Gde da kupim super krecka?????-hitno
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Gde da kupim super krecka?????-hitno

majstorica
    Guest

Podrazumevano Gde da kupim super krecka?????-hitno

Gde mogu da kupim onu plasticne igracke sa sundjerima kojima kao moze lako da se okreci cela kuca?
    I pitanje...- da li je korisno ili sarena laza?

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Prevarila sam se. Ipak je ona. Ovo su novi momenti

majstorica zbunjena
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Queen_
    Nisam ONA. O kome god da se radi..
    Treba mi ova informacija ozbiljno i hitno.
    Moram da prefarbam deo stana, bez izbacivanja namestaja, za jednu spec.priliku.
    Hvala

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Pogl.na Razno...ja vam tamo odgovorila...ono što znam o sup.krečku...što i nije bogzna šta...

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio majstorica zbunjena
    Citat Original postavio Queen_
    Nisam ONA. O kome god da se radi..
    Treba mi ova informacija ozbiljno i hitno.
    Moram da prefarbam deo stana, bez izbacivanja namestaja, za jednu spec.priliku.
    Hvala
    E, bolje da se vratis na srceparajuce i filozofske teme. Ova prakticna tematika ti ne lezi bas i njome prestajes da budes interesantna.

adv. Matic
    Guest

Podrazumevano Sta ce ti?

Dovodish novu verenicu na odredjeno jel'?

nzena
    Guest

Podrazumevano Re: Sta ce ti?

Citat Original postavio adv. Matic
    Dovodish novu verenicu na odredjeno jel'?
    Aha, dok ne izmisli neku koju voli i ovoj da sut kartu kao i onim prethodnicama.

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano niste vi normalne

Ljudi moji, pa sta je ovo, stvarno sam se razocarala u ovaj forum; ko god sta da pita, a vi stare kokoske iz foruma odmah..."pa jeli to opet ona, ili paranoisem ????..... koji K....je ta ona, pa niko ovde nikome ne moze da zabrani da pise sta hoce i pod kojim imenom hoce, zar ne !? Svako normalan zna da od toga nemoze imati nikakve koristi, ako se savjetuje i razmjenjuje misljenja sam sa sobom.

Kako vidim mnogima je ovo zanimacija, da otkrivaju poruke te osobe, ako je to uopste tacno. Ali, cudi me da ta nzena nikako ne reaguje na te vase primjedbe.

Bilo kako bilo, ovaj forum gubi smisao jer se svaka tema brzo ugasi, svi se brzo pitaju jel ona ili nije.

Eto, ja predlazem da se ta osoba (nzena) isjasni vec jednom.....i da nam kaze zbog cega se predstavlja sa vise nickova, pa zar nije ljepse diskutovati sa drugima nego sa samim sobom?

..i. ja se odjavljujem,......

majstorica
    Guest

Podrazumevano Re: niste vi normalne

Citat Original postavio prakticna zena

Ljudi moji, pa sta je ovo, stvarno sam se razocarala u ovaj forum; ko god sta da pita, a vi stare kokoske iz foruma odmah..."pa jeli to opet ona, ili paranoisem ????..... koji K....je ta ona, pa niko ovde nikome ne moze da zabrani da pise sta hoce i pod kojim imenom hoce, zar ne !? Svako normalan zna da od toga nemoze imati nikakve koristi, ako se savjetuje i razmjenjuje misljenja sam sa sobom.

Kako vidim mnogima je ovo zanimacija, da otkrivaju poruke te osobe, ako je to uopste tacno. Ali, cudi me da ta nzena nikako ne reaguje na te vase primjedbe.

Bilo kako bilo, ovaj forum gubi smisao jer se svaka tema brzo ugasi, svi se brzo pitaju jel ona ili nije.

Eto, ja predlazem da se ta osoba (nzena) isjasni vec jednom.....i da nam kaze zbog cega se predstavlja sa vise nickova, pa zar nije ljepse diskutovati sa drugima nego sa samim sobom?

..i. ja se odjavljujem,......
    Zaista, ja se ovde pojavim samo kad mi nesto stvarno treba... sto je valjda i ideja ovog sajta, i budem prozvana od ljudi koji ne znaju sta ce sa sobom. Nisam 'odavde', ne poznajem ni redovne posetioce ovog sajta koja ga izgleda dozivljavaju kao privatno vlasnistvo, niti znam osobu koja njima toliko bode oci, a sa kojom me poistovecuje.

A sada mi zaista treba ova informacija.
    Gugule, hvala!

Slične teme

1. Hitno zelim da kupim spojlere
    Autor Duka85 u forumu Automobilizam
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2007., 00:25
  2. pomagajte super-hitno
    Autor anon1mus u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.04.2004., 20:35

Pravila za slanje poruka