Wolfenstein

dobra igra,tj solidna-grafa extra pogotovo fizika u igri i specijalni efekti...prica manje vise,ne zanima me toliko-gameplay iznad proseka..ono sto kvari atmosferu i pricu su glasovi..ko da su tim ljudima pretili pistoljem dok su im snimali glasove... ocena 8/10
 
Bora61 je u potpunosti opisao ovu igricu......*** nista gore nisam odigrao.....a igrao sam je samo da vidim dokle ta glupost moze da ide.....a ide i ide:dash::dash::dash:

Ova igra uopste nije losa i nastavlja tamo dje je prethodnik stao uz malo izmjena.Ne znam sto pljujete igru kad je sasvim OK i svud je dobila extra ocjene.Mada moze vam se oprostit jer je vecina forumasa nova u gamingu,i mislim da je svega 10 % odigralo starije djelove igre:(
 
Ljudi, nakon sto mi je nestala struja usled igranja, u meniju ne mogu da ucitam save, iako u folderu gde se snima igra i dalje stoje savegame-ovi. Znaci samo mogu da idem na New game i nista vise. Jel zna neko kako da pokrenem igru od poslednjeg checkpointa, jer mi ne pada na pamet da je igram iz pocetka....?

AAAAAAAa :dash: :dash: :dash: :dash:

Tako me je zeznuo i Gears of War, i nisam ga vise ni igrao :dash:

Samo u ovoj jadnoj Srbiji je neophodna upotreba UPS-a i nigde drugde :rtfm:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ljudi, nakon sto mi je nestala struja usled igranja (mamu da im j*bem krvavu :dash: ), u meniju ne mogu da ucitam save, iako u folderu gde se snima igra i dalje stoje savegame-ovi. Znaci samo mogu da idem na New game i nista vise. Jel zna neko kako da pokrenem igru od poslednjeg checkpointa, jer mi ne pada na pamet da je igram iz pocetka....?

AAAAAAAa :dash: :dash: :dash: :dash:

Tako me je zeznuo i Gears of War, i nisam ga vise ni igrao :dash:

Samo u ovoj jadnoj Srbiji je neophodna upotreba UPS-a i nigde drugde :rtfm:

Probaj da ucitas neki stariji cekpoint.Ako ne moze prilozicu ti ja moj save game pa igraj odakle ti volja,jer sam igru zavrsio
 
Kako si prešao onog "ramba" u portalu

Kojeg Ramba?Mislis na Hansa sa dva mitraljeza?Ako je tako onda moj gameru stvarno si......to su sve sitne forice koje su u svakoj igri iste i iljadu puta preigrane.Koristi moc na dugme 2 i resetaj ga dok ne pane tri puta kad treci put pane pridji mu i klikom mu rasturi shield i tako dok ne unistis i svoje i njegove moci;)
 
Kojeg Ramba?Mislis na Hansa sa dva mitraljeza?Ako je tako onda moj gameru stvarno si......to su sve sitne forice koje su u svakoj igri iste i iljadu puta preigrane.Koristi moc na dugme 2 i resetaj ga dok ne pane tri puta kad treci put pane pridji mu i klikom mu rasturi shield i tako dok ne unistis i svoje i njegove moci;)

Da,Toooooooo,tako je,međutim još je vrlo živ u nekom virtuelnom satu!?,puno zupčanika,dali je to kraj igre?
 
Super igra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Našao sam super site! Ukucao sam Wolfenstein i išao na Wolfenstein | Home. Znam da ovo treba da se stavi na Internet, ali kad sam već ovde da prikažem svima! :)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top