Da cujem komentare na ovu misao!

meni se na ovoj vrućini IQ srozao na 90. Dovoljno za upotrebu računara , al za upotrebu mozga ...teško. Kao osveženje vidim jedino tuš, more, sladoled i ostale primitivne sitnice. Imam osećaj pregrevanja mašine u glavi pa ću se sledeći put za ovaj forum opredeliti kad zahladi. Izvinjavam se na upadu. Hvala
 
jok, vaga sam( u horoskopu).sad se nešto utrpah na drugu temu, pa me uhvati misao da sam se ovde pozdravila, znači lažem vas, pa se onda zbog toga zabrinuh, pa evo me opet ..Svaka vam čast kad možete da mislite ovako umno na ovoj vrućini.Ja sam se vratila svim najprimitivnijim porivima u cilju opstanka, takoreći radim u SAFE MODE.A sad se čak pitam napisah li ovo pravilno , znate šta: Ne znam odgovor. Kad bih sad imala neki stres da me probudi iz ovog stanja... ma SUPER MI JE ! Kako je lepo biti bezosećajan i glup.Zeza me najavljeno zahlađenje, možda mi se pojave znaci inteligencije... odgledaću neku informativnu emisiju ili pročitati Bazar, pa će biti opet ovako veselo, prazno, jupi!
 
otresita:
The problem with being god is that you have no one to pray to!


Drugim recima, cak da ljudi i vide Boga, postavlja se pitanje da li bi hteli da veruju svojim ocima, ili, da Bog nema za kog da se moli, jer ljudi ne zele dobrotu od Boga, nego zlo od Bede.

p.s. ovo je samo moja konstatacija, zapazanje..naravno da ne znam sta je zaista autor mislio pod tim.. :!:
 
Castro:
otresita:
The problem with being god is that you have no one to pray to!
Sta da ti kazem :? , aforizam i to plitak, mada tvoja "misao" moze da se odnosi na nekog lika koji je utripovao da je Bog, ali taj sigurno ima vecih problema od navedenog.
Jedan od Bozijih atributa je samodovoljnost.
Pozdrav :D :D :D


zar se to ne kosi sa nekom njegovom zapovesti... tipa... ne budi suvise egoistican?!?! mislim... ljudi se mole bogu koji je sam sebi dovoljan... pa zasto je onda stvorio svet.. iz zabave?!?! ih jaka mu zabava! :wink: 8) :lol:
 
BlackArtZoo:
Castro:
otresita:
The problem with being god is that you have no one to pray to!
Sta da ti kazem :? , aforizam i to plitak, mada tvoja "misao" moze da se odnosi na nekog lika koji je utripovao da je Bog, ali taj sigurno ima vecih problema od navedenog.
Jedan od Bozijih atributa je samodovoljnost.
Pozdrav :D :D :D


zar se to ne kosi sa nekom njegovom zapovesti... tipa... ne budi suvise egoistican?!?! mislim... ljudi se mole bogu koji je sam sebi dovoljan... pa zasto je onda stvorio svet.. iz zabave?!?! ih jaka mu zabava! :wink: 8) :lol:
boziji putovi su nedokuchivi...
look busy...Jesus is coming
 
BlackArtZoo:
Castro:
otresita:
The problem with being god is that you have no one to pray to!
Sta da ti kazem :? , aforizam i to plitak, mada tvoja "misao" moze da se odnosi na nekog lika koji je utripovao da je Bog, ali taj sigurno ima vecih problema od navedenog.
Jedan od Bozijih atributa je samodovoljnost.
Pozdrav :D :D :D


zar se to ne kosi sa nekom njegovom zapovesti... tipa... ne budi suvise egoistican?!?! mislim... ljudi se mole bogu koji je sam sebi dovoljan... pa zasto je onda stvorio svet.. iz zabave?!?! ih jaka mu zabava! :wink: 8) :lol:

Pa ni ljudi ne prave decu iz zabave, dobro, neki ih naprave i iz zabave :D , ali nije u tome poenta. Ne znam zasto nas je napravio ali nije sigurno zato sto mu je bilo dosadno. Svet nije Boziji TV. Osim toga, ako bi Bog imao problem sto nema kome da se moli onda ne bi bio Bog.
 

Back
Top