novijih igara koje su trebalo da budu super su ispale bzv ili sasvim prosecne tako da jednom predjes ne vracas se na nju za razliku od starih naslova koji su ipak imali nesto sto te je teralo da ih igras nekoliko puta...
 
Definitivno je rezolucija...s tim da nazalost ako nema van igre to posebno da podesi nece ni moci da igra...Sto se tice igre videces vec ponavljam grafika je zaista razocarala pomalo i atmsfera jer ne postoji neki horor filing kao kod prethodnog dela...bar u prvih20% igre je tako...ali veoma je igriva u smislu oruzja pucanja itd...
Nažalost nemogu nikako spolja da podesim rezoluciju.Da li neko ima ideju?Očigledno da je do rezolucije.
 
Upravo sad igrao,i utisci su...pa pozitivni.Igra je ostvarila vecinu svojih ambicija,ali ima dosta toga nedovrsenog....meni se ne svidja kako su uradili ono setanje po mapi do neke lokacije,ili onaj upgrade oruzja mi je nekako sav zbudzen...No ipak,ima dosta dobrih elemenata.Borba je sada mnogo vishe napeta nego u RCTW-u,sto doprinosi atmosferi.Dok ste u RCTW-u mogli sve da odradite u Rambo stilu,ovde toga nema,vec morate da razmisljate,smisljate napad,brzo reagujete i sta sve ne.Ali,stvar je uprskao AI,koji se nije bas pokazao.Desilo mi se da dva Axisa ladno dosetaju do mene na izvolte,ne radeci ama bas nista da me eliminisu(dobro rekli su "The American!").Neko ce reci da je to sto igra nema heath bar lose,ali u borbi mnogo gubite energije,te se automatsko regenerisanje heatha ponekad zaista cini kao dobra stvar.Ipak,najbolje od svega jeste prica.Sada se u igri nalazi mnogo vishe karaktera(vec pri pocetku upoznacete njih 5,ne racunajuci one pomocnike i standardne pesadijce Kreisau Circle-a).Prica za sada deluje dobro,i verovatno je jos bolja u nastavku(cinjenica da su Nacisti znali za vas dolazak na pocetku nagovestava da je medju pobunjenicima mozda izdajnik).No bez obzira da sve ove dobre stvari,igra ipak nije bolja od RCTW-a,iako ga u nekim delovima(blago)nadmasuje.I dok sam Return to castle dosta puta presao,nisam bas siguran da cu ovaj preci isto toliko
 
Iscrpno nema sta...hmmm atmosfera pa onako samo u odredjenim delovima je napeta bar po meni...a grafika ja ne znam da li se ja to nesto tripujem ili kvalitet grafike drasticno varira zavisno od misije lokacije itd..generalno mislim da igri nedostaje malo vise blur efekta....likovi u igri vecina je uradjena dosta lose....mada ima i nekih stvarno pristojno odradjenih...AI takodje kao sto rece Uros nekada je stvarno debilan da je smesno...a nekada umeju da sasvim fino odreaguju...jednom recju veoma cudna igra....i po meni je igra nedovrsena...da se malo vise poradilo na AI-ju, atmosferi - (pola misija se odvija danju a to mi bas i nije neko okruzenje za ovakvu igru...a jos je smesnije kad u sred bela dana oni mutanti jure za vama po gradu) i da se jos malo ispeglala grafika mogla je ovo da bude jos jedna pucacina A klase iz Wolf serijala...ovako verovatno cemo je zaboraviti do kraja ove godine kada nam se naredjaju novi FPS naslovi...
 
Nažalost nemogu nikako spolja da podesim rezoluciju.Da li neko ima ideju?Očigledno da je do rezolucije.

Ako smislim nesto javicu ti...probaj mozda da preko klasicnog display properties promenis ne rezoluciju nego refresh rate display properties/settings/advanced/monitor
Ako se secam kada sam u igri u settingsu pogledao stajalo mi 60hz a toliki mi je refresh rate i na desktopu pa pretpostavljam da igra njega prati probaj da ga promenis npr. na 70hz pa onda opet udji u igru da vidis da li hoce da ti prikaze sliku...a sto se tice rezulcije ona je u igri bila podesena po defaultu na neku zaista debilnu rezoluciju stvarno ne znam tacno koju bilo je nesto tipa 846x534 mislim sad lupam ali znam da su bili neki idiotski brojevi...sto znaci nije neka standardna rezolucija ali posto ja imam stadardnu 19"icu (znaci ne wide) tako da moj monitor podrzava sva sreca i te cudne rezolucije pa nisam imao problema...
 
Ljudi sta da radim, nece da se pokrene igra? :dash:
Izbaci mi prozocic na kome pise: Wolfenstein SP Final has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
"Send error report - Don't send"

MSI KT4AV
AMD Athlon(tm) XP 2600+ 2.00GHz (overclock)
1,50 GB of RAM
NVIDIA GeForce 7600GS
:worth:
 

Back
Top