OMILJENA ZIVOTINJA?

i mene boli duša za njima...jer globalno otopljavanje koje je uzrokovao čovek sve više remeti njihovu ledenu idilu....sve više vremena će morati da provode plivajući...

Neki dan su ubili jednu ajkulu u kojoj su nasli ostatke belog medveda jer ybog zagrevanja vode na grenlandu ajkule polako počinju da pohode ove vode sto do sada nije bio slučaj

:eek::eek::sad2::sad2:...kuku....
 
ih pa videli smo vec da nisi normalan...salim se al stvarno malo ti zmije pa sad i skorpija...idi begaj.....

Svasta ce te pomisliti o meni...Bože..Bože....

voli te nazovi opasne živuljke...da ih gledam naravno...Sta tu ima čudno

Moj poznanik, tu iz Užica je poznat po hvatanju ymija otrovnica...On je planinar kao i ja...a svaki planinar, skoro svaki se srece sa zmijama i hvata ih. Tako sam i ja to naučio...uz ljude...prirodu...

evo ga link o njemu....bio čovek i na TV pre nekih 2 meseca...

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2000/09/15/srpski/R00091402.shtm
 
pa i ja isto volim da pratim na TV - u ali lepo je i videti uživo...

a ovoga ne volim da vidim ni na slici...Ovoga se plašim više od zmije...STRSLJEN

717px-Vespa_crabro_by_Sven_Teschke.jpg


znam da mu nije mesto ovde ali eto da kažem
 
eh sto nemam skener...da skeniram sliku rakuna
U torontu....u zooloskom vrtu,kao i po gradu,rakuni shetaju slobodno,kao psi lutalice kod nas..
i neki rakun je stajao kod kante za djubre(gde bi drugo) i bulji u mene. I ja budala,pridjem i pruzim ruku,a on krene da se propinje i isteze svoje ruchice ka mojoj ruci misleci da imam nesto za klopu da mu dam....tako je bio sladak.....i u tom trenutku moj burazer se prodere "jesi normalna" ......
divlji rakun hoce da ujede...a ja nisam naravno razmishljala o tome,mada mi nije delovao kao da bi me ujeo....mlad je bio :heart:
elem...iako im rakuni setaju svuda bukvalno,u zoo vrtu imaju 5 ogromnih rakuna u "kavezu" :???:
milion puta su nam dolazili u dvoriste i kopali po kanti......nema tog mehanizma na kanti koji oni ne mogu da provale.....Kante su napravljene tako da rakun kao ne moze da ih otvori,medjutim rakuni su posmatrali ljude kako to rade i nauchili su da otvaraju :lol:
pametnice
 
eh sto nemam skener...da skeniram sliku rakuna
U torontu....u zooloskom vrtu,kao i po gradu,rakuni shetaju slobodno,kao psi lutalice kod nas..
i neki rakun je stajao kod kante za djubre(gde bi drugo) i bulji u mene. I ja budala,pridjem i pruzim ruku,a on krene da se propinje i isteze svoje ruchice ka mojoj ruci misleci da imam nesto za klopu da mu dam....tako je bio sladak.....i u tom trenutku moj burazer se prodere "jesi normalna" ......
divlji rakun hoce da ujede...a ja nisam naravno razmishljala o tome,mada mi nije delovao kao da bi me ujeo....mlad je bio :heart:
elem...iako im rakuni setaju svuda bukvalno,u zoo vrtu imaju 5 ogromnih rakuna u "kavezu" :???:
milion puta su nam dolazili u dvoriste i kopali po kanti......nema tog mehanizma na kanti koji oni ne mogu da provale.....Kante su napravljene tako da rakun kao ne moze da ih otvori,medjutim rakuni su posmatrali ljude kako to rade i nauchili su da otvaraju :lol:
pametnice

daaa poznato je da su mnogo pametni....jaoooo:klap:....genijalci....:cool::worth:
 

Back
Top