Moja natal karta
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Moja natal karta

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Moja natal karta

Pozdrav,

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2at_01_anonymous.26401.26218.gif&res=100&va=&cid=1fafile9oqUWI-u1250752463

kao prvo izvinite sto saljem sliku sa URL-om ali na posao su mi limitirane web adrese a jedna od njih je i imagesheck, nadam se da nece predstavljati problem
    Zelela bih znati dal cu imati dece?

Hvala unapred,
    Poslednji put ažurirao/la leptririca : 20.08.2009. u 09:38

malasajupitera nije na forumu
    jednog dana ću proći kroz kapiju, hoću tako mi svih bogova
    Zainteresovan član malasajupitera (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: Moja natal karta

Leptirice ne vidi se karta...
    Ako ti jave umro sam, ne veruj im ja to ne umem....

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Oh, evo nadam se da ce se sada videti

Pozdrav

Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Emotivac veliki, i znak i podznak vodeni, pro tome je i 9 kuca u ribi, studirala si verovatno nesto sto ima veze sa emocijama, sunce je u skorpiji, ono zna ponekad da skriva svoja osecanja, tvoje je u 4 kuci, ono sto je kljucna rec za skorpije je transformacija, moraces se jednom suociti sa svojim najveci m strahovima, tvoj strah je verovatno vezan za emocije, buduci da si u podznaku rak, on tezi ka rastu emocija ali ovo sunce ponekad zna da ga koci, predpostavljam da si vezana jako za majku, vladar tvog asc, je otisao u 10 polje, sto znaci da ce emocije biti povezane sa tvojim poslom, ambiciozna si, gotovo svi ljudi sa rakom u podznaku zele da rade kako bi imali sto vise para kako bi ugodili svom partneru a kasnije i deci, rakovi su porodicni ljudi, ono sto je meni zapalo za oko je severni mesece cvor u 10 polju u biku, onaj strah od malo pre bi mogao upravo biti povezan sa severnim mesecevim cvorom u biku, koji se boji padova, tj, buduci da je kod tebe u 10 polju, verovatno ces nekada u zivotu, izmedju goluba na grani i vrapca u ruci, izabrati vrapca, jel postoji odredjena doza stara da bi se nesto mogo izgubiti, i da bi potom nastupila patnja i bol koja bi tebi, kao jednoj skorz emocionalnoj osobi tesko pala, strelac u 6, posao kojim se bavis verovatno mora da i tebe na naki nacin unapredi.

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio malasajupitera Pogledaj poruku
    Emotivac veliki, i znak i podznak vodeni, pro tome je i 9 kuca u ribi, studirala si verovatno nesto sto ima veze sa emocijama, sunce je u skorpiji, ono zna ponekad da skriva svoja osecanja, tvoje je u 4 kuci, ono sto je kljucna rec za skorpije je transformacija, moraces se jednom suociti sa svojim najveci m strahovima, tvoj strah je verovatno vezan za emocije, buduci da si u podznaku rak, on tezi ka rastu emocija ali ovo sunce ponekad zna da ga koci, predpostavljam da si vezana jako za majku, vladar tvog asc, je otisao u 10 polje, sto znaci da ce emocije biti povezane sa tvojim poslom, ambiciozna si, gotovo svi ljudi sa rakom u podznaku zele da rade kako bi imali sto vise para kako bi ugodili svom partneru a kasnije i deci, rakovi su porodicni ljudi, ono sto je meni zapalo za oko je severni mesece cvor u 10 polju u biku, onaj strah od malo pre bi mogao upravo biti povezan sa severnim mesecevim cvorom u biku, koji se boji padova, tj, buduci da je kod tebe u 10 polju, verovatno ces nekada u zivotu, izmedju goluba na grani i vrapca u ruci, izabrati vrapca, jel postoji odredjena doza stara da bi se nesto mogo izgubiti, i da bi potom nastupila patnja i bol koja bi tebi, kao jednoj skorz emocionalnoj osobi tesko pala, strelac u 6, posao kojim se bavis verovatno mora da i tebe na naki nacin unapredi.
    Hmm hvala puno puno, ima tu dosta istine tako je studiram psihologiju i to posebni deo koji je u vezi sa emocijama i anksioznoscu, vezana puno puno sa majkom joooooj da ne pocinjema da nabrajam koliko tu ima samo istine hehe...
    A izvini interesuje me samo i kako mi stoji 5 i 7 kuca hoce li biti dece braka

Puno puno pozzz
    Poslednji put ažurirao/la leptririca : 28.08.2009. u 08:39

Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Naravno da ce biti jupiter ti je u 7, pocinje u jarcu, a mars koji označava muškarca u ženskom horoskopu je u 3 kući, predpostavljam da bi ga mogla upoznati preko rodjaka, ili komšija, a što se tiče dece ona ce doci možda malo kasnije ali ce doci...pozz

Obećava
    Učlanjen
    13.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio malasajupitera Pogledaj poruku
    Naravno da ce biti jupiter ti je u 7, pocinje u jarcu, a mars koji označava muškarca u ženskom horoskopu je u 3 kući, predpostavljam da bi ga mogla upoznati preko rodjaka, ili komšija, a što se tiče dece ona ce doci možda malo kasnije ali ce doci...pozz
    Hvala puno puno

pozz

Slične teme

1. Moja natalna karta
    Autor Nichelo94 u forumu Natalne karte
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 14.08.2009., 17:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku